عکس های عروسی نوه صدام جنجال به پا کرد + عکس

7

انتشار تصاویر مراسم پرخرج و پرهزینه عروسی «بنان» نوه «صدام» دیکتاتور مقبور عراق، در پایتخت اردن، خشم عراقی‌ها را برانگیخت.

نوه صدام عکس عروسی رقص عروس دختر صدام

العالم نوشت: «بنان» و مادرش «رغد» فرزند ارشد صدام، عکس‌های حنابندان و همچنین عروسی را منتشر کردند. بنان، بر روی صفحه خود در اینستاگرام، کارت دعوت عروسی خود را منتشر کرد. این کارت، به شکل عقاب طراحی شده است که آرم رژیم بعث در عراق بود.

 نوه صدام عکس عروسی رقص عروس دختر صدام

سایت خبری «روسیا الیوم» تأکید کرد که در یکی از عکس‌های منتشر شده، رغد در حال آویختن نشان و مدالی به گردن بنان است و در این عکس، نیمی از چهره «ساجده خیرالله» همسر صدام هم به چشم می‌خورد.

بر اساس اطلاعات درج شده بر روی کارت دعوت، به نظر می‌رسد که این عروسی در تاریخ چهاردهم ماه جاری میلادی در سالن فورسیزن در امان برگزار شده و نوه صدام، به همسری بدر رعد محمود درآمده است.

نوه صدام عکس عروسی رقص عروس دختر صدام

 شمار زیادی از کاربران عراقی، با انتشار این عکس‌ها، به برگزاری این مراسم واکنش نشان دادند:
«رضا الساعدی» زیر عکس‌های عروسی بنان نوشت: این عکس رغد است که نشان و مدالی به گردن دختر خود می‌آویزد، مدالی که به اشک و خون ملت عراق آلوده است، عراقی که به سبب سیاست‌های مسخره پدرش پاره پاره شده است.

نوه صدام عکس عروسی رقص عروس دختر صدام

«نسمه شتاء» نیز نوشت: به این نوه لوس صدام می‌گویم، رقصیدن بر زخم‌های مردم عراق کافی است؛ بهتر است احترام خونی که از مردم عراق ریخته شده و همچنان در موصل، تکریت، الانبار و دیگر شهر‌ها همچنان بر زمین می‌ریزد نگه دارد و اموالی را که برای برگزاری این عروسی بزرگ هزینه کرده است، به خزانه مردم عراق برگرداند زیرا این اموال را افراد خانواده‌اش از ملت عراق سرقت کرده‌اند.

نوه صدام عکس عروسی رقص عروس دختر صدام

«حیدر مالک» نیز در این خصوص نوشت: چطور می‌توانی با خرج کردن میلیون‌ها دینار از اموال میلیون‌ها یتیم، بیوه و آواره عراقی شاد باشی؟ عراقی‌هایی که به سبب تو و خانواده‌ات به خاک سیاه نشسته‌اند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 7 )
 1. زهراسادات سعيدي می گوید

  خطاب به مریم قاسمی
  مگرشماقرارنیست چراشرم نمیکنید این عکسهای … رامنتشرمیکنید،وباآبروی مردم بازی میکنید،چرادرزمان زنده بودن مرتضی پاشایی این عکسهارانگذاشتید،مردم ایران بایدمثم همیشه عاقل باشند،وگول آدمهای … مثل تورونخورند…
  درضمن شماجای مادرمرتضی هستید
  شرم نمیکنیدکه باهرمردغریبه عکس میگیری؟امانه جای تعجب نداردچون توباهمه کلن راحتی.
  خدا بدادت برسه شب اول قبرت.
  تادیرنشده توبه کن.

  1. هستی می گوید

   لطفا خف…………شو

  2. هستی می گوید

   ببند پلیز

 2. زری بانو می گوید

  چه ربطی به مریم قاسمی داشت الان؟عااایا؟
  اون دوتارم خدا خوشبخت کنه گوخ نخورده که نوه ی صدام شده
  حق زندگی نداره؟خخخخخخ

 3. MiSs AvA می گوید

  دختره خوشگــله (:

  بر عکس پدر بزرگـــ جلادش :/

 4. maryam.ma می گوید

  خدا ریشه ی صدام نابود کنه

 5. یه نفر می گوید

  جنایت یعنی همین ضایع کردن حق مردم با ریخت و پاش…خدا خاندانشو لعنت کنه