آینده آموزش زبان آلمانی: بررسی دوره‌های آنلاین EZDeutsch

0

احتمالاً تصور می‌کنید که یادگیری زبان آلمانی بسیار دشوارتر و چالش‌برانگیزتر از یادگیری زبان انگلیسی است، البته این تفکر اشتباه نیست؛ ولی با وجود مؤسسات مختلف و بهترین آموزشگاه زبان آلمانی که از کادری مجرب و مدرسین نیتیو تشکیل شده‌است، خیلی راحت‌تر می‌توانید برای آموزش زبان آلمانی a1 اقدام کنید. شاید برخی کلمه‌ها و تلفظ‌ها در زبان آلمانی بسیار طولانی و پیچیده باشند، اما وقتی به آینده آموزش زبان آلمانی و مشاغل پردرآمد در این کشور نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که یادگیری این زبان چندان هم کار سختی نیست.

بازار کار کشور آلمان بسیار قوی است و حتی مهاجرت بالای ایرانی‌ها به این کشور، سبب‌ شده تا آموزش زبان آلمانی a1 به کودکان و بزرگسالان، آینده‌ای درخشان داشته باشد، البته فراموش نکنید که برای رسیدن به تسلط کافی، نیاز به شرکت در دوره‌های کاملی دارید که توسط بهترین کلاس زبان آنلاین یعنی ایزی ‌دویچ ارائه می‌شوند.

آموزش زبان آلمانی

آینده آموزش زبان آلمانی در ایران چگونه است؟

با یادگیری زبان آلمانی می‌توانید در ایران نیز به شغل‌های مختلفی دست پیدا کنید؛ اگرچه مهاجرت کاری به آلمان گزینه جذاب‌تری است، زیرا بازار کار این کشور فرصت‌های شغلی متعددی ارائه می‌دهد؛ اما اگر قصد مهاجرت ندارید و می‌خواهید با آموزش زبان آلمانی a1 در داخل ایران مشغول به کار شوید، مشاغل زیر می‌توانند به شما در کسب درآمد بیشتر کمک کنند.

تدریس زبان آلمانی

بخش بزرگی از آینده آموزش زبان آلمانی در ایران، به تدریس و آموزش آن در آموزشگاه‌های خصوصی و دولتی مربوط می‌شود. البته، برای اینکه بتوانید به‌عنوان مدرس تدریس کنید، نیاز به یادگیری و آموزش زبان آلمانی a1 در آموزشگاهی دارید که از کادر نیتیو و مدرسین آموزشگاه گوته تشکیل شده‌است. با تسلط بر مهارت‌ها و تکنیک‌هایی که باید بدانید و کسب گواهی‌های لازم، می‌توانید به‌عنوان استاد زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی فعالیت کنید.

ترجمه زبان آلمانی

کسانی که زبان آلمانی را یاد می‌گیرند، می‌توانند از آن برای ترجمه به فارسی یا انگلیسی استفاده کنند. اگر به‌طور کامل به زبان‌های آلمانی و انگلیسی مسلط باشید، شانس و فرصت‌های بیشتری برای آموزش زبان آلمانی a1، استخدام در ایران و همچنین در آلمان خواهید داشت. درهرصورت، افرادی که به دنبال شغل مناسب در داخل ایران هستند، می‌توانند به مترجمی زبان آلمانی بپردازند. درآمد حاصل از ترجمه زبان آلمانی معمولاً خوب است و می‌توانید درآمد مناسبی را انتظار داشته باشید. ازجمله شغل‌های مرتبط با ترجمه زبان آلمانی می‌توان به مترجمی در امور سیاسی، ترجمه مقالات دانشگاهی، ترجمه کتاب‌های آلمانی به فارسی و ترجمه شفاهی اشاره کرد.

دوره‌های آنلاین آموزش زبان آلمانی a1 در EZDeutsch

یادگیری زبان آلمانی به‌صورت اصولی و حرفه‌ای در دوره‌های آنلاین خصوصی و عمومی موسسه ایزی دویچ، روشی فوق‌العاده خواهد بود تا به تسلط کافی در سطح b1 و b2 دست پیدا کنید. در این موسسه، تمرکز بر آموزش کامل زبان آلمانی است تا از این طریق بتوانید به هدف خود، چه مهاجرت است و چه کسب درآمد، برسید. جدیدترین دوره‌های آنلاین EZDeutsch که از کادری مجرب با برخورداری از مدارک معتبر تدریس زبان آلمانی تشکیل شده‌است، شامل دوره‌های زیر هستند. شما می‌توانید بسته به شرایط و سطح خود، در یکی از این دوره‌ها ثبت‌نام کنید.

شرایط کلی هر یک از دوره‌های آنلاین آموزش زبان آلمانی a1 و b1، به‌صورت زیر است:

دوره آنلاین A1-1

سطح A1 نشان‌دهنده مهارت‌های پایه زبان است و اولین سطح از شش سطحی است که بخشی از چهارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان‌هاCEFR) ) را تشکیل می‌دهد. این سطح مهارت‌های مختلفی را شامل می‌شود. به‌عنوان‌مثال، زبان‌آموز قادر به درک و استفاده از عبارات روزمره رایج و جملات بسیار ابتدایی برای رفع نیازهای ساده خود است.

  • سطح: مبتدی

  • مدت‌زمان دوره: ۳۲ ساعت

آموزش زبان آلمانی

دوره آنلاین A1-2

آموزش زبان آلمانی a1 در موسسه ایزی دویچ در چند مرحله انجام می‌گیرد که گام‌به‌گام به شما کمک خواهند کرد تا درنهایت، به سطح موردنظرتان و تسلط کافی به زبان آلمانی برسید. دوره آنلاین A1-2 دوره‌ای است که در این مرحله، زبان‌آموز سطح A1 زبان آلمانی را به اتمام خواهد رساند. همچنین، قواعدی همچون افعال در زمان گذشته، ضمایر شخصی، حروف ربط و… در این دوره آموزش داده می‌شوند.

  • سطح: مبتدی

  • مدت‌زمان: ۳۲ ساعت

دوره آنلاین A2-1

بعد از آموزش زبان آلمانی a1، وارد سطح بالاتری خواهید شد که مطالب متفاوت‌تری اعم از افعال قابل تفکیک، صفات و قیدهای مقایسه‌ای و عالی، حرف‌های تعریف سؤالی و آشنایی با کلمات مختلف درخصوص خرید کردن در زبان آلمانی را شامل می‌شود. دوره آنلاین زبان آلمانی سطح A2-1 شامل شش درس نخست کتاب Starten Wir است.

  • سطح: مبتدی

  • مدت‌زمان: ۳۲ ساعت

دوره آنلاین A2-2

بعد از اتمام آموزش زبان آلمانی a1، دوره آنلاین زبان آلمانی سطح A2-2 شامل شش درس آخر کتاب Starten Wir است. در این سطح، زبان‌آموز علاوه‌بر مرور مباحث آموزش داده‌شده در سطح A2-1، با مطالب جدیدی نیز آشنا می‌شود. در این فصل، با افعال گذشته ساده، افعال معین، حروف اضافه و همچنین با متصل‌کننده‌هایی مانند mit + Dativ و… آشنا خواهید شد.

  • سطح: مبتدی

  • مدت‌زمان: ۳۲ ساعت

دوره آنلاین B1-2

کتاب Starten wir B1-2، که دومین بخش از مجموعه Starten wir با سطح B1-2 زبان آلمانی است، به شما این امکان را می‌دهد که مهارت‌های زبانی خود را به‌طور قابل‌توجهی بهبود بخشیده و قادر به انجام مکالمات روزمره به‌طور مستقل و روان خواهید بود. دوره B1-2 مجموعه ایزی دویچ، شش درس دوم کتاب را شامل می‌شود که بعد از آموزش زبان آلمانی b1 در دوره‌های مبتدی‌تر، آموزش داده می‌شوند.

  • سطح: متوسط

  • مدت‌زمان: ۳۲ ساعت

آموزش زبان آلمانی

کلام آخر

آینده آموزش زبان آلمانی بسیار درخشان است و نه‌تنها با یادگیری این زبان شرایط فوق‌العاده‌تری برای مهاجرت به آلمان خواهید داشت، بلکه فرصت‌های بی‌شماری برای تدریس و فعالیت به‌عنوان استاد زبان آلمانی در ایران و خارج از کشور خواهید داشت؛ اما اگر به دنبال بهترین کلاس زبان آنلاین هستید که آموزش زبان آلمانی a1 را به بهترین شکل ممکن و با استفاده از جدیدترین شیوه‌های تعاملی و تمرین‌های دقیق انجام دهند، موسسه زبان آنلاین EZDeutsch، همان مؤسسه‌ای است که برای تسلط بر این زبان پیچیده نیاز دارید.

موسسه ایزی دویچ با برگزاری دوره‌های خصوصی و عمومی تدریس زبان آلمانی، تمام تلاش خود را کرده‌است تا هر فردی با هر سطح زبان، بتواند در کلاس‌ها شرکت کند و به هدف خود که می‌تواند آموزش زبان آلمانی a1 یا b1 باشد، دست یابد. به‌علاوه، این مؤسسه از کادری مجرب و نیتیو برخوردار است که از آموزشگاه گوته هستند. بنابراین، تعلل نکنید و برای یادگیری راحت و سریع آلمانی، همین حالا اقدام کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ