شاباش خونین در مجلس عروسی

0

جوانی که ۵ سال قبل در یک مجلس عروسی، فردی را با ضربه چاقو کشته بود، با صدور دستور ویژه ای از سوی قاضی سید محمد رضوی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی به دام افتاد.

ساعت ۲۲:۳۰ نهم مهر سال ۸۸، درگیری بین مهمانان یک مجلس عروسی هنگام «شاباش داماد» در روستای نوروزآباد شهرک طرق مشهد رخ داد. در این درگیری که بار دیگر، خشم ناگهانی و استفاده از چاقو، حادثه خونینی را رقم زد ۶تن از مهمانان با فردی به نام عباس درگیر شدند که در نتیجه جوانی ۳۰ساله بر اثر اصابت ضربه چاقو نقش بر زمین شد. مجروح این حادثه بلافاصله به بیمارستان امدادی مشهد انتقال یافت، اما به دلیل عوارض ناشی از ضربه چاقو، جان سپرد و بدین ترتیب یک پرونده جنایی روی میز قاضی ویژه قتل عمد گشوده شد.

این گزارش حاکی است: ماموران کلانتری طرق که در محل وقوع جنایت حضور یافته بودند، ساعاتی بعد ۶تن از مظنونان این حادثه را دستگیر کردند، اما متهم اصلی پرونده از محل متواری شده بود و تلاش کارآگاهان برای شناسایی مخفیگاه وی به نتیجه نرسید تا این که چند روز قبل، قاضی شعبه ۸۰۴ مجتمع قضایی شهید قدوسی مشهد که ادامه رسیدگی به این پرونده جنایی را به عهده گرفته بود، پس از مطالعه دقیق پرونده، به سرنخ هایی دست یافت که نشان می داد، متهم فراری احتمالا در یکی از شهرهای خراسان رضوی مخفی شده است.

بنابراین، «قاضی رضوی» با صدور دستور ویژه ای از کارآگاهان اداره جنایی خواست، با توجه به اسناد و شواهد موجود و تشکیل گروه زبده ای از کارآگاهان برای دستگیری متهم فراری اقدام کنند.

گزارش خراسان حاکی است: کارآگاهان پلیس آگاهی نیز در یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه، مخفیگاه احتمالی متهم را به محاصره درآوردند و در حالی او را به دام انداختند که همچنان از دستگیری خود حیرت زده بود. با انتقال متهم به مشهد، وی در همان بازجویی های اولیه نزد مقام قضایی، به جرم خود اقرار کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ