جهاد نکاح پزشک مالزیایی درسوریه! + عکس

4

شمس ۲۶ ساله است و در سایت های ارتباط اجتماعی داستان ازدواجش با نیروهای داعش و زندگی اش در شهر رقه سوریه را بیان می کند.

فیلم جهاد نکاح عکس جهاد نکاح عروس جهاد زن جهاد نکاح دختر جهاد نکاح
شمس با یک تروریست مغربی تبار به نام ابوالبراء که قبلاً وی را ندیده بود، ازدواج کرد و این دو نفر چون زبان همدیگر را نمی فهمند، از فرهنگ لغت برای مکالمه شان استفاده می کنند.

به نوشته دیلی میل، شمس که فوریه ۲۰۱۴ به داعش پیوست و ادعا می کند اعضای خانواده اش از این امر خشنود هستند و به زودی به وی خواهند پیوست، در سایت های ارتباط اجتماعی بسیار فعال است و خود را “عروس جهاد” می نامد و هدفش را درمان اعضای زخمی داعش اعلام می کند و از دختران می خواهد که به داعش بپیوندند.

شمس به زبان های انگلیسی، هندی و اردو سخن می گوید و به همین دلیل می تواند با بسیاری از اعضای خارجی داعش به راحتی ارتباط برقرار کند.

شمس در صفحه شخصی اش در توییتر، خود را “عروس بهشت” نامیده است و منتظر تولد اولین فرزندش است.

فیلم جهاد نکاح عکس جهاد نکاح عروس جهاد زن جهاد نکاح دختر جهاد نکاح

فیلم جهاد نکاح عکس جهاد نکاح عروس جهاد زن جهاد نکاح دختر جهاد نکاح

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 4 )
 1. یلدا می گوید

  زوحشی نیاید که مردم شود به سعی اندر او تربیت گم شود

 2. علی می گوید

  احمق فکرمیکنه باخودفروشی ومعاونت درقتل وعام مردم کشوردیگه میره بهشت اگه خیلی راست میگی توکشورخودت که یه بخش زیادش اصلامذهب اسلام نداشتند اقدام میکردی اما بخاطرشهوت وتنوع طلبی دست به اینکارزده وافریته جهنم لیاقتش.ضمنا این خداست که میگه کی بره بهشت وکی بره جهنم.

 3. حمیدرضا می گوید

  سلام خوشم با شه تا کی تا به حال شماها نطفه حرام اونم از چند نفر رو تو شکم نحستان نگهداری می کنید و منتظر تولد این حرامزاده بدتر از خودتان نیز هستید اوف به جای تف بر این امت نجس والد الزنا که به هر چی دین و مسلک تو دنیا از تاریخ اول بشریت تا به حال خرابی کرده اند و بوی تعفنشان تمام دنیا را برداشته آخه بابا مسیحی ها و یهودی ها به شما ها چی میگن فکرشو کردین اون بابای آمریکایی از شما پاکتر و انسان تره ..

 4. بهبود می گوید

  سلام. من چون ایرانی ام و فرزند ایران مودب و متمدن هستم حرف زشت نمیزنم وفعلابا هیچ دینی هم کار ندارم. یه سوال از این داعشیا دارم::بهر حال شما هم انسانید و کاری که میکنید به نظر خودتون درسته.آیا شما دختر خرد سال یا خواهر خردسال خودتون یا همسر خودتونم برای انجام جهاد نکاح در اختیار چند نفر قرار میدهید؟؟