پیج طلا شجیعی بلاگر مشهدی +عکس اینستاگرام

0

طلا شجیعی اینستاگرام ، طلا شجیعی اینستاگرام پیج ، همسر طلا شجیعی ، پیج طلا شجیعی بلاگر مشهدی نی نی سایت ، طلا بلاگر مشهدی اینستاگرام

پیج طلا شجیعی بلاگر مشهدی

خبر مرگ عجیب و مرموز طلا شجیعی، بلاگر مشهدی در چند روز گذشته در فضای مجازی وایرال شده است.

طلا شجیعی زن جوانی بود که در مشهد سکونت داشت، تبلیغات برندهای مختلف لوازم آرایشی را در پیج شخصی خود انجام می‌داد، حدود پنجاه هزار نفر در اینستاگرام فالوئر داشت و برای کسانی‌که طرفدار لوازم آرایشی و برندها هستند، شناخته شده بود.

همسر طلا شجیعی کیست

اما کسی از مشکلات خانوادگی او با خبر نبود. غروب چهارشنبه او از طبقه هفتم یک برج لوکس در هاشمیه مشهد واقع در بلوار صارمی، خیابان صارمی ۲۳ خود را از روف گاردن به پایین پرتاب می‌کند. همسر طلا بعد از اینکه همسرش به پایین سقوط می‌کند، بی‌حال می‌شود و بعد از اینکه به هوش می‌آید، به ماموران در شرح ماوقع می‌گوید: «مشکلاتی با همسرم داشتم و آن روز با توجه به ردیابی که از قبل روی خودرو پژو ۲۰۷ نصب کرده بودم، به تعقیب همسرم پرداختم تا اینکه وارد پارکینگ این ساختمان شد. بعد با او تماس گرفتم و موضوع را گفتم که دقایقی بعد این حادثه اتفاق افتاد».

خودکشی در مشهد حوادث مشهد بیوگرافی طلا شجیعی بلاگرهای معروف اینستا بلاگر های ایرانی

بررسی محل حضور این زن در این ساختمان تیم جنایی را به طبقه دوم کشاند، خانه‌ای لوکس با سه اتاق خواب. ماموران در حالی وارد این محل شدند که مردی، خود را در آنجا مخفی کرده بود. بررسی‌های بعدی نشان داد که او از آشنایان خانوادگی فرد جان‌باخته بوده و ارتباط خانوادگی با هم داشته‌اند. در ادامه این فرد تلاش کرد تا ارتباطش با طلا را یک ارتباط معمولی قلمداد کند و مدعی شد که این خانه متعلق به یکی از دوستانش است که در کانادا زندگی می‌کند و به او سپرده تا گاهی به خانه سر بزند.

خودکشی در مشهد حوادث مشهد بیوگرافی طلا شجیعی بلاگرهای معروف اینستا بلاگر های ایرانی

طبق شواهد اسنادی که رسانه‌های محلی در مشهد منتشر کرده‌اند، این مرگ، جنایت نبوده است، بلکه طلا به دلایلی که هنوز مشخص نیست خودش اقدام به پریدن کرده است. تحقیقات تیم جنایی با حضور کارشناسان پزشکی قانونی در محل نشان داد که هیچ آثاری از درگیری روی جسد وجود ندارد و عدم وجود مدرکی که نشان دهد کسی او را از پشت‌بام به پایین پرت کرده، تیم جنایی را مطمئن کرد که با یک پرونده خودکشی روبه‌رو است. البته با توجه به شکایت شوهر متوفی، مرد طبقه دوم دستگیر شد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ