چرا تعمیرات لوازم خانگی را به دکتر آچار بسپاریم؟

0

چرا تعمیرات لوازم خانگی را به دکتر آچار بسپاریم؟

در صورتی که لوازم خانگی تان دچار ایراد و خرابی شده است و برای تعمیرات آن ها به تکنسین های مجرب و متخصص نیاز دارید توصیه می شود تعمیرات لوازم خانگی تان را به تکنسین های شرکت دکتر آچار بسپارید، در این مقاله به این سؤال که چرا تعمیرات لوازم خانگی را به دکتر آچار بسپاریم، پاسخ خواهیم داد.

تعمیرگاه لوازم خانگی تعمیر لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی در تهران

کیفیت لوازم خانگی از مهم ترین فاکتورهایی است که لازم است هنگام خرید آن ها، در نظر داشته باشید، با توجه به نوسانات دلار، مشکلات اقتصادی، قیمت بالای لوازم و… بسیاری از افراد تعمیر لوازم خانگی معیوب شان را به تعویض آن ها ترجیح می دهند.

اگرچه امروزه کلیه لوازم خانگی های تولید داخل و خارج مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شوند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند اما در هر صورت لوازم خانگی به دلیل نوسانات برقی یا عدم استفاده و نگهداری صحیح دچار ایراد و خرابی می شوند.

تعمیر لوازم خانگی توسط دکتر آچار

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبری در تهران و دارای مجوزهای رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی تهران است، این تعمیرگاه در مناطق ۲۲ گانه تهران دارای شعبه بوده و از طریق همکاری با تکنسین های مجرب به ارائه خدمات تعمیراتی می پردازد.

چرا تعمیرات لوازم خانگی را به دکتر آچار بسپاریم؟

در این بخش به این پرسش، که چرا تعمیرات لوازم خانگی را به دکتر آچار بسپاریم، پاسخ خواهیم داد.

تعمیرگاه لوازم خانگی تعمیر لوازم خانگی

  1. تعمیرگاه مجاز و معتبر

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبر انواع لوازم خانگی از جمله یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، جاروبرقی و… در برندهای مختلف است، این مجموعه دارای مجوزهای رسمی از اتحادیه تعمیرکاران تهران بوده و به ارائه خدمات تخصصی و با کیفیت می پردازد.

  1. داشتن شعب متعدد

تعمیرگاه دکتر آچار در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران دارای شعبه می باشد، ساکن هر یک از مناطق تهران در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران که باشید می توانید از خدمات تکنسین های مجموعه دکتر آچار استفاده کنید.

  1. همکاری با تکنسین های مجرب

کلیه تکنسین ها، سرویس کاران، نصابان و مهندسان فعال در شرکت دکتر آچار افراد متخصص و مجربی هستند که در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی تخصص کافی دارند، ضمن این که همواره دانش این افراد از طریق شرکت در دوره های آموزشی به روز می شود.

  1. ارائه خدمات در محل و منزل

کلیه خدمات تعمیراتی لوازم خانگی شرکت دکتر آچار در محل و منزل انجام می شود، از آن جایی که اغلب لوازم خانگی وزن بالایی دارند، جا به جایی و حمل و نقل آن ها از منزل به تعمیرگاه دشوار بوده و نیازمند پرداخت هزینه های جداگانه حمل و نقل می باشد.

کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی توسط تکنسین های شرکت دکتر آچار در محل و منزل انجام می شود، تنها با یک تماس تکنسین به محل اعزام شده و به ارائه خدمات تخصصی می پردازد، با این امکان در زمان و هزینه های تان صرفه جویی شده و می توانید به صورت مستقیم عملکرد تکنسین را مشاهده کنید.

  1. تعمیر قطعات به جای تعویض

تعمیر قطعات معیوب لوازم خانگی اولویت اصلی تکنسین های فعال در مجموعه دکتر آچار عنوان می شود، کلیه تعمیراتی که توسط تکنسین های این شرکت انجام می شوند مطابق با جدیدترین متدهای تعمیراتی روز دنیا و با استفاده از ابزار با کیفیت و تخصصی صورت می پذیرد.

  1. استفاده از قطعات اصل و اورجینال

در صورتی که تکنسین های دکتر آچار تشخیص دهند که تعمیر یک قطعه معیوب امکان پذیر نیست و یا تعویض آن قطعه با قطعه ای جدید بهتر است، با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعه معیوب می کنند، کلیه قطعاتی که توسط تکنسین های شرکت دکتر آچار استفاده می شوند قطعات اصل و اورجینالی هستند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و دارای گارانتی هستند.

  1. گارانتی ۱۲ ماهه

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های فعال در مجموعه دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی ۱۲ ماهه کتبی هستند، پس از پایان کار تعمیرات ضمانت نامه کتبی تقدیم مشتریان می شود،این ضمانت نامه دارای ۶ تا ۱۲ ماه گارانتی می باشد.

  1. ارائه خدمات با هزینه منصفانه

هزینه تعمیرات لوازم خانگی به عوامل مختلفی از جمله نوع دستگاه، مدل آن، برند آن، شدت خرابی، و… بستگی دارد.

با توجه به این موضوع که شرکت دکتر آچار تحت عضویت اتحادیه تعمیرکاران است، کلیه هزینه های تعمیرات در این مجموعه منصفانه و مطابق با نرخ رسمی اتحادیه دریافت می شود، در پایان کار فاکتور رسمی هزینه ها نیز تقدیم مشتریان گرامی می شود.

تعمیرگاه لوازم خانگی تعمیر لوازم خانگی

جلوگیری از خرابی لوازم خانگی

سرویس لوازم خانگی در زمان های معین یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از خرابی ها در لوازم خانگی مطرح می شود، سرویس لوازم خانگی به دو شکل کامل و دوره ای صورت می گیرد، توصیه می شود در صورت عدم تخصص کافی در این مورد، سرویس لوازم خانگی تان را به سرویسکاران متخصص بسپارید.

سرویس لوازم خانگی در دکتر آچار

برخی از لوازم خانگی برای عملکرد بهترشان، به صورت مداوم و دوره ای به سرویس نیاز دارند، در این اقدام، سرویسکار لوازم را بررسی کرده و ایرادات احتمالی را برطرف می کند.

سرویس لوازم خانگی از جمله خدمات تخصصی است که علاوه بر بهبود عملکرد لوازم خانگی، طول عمر آن ها را افزایش می دهد، از طریق سرویس از بروز اشکالات جدی در لوازم خانگی تان جلوگیری شده و در مصرف انرژی برق نیز صرفه جویی خواهد شد.

تعمیرگاه لوازم خانگی تعمیر لوازم خانگی

سخن پایانی

لوازم خانگی از کاربردی ترین وسایل در منازل، دفاتر، شرکت ها و… مطرح می شوند که اختلال در عملکرد آن ها انسان را با مشکلات زیادی رو به رو می کند، در صورت مشاهده هر گونه اختلال در لوازم خانگی تان تعمیرات آن ها را با خیالی آسوده به شرکت تعمیراتی دکتر آچار بسپارید.

تکنسین های شرکت دکتر آچار پس از تماس شما و ثبت درخواست تعمیرات تان در کوتاه ترین زمان ممکن به محل و منزل تان اعزام شده و به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات می پردازند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ