کودک ۴ ماهه کارتن خواب تهرانی به هروئین​ معتاد است + عکس

0

معین ، کودکی که چند روز پیش اعلام شد به عنوان کوچکترین کارتنخواب تهرانی در تخت یک، اتاق شماره شش، بخش کودکان یک بیمارستان بزرگ و شلوغ تهران. بستری شده است، به هروئین معتاد شده است .

کودک معتاد کودک کارتن خواب حوادث تهران اخبار تهران

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه متأسفانه کودک ۴ ماهه کارتن‌خواب به هروئین اعتیاد پیدا کرده است، گفت: این کودک هم اکنون در یکی از بیمارستان‌ها تحت مداوا و درمان قرار گرفته است و سازمان بهزیستی تا صدور حکم قضایی صبر خواهد کرد.​

مسعودی فرید ، با تشریح وضع جسمی کودک ۴ ماهه کارتن‌خواب که دوشنبه گذشته به سازمان بهزیستی تحویل داده شده است، اظهار داشت: این کودک هم اکنون در یکی از بیمارستان‌های تهران تحت مداوا قرار دارد.

کودک معتاد کودک کارتن خواب حوادث تهران اخبار تهران

وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی روند درمان این کودک​ را به طور جد پیگیری می‌کند، ادامه داد: متأسفانه این کودک به دلیل اعتیاد زن و مردی که ادعا می‌کنند پدر و مادرش هستند معتاد شده است.

مسعودی‌فرید با تأکید بر اینکه سازمان بهزیستی در روزهای آینده از طریق مراجع قضایی و قانونی پیگیری‌های لازم را برای سرپرستی این کودک انجام خواهد داد، بیان کرد: زن و مردی که ادعا می‌کنند پدر و مادر این کودک هستند هر دو معتاد و کارتن‌خواب هستند و متأسفانه مشکلات زیادی را برای این کودک به وجود آورده‌اند.

کودک معتاد کودک کارتن خواب حوادث تهران اخبار تهران

وی یادآور شد​: پس از ترخیص این کودک و طی کردن پروسه درمان، بهزیستی پیگیری قضایی را برای سرپرستی این کودک انجام خواهد داد که امیدواریم در این زمینه نیز با حمایت قوه قضاییه به توفیقات خوبی دست پیدا کنیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ