تن فروشی یک دختر ۲۰ ساله به بهانه کار خیر! + عکس

5

این دختر برزیلی قصد دارد دوشیزگی خود را به قیمت ساختن یک خانه بزرگ برای فقرا بفروشد. او که یک دانش آموز است حاضر شده است در قبال دریافت پولی که قرار است برای ساختن یک خانه بزرگ برای فقرای شهرش خرج کند دوشیزگی اش را به بالاترین پیشنهاد بفروشد!

 

“کاتارینا” ۲۰ ساله قیمت پایه برای این حراجی را ۱۵۵ هزار دلار مشخص کرده است.

او توسط یک گروه فیلمساز استرالیایی برای تهیه مستندی به نام “دوشیزگی” انتخاب شده است. او انتقاداتی که مبنی بر تن فروشی به او وارد کرده اند را رد کرده و میگوید به عشق اعتقاد دارد اما او کاری را انجام میدهد که دنیای او را تغییر خواهد داد.او دانشجوی رشته تربیت بدنی است و میگوید:درحال حاضر به این جریان مثل یک معامله نگاه میکنم که با پول حاصل از آن یک کار مفید انجام خواهد شد.من معتقدم با یک بار انجام این کار تبدیل به یک خود فروش نخواهم شد درست مثل اینکه کسی که یک بار یک عکس فوق العاده میگیرد لزوما عکاس حرفه ای نخواهد شد.

گرانترین باکرگی فروخته شده قیمت باکرگی فروش باکرگی زن برزیلی روسپی‌گری دختر برزیلی خودفروشی تن فروشی دختران تن فروشی

او در مصاحبه اش گفته است : این حراجی تنها یک معامله است وگرنه من دختری کاملا احساساتی هستم و به عشق خیلی اعتقاد دارم.این دختر که ریشه ای ایتالیایی دارد دو سال پیش در یک آگهی با این گروه آشنا شد که به دنبال دختر دوشیزه ای بودند که در مستند آنها دوشیزگی اش را به حراج بگذارد و او هم ثبت نام کرد و پذیرفته شد.”کاتارینا” برای این فیلم مبلغ ۲۰ هزار دلار به عنوان دستمزد خواهد گرفت و ۹۰ درصد مبلغ کل حراجی به او تعلق خواهد گرفت.

در آخر یک مرد ژاپنی با پرداخت ۷۸۰,۰۰۰ دلار برنده مناقصه تن فروشی این دختر شد و رقابت برسر تن یک دختر جوان به پایان رسید!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 5 )
 1. گندم می گوید

  حلا کی تورو میخره. زشت

 2. سعید می گوید

  با این پولی که این به اون داد من میزاشتم بانک هر روز اینجا میتونستم یکی رو بخرم

  1. fatyma می گوید

   اگه خوشگل باشی مجانی درخدمتیم نیازی به خریدوفروش نیست……….

 3. شراره می گوید

  خوشگله خداییش اما خیلی ذلیله

 4. رامتین می گوید

  چه پولی داده برای این،اگه من بودم میرم پمپ بنزین میگرفتم روزی۱۰نفر،،،،.
  چرا میان اینقد سرمایه رومیدن پا۱نفر