متهم فراری را شناسایی کنید / کلاهبرداری از زنان جویای کار + عکس

0

تصویر مردی که با ادعای ایجاد شغل برای خانم‌ها از آن‌ها سرقت و کلاهبرداری با دستور مقام قضایی در منتشر شد.

 مجرم فراری متهم فراری سایت استخدام اخبار استخدام

به گزارش پلیس آگاهی تهران بزرگ، در مورخه ۲۸ آّبان ماه خانمی با مراجعه به کلانتری ۱۰۴ فلسطین به مأموران اعلام کرد که کیف دستی حاوی مقادیری پول، طلا و مدارک شناسایی اش در داخل یک مغازه مانتو فروشی، توسط شخصی که مدعی استخدام منشی برای دفتر محل کارش بوده، به سرقت رفته است.

پرونده در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «کلاهبرداری» و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات مالباخته

مالباخته پس از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان گفت:چندی پیش و با دیدن آگهی کار مبنی بر استخدام منتشی در دفتر وکالت واقع در محدوده میدان امام خمینی، با شماره تلفن درج شده در داخل آگهی تماس گرفتم؛ بعد از صحبت کردن در خصوص شرایط کار و به توافق رسیدن، به بهانه خرید لباس فرم با شخصی که تصور می کردم قرار است تا برای وی کار کنم قرار ملاقات گذاشته و بهمراه ایشان به قصد خرید مانتو به میدان هفت تیر رفتیم پس از انتخاب مانتو در داخل یکی از مغازه های مانتوفروشی، قصد داشتم تا برای امتحان کردن مانتو به داخل یکی از اتاق های پرو بروم که ناگهان این شخص خواستار نگه داشتن کیف دستی من شد اما پس از بیرون آمدن از اتاق پرو بود که دیگر این شخص را ندیدم ! و متوجه شدم که کیف دستی حاوی وجه نقد، گوشی تلفن همراه ، طلا و مدارک شناسایی ام توسط این شخص به سرقت رفته است.

شناسایی تصویر متهم

با توجه به اظهارات مالباخته مبنی بر مراجعه به یک مغازه مانتوفروشی در میدان شهدای هفتم تیر، کارآگاهان پایگاه سوم به این مغازه مراجعه و در بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته موفق به شناسایی تصویر متهم شدند و مالباخته نیز تصویر این شخص را مورد شناسایی قرار داد.

در ادامه رسیدگی به پرونده و به منظور شناسایی هویت و مخفیگاه متهم تحت تعقیب پایگاه سوم پلیس آگاهی، دستور انتشار تصویر این شخص از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شده است لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت، محل سکونت یا محل های تردد این شخص را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۵۶۴۹ در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

همچنین از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و بدین شیوه و شگرد مورد سرقت و کلاهبرداری قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیایان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ