کاغذ باطله بده، مداد تحویل بگیر! + عکس

0

اگر همواره به دنبال یافتن یک مداد برای انجام کارهای خود هستید، گجت جذاب و کوچک پردازشگر زباله اداری P&P می تواند به راحتی با استفاده از کاغذهای باطله برای شما مداد تولید کند.

خلاقیت اخبار جالب آموزش خلاقیت

این ایده ای خلاقانه برای استفاده مجدد از کاغذهای باطله محسوب می شود. به رغم رایانه ای شدن بسیاری از کارهایی که در اداره ها و شرکت ها انجام می شوند اما همچنان تولید حجم انبوهی از کاغذهای باطله به آنها اختصاص دارد. با این وجود، گجت P&P می تواند جریان کاغذهای باطله را به محصولی کاملا مفید و کاربردی تبدیل کند.

خلاقیت اخبار جالب آموزش خلاقیت

خلاقیت اخبار جالب آموزش خلاقیت

خلاقیت اخبار جالب آموزش خلاقیت

روش کار با این دستگاه بسیار آسان است. تنها باید کاغذ را از بخش بالایی آن وارد کنید؛ سپس دستگاه کاغذ را محکم به دور یک مغز گرافیتی می پیچد و با اضافه کردن اندکی چسب شکل بدنه کاغذی را محکم نگه می دارد؛ در نهایت مداد آماده از کنار دستگاه خارج می شود. بدنه شفاف گجت P&P این امکان را فراهم می کند تا روند ساخت مداد که هم می تواند به صورت اتوماتیک و هم غیر اتوماتیک صورت بگیرد را مشاهده کنید. این دستگاه پیش از آن که محصول نهایی را ارائه کند مداد را می تراشد و با نوک تیز در اختیار کاربر قرار می دهد.

همچنین، از محل خروج مداد می توان به عنوان مدادتراش اتوماتیک استفاده کرد. گجت P&P توسط «چنگژو روآن»، «یوان‌یوان لیو»، «شینوی یوان» و «چائو چن» طراحی شده و محصولی آینده‌دار به نظر می رسد اما در حال حاضر به تولید انبوه نرسیده است. این دستگاه پیشرفته اگر به تولید انبوه برسد می تواند در مدارس و برخی اداره ها که در آنها استفاده از مداد همچنان محبوبیت بالایی دارد به کار گرفته شود.

 

 

P&P Office Waste Paper Processor is one of those things that you wish you knew how it works, but dang! no reasonable explanation provided at all! Maybe it’s a deliberate attempt on the designer teams’ part, because their idea is a surefire hit! What this lovely machine does is that it converts all those useless memos on your table to something useful: A Pencil! Paper goes in from one end and come out shaped like a sexy writing tool! Sexy enough an idea to bag a Liteon Award as well!

Pencil lead, power and glue are the only other things that it requires.

Designers: Chengzhu Ruan, Yuanyuan Liu, Xinwei Yuan & Chao Chen

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ