علی خسروی داور فوتبال کیست / علی خسروی اهل کجاست

0

علی خسروی اهل کجاست ، علی خسروی رشوه

علی خسروی داور فوتبال کیست

علی خسروی متولد ۱۳۴۰ داور بین‌المللی فوتبال و عضو کمیتهٔ داوران فدراسیون فوتبال ایران است.

علی خسروی از سال ۱۳۶۰ وارد حرفهٔ داوری شد. او که از داورهای قدیمی فوتبال ایران محسوب می‌شود، در دورهٔ بیش از سی سال قضاوت خود، رقابت‌های جام جهانی جوانان نیجریه و فینال جام در جام باشگاه‌های آسیا تایلند در سال ۱۹۹۹، جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۰ لبنان، بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۰۴ و فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۰۴ در جده عربستان را قضاوت کرده‌است.

خسروی سابقهٔ ریاست ادارات ورزش مناطق یک و پانزده شهرداری تهران، مشاور شهردار منطقه یک، مسئول انجمن فوتبال و فوتسال شهرداری، رئیس کارگروه رسانه سازمان ورزش شهرداری را دارد. خسروی در مرداد ۱۳۹۷ به عنوان مشاور امور فدراسیون‌ها و هیئت‌های ورزشی سازمان ورزش شهرداری تهران منصوب شد. او همچنین مرتباً در رسانه‌های گوناگون به کارشناسی داوری مسابقات مهم می‌پردازد.

علی خسروی کیست رشوه گیری داوران داور فوتبال اسامی داوران لیگ برتر

علت محرومیت علی خسروی

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال امروز در حکمی علی خسروی، داور بازنشسته فوتبال ایران و عضو فعلی کمیته داوران را به مدت ۲۰ روز از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم کرد. این حکم برای بررسی بیشتر پرونده خسروی داده شده و قرار است به‌زودی رای نهایی در خصوص او صادر شود. خسروی در چند وقت اخیر به‌دلیل اظهارات خود جنجال بزرگی به راه انداخته بود و محرومیت او پس از مصاحبه‌های اخیرش، اتفاق مهمی محسوب می‌شود.

علی خسروی در حاشیه مراسم تشیع پیکر حسین خوشخوان و تهدیدهایی که علیه او و خانواده اش در فضای مجازی انجام شده است، گفت: در فضای مجازی من را تهدید کردند که در مراسم تشییع حسین خوشخوان من را می‌کشند به خاطر این که من ثابت کردم داوران ما شیتیل بگیر نیستند. ما شیتیل‌بگیر نیستیم. شیتیل را آنها خواستند به ما بدهند ما نگرفتیم و آنها را از دفتر بیرون انداختیم و همه می‌دانند که چه کسانی هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ