تینت لب چیست؟ انواع تینت لب + قیمت

0

این روز ها محصولات بسیار زیادی برای آرایش تولید و روانه بازار می شوند که تنوع بسیار بالایی نیز دارند و همین باعث شده انتخاب و خرید یک محصول مناسب برای آرایش کردن با برای شما سخت باشد ، در زمینه محصولات آرایش لب نیز محصولات جدیدی عرضه شدند که تینت لب نیز یکی از آن هاست ، در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل به شما توضیح دهیم که تینت لب چیست و چه تفاوت هایی با سایر لوازم آرایشی دارد؟

تینت لب بالم لب

تینت لب چیست؟

تینت لب یکی از محصولات آرایش لب است که به تازگی محبوب شده و خواهان بسیاری دارد ، اگر به طور کلی بخواهیم بگوییم تینت لب چیست باید گفت که این محصول شباهت هایی به رژ لب و همچنین بالم لب دارد اما کاملا با آنها متفاوت است ، این محصول اکثرا به صورت مایع تولید می شود و رنگ بسیار ملایمی دارد و بیشتر برای روزمرگی و مناسبات غیر رسمی استفاده می شود.تینت لب بیشتر برای نوجوانان مناسب است اما این به این معنی نیست که این محصول مناسب افراد جوان و یا میانسال نمی باشد.

مزایای تینت لب چیست؟

اولین ویژگی تینت لب این است که ماندگاری بالایی دارد و در طول روز نیازی به تمدید دوباره ندارد ، مورد دوم این است که تینت لب رنگی مات و طبیعی دارد که همین باعث می شود ظاهر شما نیز بسیار طبیعی به نظر برسد ، اگر میخواهید در طول روز و مناسبات غیر رسمی آرایش کنید تینت لب به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

ویژگی سوم تینت لب خاصیت آبرسانی آن می باشد این ویژگی کمک می کند تا در طول زمانی که از آن استفاده می کنید احساس سنگینی و خشکی روی لب هایتان نداشته باشید به ویژه کسانی که لب های خشک دارند می توانند از تینت لب با خیالی آسوده استفاده کنند.

معایب تینت لب چیست؟

تینت لب بالم لب

در مورد اینکه معایب تینت لب چیست باید به شما بگوییم که این محصول مشکلات چندانی ندارد و یک محصول مناسب برای استفاده کردن می باشد اما همانطور که در ویژگی های مثبت آن گفتیم که ماندگاری بالایی دارد همین مورد می تواند جزو عیب های آن نیز باشد زیرا ممکن است برای برخی آزار دهنده باشد همچنین ملایم بودن رنگ این محصول ممکن است برای برخی خوشایند نباشد و دوست داشته باشند که آرایش غلیظ تری داشته باشند که در این صورت ما هرگز این محصول را برایشان توصیه نمی کنیم.

عوارض تینت لب چیست؟

در تست کلی این محصول عوارضی دیده نمی شود اما ممکن است برای برخی از افراد مشکلات مانند آلرژی ، قرمزی پوست ، سوزش و … ایجاد کند که این به دلیل حساسیت خود فرد به برخی مواد استفاده شده در تولید محصولات آرایشی می باشد، توصیه ما این است که قبل از خرید مقدار از تینت لب را روی پوست خود تست کنید تا از عوارض احتمالی آن جلوگیری کنید.

انواع تینت لب چیست؟

تینت لب انواع چندان زیادی ندارد و معمولا به صورت مایع یا ژلی تولید و عرضه می گردد این محصول فقط توسط برند های مختلف و در رنگ های متنوع تولید می شود که شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه ای که دارید یکی از آن هارا خریداری کنید و از استفاده از آن لذت ببرید.

تفاوت بالم لب و تینت لب چیست؟

حال میرسیم به مقایسه این محصول با محصولات آرایشی دیگر ، در ابتدا می خواهیم بالم لب و تینت لب را مقایسه کنیم:

خیلی ها فکر می کنند که این دو محصول کاملا مشابه هستند و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند اما باید گفت که این دو محصول کاملا با هم فرق دارند ، مهم ترین تفاوت بالم لب با تینت لب در مواد تشکیل دهنده آنهاست ، بالم لب عمدتا حاوی مواد روغنی و نرم کننده است و برای نرم کردن لب ها استفاده می شود و کاملا بی رنگ است اما تینت لب حاوی مقداری رنگ می باشد و به منظور استفاده برای روزمرگی برای کسانی که قصد ندارند آرایش غلیظی داشته باشند ساخته شده.

برای خرید بالم لب با کیفیت با قیمت مناسب به وبسایت تیسا بیوتی www.tisabeauty.ir مراجعه کنید.

تفاوت رژ لب با تینت لب چیست؟

تینت لب بالم لب

در کل بخواهیم بگوییم رژ لب به علت داشتن رنگدانه های بسیار بیشتر نسبت به تینت لب بیشتر برای آرایش های سنگین و مراسمات استفاده می شود اما برای داشتن یک آرایش ملایم و ظاهری طبیعی از تینت لب استفاده می کنند زیرا این کار را به خوبی انجام می دهد ، تفاوت دیگر این دو محصول این است که رژ لب به صوررت جامد و مایع تولید می شود اما تینت لب فقط به صورت مایع و یا ژلی ساخته می شود.

قیمت تینت لب چیست؟

قیمت تینت لب نسبت به برند و حجم آن بسیار متفاوت است به طوری که این محصول در بازه قیمت بین ۰۰۰/۱۰۰ تومان تا ۰۰۰/۵۰۰/۱ تومان یافت می شود که شما می توانید نسبت به سلیقه و بودجه خود یکی را انتخاتب و خریداری کنید ، پیشنهاد ما این است که تا جایی که می توانید از خرید محصولات ارزان قیمت و فیک دوری کنید ، حتی اگر نمی توانید یک برند گران را خریداری کنید به سراغ محصولات میانرده بروید تا از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید.

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم تا به طور کامل به شما بگوییم که تینت لب چیست ، چه کاربردی دارد و چه مزایا و معایبی دارد ، حال شما می توانید نسبت به نیاز خود یک محصول آرایشی برای آرایش کردن لب ها خود انتخاب کرده و از آرایش خود لذت ببرید ، یادتان باشد که تا جایی که می توانید از محصولات ارزان قیمت و فیک دوری کنید تا از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید.

منبع : تیسا بیوتی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ