جوان ۲۰ ساله عاشق پیرزن ۹۰ ساله شد

2

یک جوان بیست ساله عاشق نابینای نود ساله شد و به علت ایجاد مزاحمت برای پیرزن به وسیله ماموران ژاندارمری بازداشت گردید.

عشق واقعی داستان عشق داستان عاشقی

این حادثه در قریه بام صفی آباد روی داد. چند روز قبل لیلا نود ساله اهل قریه بام صفی آباد به دادسرا شکایت کرد که جوان بیست ساله ای به نام عباس عاشق او شده و مرتب برای او مزاحمت فراهم می کند. به دنبال شکایت پیرزن، عباس که در صحرا مشغول زراعت بود دستگیر شد و در بازجویی سریعا اعتراف کرد که عاشق پیرزن نود ساله است.

خبرنگار ما که با لیلا در دادسرا ملاقات کرده است می نویسد: لیلا پیرزن نود ساله ای است که براثر مرور زمان قوه بینایی خود را از دست داده است و جایی را نمی بیند. او دارای دو پسر سی و چهل ساله است و هر کدام از پسرهایش دارای زن و چند فرزند هستند. وقتی از لیلا علت مزاحمت عباس را پرسیدم وی گفت مدتی است که این خیر ندیده عاشق من شده و هر روز که از صحرا برمی گردد مزاحم من می شود و برای من اشعار عاشقانه زمزمه می کند.

قربانعلی فرزند چهل ساله لیلا گفت: مدت ها بود که از گوشه و کنار می شنیدم که عباس مزاحمت مادر مرا فراهم می کند ولی باور نمی کردم تا این که چند روز پیش مادرم به من مراجعه کرد و گفت اگر شر عباس را از سرم کوتاه نکنی خودکشی خواهم کرد. مادرم گفت عباس شب گذشته جلو من چمباتمه زده و گفته است اگر امشب جواب مساعد به من ندهی هم ترا و هم خود را خواهم کشت. قربانعلی می گفت تا من عباس را گوشمالی حسابی ندهم و سر جایش ننشانم دست بردار نخواهم بود. اکنون لیلا و قربانعلی در شهر به سر می برند تا مسئولان دادسرا به شکایت آنها رسیدگی نمایند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. لبخند می گوید

    اون جوون وباید یک روانشناس ببینه نه پلیس وکلانتری!!!

  2. امرالله می گوید

    آخه … مشنگ … برو … رو بده اومدی عاشق مادربزگ کورت شدی ….