درب ضد سرقت ترموود چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

0

نسل جدیدی از درب‌های ضدسرقت با ویژگی‌های منحصربه‌ فرد هستند که از چوب طبیعی اصلاح شده ساخته می‌شوند. برای تولید این درب‌ها، چوب طبیعی را با استفاده از فرآیندهای مختلف گرما و بخار می‌دهند؛ بنابراین چوب از مواد اضافی فیلتر شده و به دوام و طول عمر آن اضافه می‌گردد. درب‌های ضدسرقت ترموود از مرغوب‌ترین چوب‌ها ساخته می‌شوند به همین جهت معمولاً دوام و طول عمر بالایی دارند؛ بنابر این برای قسمت ورودی ساختمان و یا واحد اغلب گزینه خوبی به شمار می‌روند.

عایق بندی مناسب با استفاده از این درب ها انتقال صدا، انرژی و غیره را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. اگر قصد خرید درب ضد سرقت یا درب داخلی مدرن را دارید حتماً درب‌های چهارچوب مخفی هم بررسی بفرمایید. قیمت درب فریم لس با چهارچوب مخفی از ۳۰ میلیون تومان شروع می‌شود و بسته به ابعاد درب تا ۴۰ میلیون تومان مغیر خواهد بود.

درب ضد سرقت ترموود

انواع درب ضدسرقت ترموود

چوب ترمو به کار رفته در ساخت این نوع از درب‌های ضدسرقت در ۲ مدل وجود دارند‌ که شامل فنلاندی و ایرانی هستند. نمونه‌های فنلاندی‌ به دلیل کیفیت ساعت بالاتر هزینه خرید بیش‌تری دارند‌؛ اما می‌توانید بر روی کیفیت ساخت بالا حساب باز کنید. چوب به کار رفته در ساخت این محصولات از کشور فنلاند وارد شده که دلیلی برای افزایش هزینه‌های خرید محسوب می‌شود.

درب‌های ضد سرقت ترمود ایرانی دارای کیفیت پایین‌تری نسبت به دیگر گزینه موجود هستند؛ بنابراین قیمت این محصولات در سطح پایین‌تری قرار دارد. در این شرایط اگر با محدودیت مالی به دنبال یک درب ضد سرقت با کیفیت خوب هستید می‌توانید مدل‌های ایرانی را انتخاب کنید.

کاربرد درب ضدسرقت ترموود چیست ؟

ویژگی‌های متصل به فرد درب‌های ضد سرقت ترمود امکان استفاده در موقعیت‌های مختلف را فراهم می‌کنند. آشنایی با کاربردهای رایج این محصولات در انتخاب هوشمندانه کمک کننده است؛ بنابراین در ادامه برخی از مهم‌ترین کاربردها را بررسی می‌کنیم.

  • استفاده از درب‌های ترمود برای نصب بر روی انبارهای صنعتی با محتوی تجهیزات یا وسایل ارزشمند یکی از مهم‌ترین کاربردها محسوب می‌شود.
  • هتل‌های لوکس برای افزایش سطح خدمات خود از درب‌های ضد سرقت ترمود جهت تامین امنیت بیش‌تر برای اتاق‌ها بهره می‌برند.
  • ساختمان‌های عمومی مانند اداره‌ها برای تامین امنیت بیش‌تر می‌توانند از درب‌های ضد سرقت ترمود استفاده کنند.
  • به کارگیری این نوع درب‌ها برای ورودی واحد در ساختمان‌ها رایج‌ترین کاربرد ین محصولات محسوب می‌شود؛ زیرا با صرف هزینه مقرون به صرفه کیفیت بالایی را در اختیار خواهید داشت.
  • خانه‌های ویلایی برای ورودی اصلی خانه می‌توانند از درب‌های ضد سرقت ترمود استفاده کنند؛ زیرا این محصولات قابلیت نصب در محیط‌های خارجی و داخلی را دارند.

درب ضد سرقت ترموود

چرا از درب ضدسرقت ترموود استفاده کنیم ؟

استفاده از درب های ضد سرقت ترمود به عنوان یکی از بهترین محصولات موجود در بازار مزایا متعددی را برای شما فراهم می‌کند؛ بنابراین در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های مثبت این درب‌ها را بررسی می‌کنیم.

سازگاری با محیط زیست

در فرایند ساخت درب‌های ضد سرقت ترمود از هیچ مواد شیمیایی استفاده نمی‌شود؛ بنابراین این محصولات به عنوان یکی از درب‌های دوستدار محیط زیست به شمار می‌روند. پایدار بودن چوب ترمود نسبت به دیگر متریال‌های به کار رفته در درب‌های ضد سرقت امکان بازیافت بدون آسیب به محیط زیست را فراهم می‌کند.

 طول عمر و دوام بالا

استفاده از بخار و حرارت در فرایند ساخت درب‌های ضد سرقت از چوب ترمود نگهداری این محصولات را راحت‌تر می‌کند؛ زیرا نفوذ ناپذیری نسبت به آب و رطوبت احتمال ترک یا تاب برداشتن درب را تا حد زیادی کاهش می‌دهد؛ بنابراین با خرید این محصول و عدم نیاز به تعویض آن در کوتاه مدت می‌توانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

جلوه ظاهری زیبا

استفاده از درب ضد سرقت در برخی از موقعیت‌ها باید هماهنگی خوبی با دکوراسیون داخلی داشته باشد. این محصولات به دلیل ساختار ظریف و رنگ زنده خود زیبایی منحصر به فردی را ایجاد می‌کنند؛ به طوری که  با استفاده از رنگ گرم در فرایند ساخت درب‌های ضد سرقت ترمود ظاهر چوب طبیعی زیبایی حاصل می‌شود. این درب‌ها با استفاده لولای Pivot نیز قابل اجرا هستند با بهره گیری از این نوع لولای خاص این قابلیت را به درب پیوت می‌دهد که بازشوی متفاوتی نسبت به درب‌های معمولی داشته باشند.

تامین امنیت بالا

استفاده از ورق‌های فلزی در ساخت درب‌های ضد سرقت ترمود سطح امنیتی ایجاد شده توسط این محصولات را تا حد زیادی افزایش می‌دهد؛ همچنین به کار رفتن مجموعه قفل‌های با کیفیت در نمونه‌های فنلاندی و ایرانی خیال شما در رابطه با ورود افراد متفرقه را راحت می‌کند. چوب ترمود به تنهایی استحکام و مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد.

دوام بالا نسبت به خوردگی

حشرات یکی از دشمنان بالقوه درب‌های چوبی به شمار می‌روند که برای خرید بهترین گزینه باید به این موضوع توجه کنید. درب‌های ضد سرقت ترمود به دلیل طی کردن فرایند ساخت منحصر به فرد مقاومت بالایی نسبت به نفوذ و تکثیر حشرات دارند؛ بنابراین با خیال راحت در موقعیت‌هایی با رطوبت بالا مانند محیط خارجی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

درب ضد سرقت ترموود

معایب درب ضدسرقت ترموود چیست ؟

طرح‌های ضد سرقت ترموود به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های موجود در این زمینه محسوب می‌شود؛ به طوری که تعداد مزایا استفاده از این محصولات نسبت به معایب بی‌شمار است. با وجود محصولات تقلبی در بازار یکی از مهم‌ترین معایبی است که خرید نمونه اصلی را دشوار می‌کند.

در این شرایط بهتر است از فروشگاه‌های معتبر برای خرید درب ضد سرقت ترمود اصلی استفاده کنید. هزینه خرید بالا برای نمونه‌های فنلاندی و ایرانی اصل یکی دیگر از ویژگی‌های منفی است؛ بنابراین اگر بحث مالی برای شما مطرح نیست می‌‌توانید به سراغ خرید این درب‌ها بروید.

هزینه خرید درب ضدسرقت ترموود چقدر است ؟

درب ضد سرقت ترمود در مدل‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود که هر کدام از آن‌ها هزینه خرید منحصر به فردی دارند. ضخامت چوب، فرایند ساخت و کیفیت آن مهم‌ترین عواملی هستند که هزینه خرید نهایی محصول را تعیین می‌کنند. حداقل قیمت برای درب‌های ضد سرقت ترمود موجود در بازار حدود ۱۰ میلیون تومان است؛ اما برای نمونه‌های فنلاندی نسبت به ایرانی باید هزینه بیش‌تری بپردازید.

سخن پایانی

درب‌های ضد سرقت ترمود با استفاده از حرارت و بخار در فرایند ساخت خود از مقاومت و طول عمر بالای برخوردار هستند. این محصولات در نمونه‌های فنلاندی و ایرانی وجود دارند که برای داشتن کیفیت ساخت بهتر می‌توانید به سراغ نمونه‌های خارجی بروید. استفاده از درب‌های ضد سرقت ترمود در موقعیت‌های مختلف اداری، تجاری، صنعتی، مسکونی و غیر امکان پذیر است؛ همچنین به دلیل مقاومت بالاتر در برابر نفوذ آب و حشرات می‌توانید در محیط‌های خارجی از این درب‌ها بهره ببرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ