دختر ۱۸ ساله پس از ۷۵ سال کار + عکس

0

خانم ۹۳ ساله برای کمک کردن در تعطیلات سال نو به یک شرکت رفت ولی هیچوقت از آن خارج نشد یا اعلام بازنشستگی نکرد. این خانم نزدیک ۷۵ سال است که مشغول کار است و به عنوان کهنه‌کارترین کارمند دنیا شناخته می شود.

عکس های جالب و زیبا اخبار جالب
فرانسیس مور” خانمی است که در سال ۱۹۳۹ و زمانی که تنها ۱۸ سال سن داشت در یک شرکت جواهرسازی شروع به کار کرد. این خانم همچنان در این شرکت مشغول به کار است و از آن لذت می‌برد.

این خانم ۹۳ ساله برای کمک کردن در تعطیلات سال نو به این شرکت رفت ولی هیچوقت از آن خارج نشد یا اعلام بازنشستگی نکرد. این خانم نزدیک ۷۵ سال است که مشغول کار است و به عنوان کهنه‌کارترین کارمند دنیا شناخته می‌شود.

اگر می‌خواهید دقیقاً بدانید او چه زمانی مشغول به کار شده است باید به شما بگوییم که در آن زمان آمریکا هنوز وارد جنگ جهانی دوم نشده بود است. او ایتدا برای پولش کردن جواهرات نقره با این شرکت آمد اما در سال ۱۹۷۰ به بخش بسته‌بندی منتقل شد.

عکس های جالب و زیبا اخبار جالب

این خانم به کارش بسیار علاقه دارد ولی اکنون به خاطر شرایط سنی توانایی حضور مداوم در کارخانه را ندارد به همین علت به صورت پاره‌وقت کار می‌کند. او می‌گوید سال گذشته تصمیم به بازنشستگی گرفتم اما نتوانستم از این کار دل بکنم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ