حاشیه های ازدواج موقت برای سحر قریشی! + عکس و مصاحبه

4

فیلم انچه مردان درباره ی زنان نمی دانند که سحر قریشی در آن ایفای نقش می کند درباره ی ازدواج موقت است و همین موضوع باعث دردسر برای این خانم هنرپیشه شده است.

همسر سحر قریشی شوهر جدید سحر قریشی باردار شدن سحر قریشی اینستاگرام سحر قریشی ازدواج سحر قریشی

**فیلمی که برایم حاشیه‌ساز شد

 زمانی که فیلم سینمایی آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند به من پیشنهاد شد؛ آن هم با موضوع ازدواج موقت و نقشی که داشتم، استقبال کردم چون تا به حال این جنس از کار و نقش را بازی نکرده‌ بودم و برایم جالب بود واکنش مردم هم نسبت به موضوعازدواج موقت و نقشی که داشتم، نگرانم نکرد. چون این کار پیام‌های متعددی داشت و اتفاقا می‌تواند فرهنگ‌سازی کند.

همسر سحر قریشی شوهر جدید سحر قریشی باردار شدن سحر قریشی اینستاگرام سحر قریشی ازدواج سحر قریشی

سحر قریشی:واکنش مردم نسبت به نقش ازدواج موقت نگرانم نکرد

اینکه به آقایان بگوییم نمی‌توان دو نفر را همزمان دوست داشت. متاسفانه از زمانی که اسم دزدی را گذاشتند پیچاندن، اسم خیانت را شیطنت و… همه چیز به هم ریخت. وقتی این اتفاق می‌افتد و آدم‌ها برای اشتباهاتشان اسم می‌گذارند؛ وقتی دروغ می‌گوید؛ می‌گوید: «الکی گفتم» و اسم‌ها تغییر می‌کند؛ همه چیز جایگاه درستش را از دست می‌دهد.

همسر سحر قریشی شوهر جدید سحر قریشی باردار شدن سحر قریشی اینستاگرام سحر قریشی ازدواج سحر قریشی

 اگر عشقی وجود دارد، فقط می‌تواند نسبت به یک نفر باشد. نفر دومی نمی‌تواند وجود داشته باشد و اگر کسی چنین اقدامی می‌کند باید به گذشته‌اش و ضعفی که در خانواده‌اش داشته است مراجعه کرد.

 باید این مسائل را کشف کرد. این فیلم به این موضوع‌ها پرداخته و پایان فیلم را باز گذاشته‌ است که مشکل این آدم چه بوده که زن دیگری گرفته است.

حتی دغدغه این زن چیست که تن به ازدواج با آدمی داده است که خودش خانواده دارد و ترجیح داده در یک رابطه نفر دوم باشد. در ضمن همانطور که گفتم یکی از دلایلی که در این فیلم بازی کردم همین پیام‌هایی بود که وجود داشت و جالب است که برای بازی در همین فیلم هم شایعات نامناسبی درباره‌ام به وجود آمد که واقعا جای تاسف دارد.

**ازدواج موقت، ریشه خانواده را به هم می‌ریزد

 به نظرم «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» فیلم بسیار قشنگ و آموزنده‌ای است و اینکه انتهای یک رابطه نادرست را به مخاطب نشان می‌دهد. دیالوگ به دیالوگ این فیلم پیام‌های متعددی در بردارد. در این فیلم می‌گوییم که مرد متاهلی که به دنبال رابطه دیگری است فکر نکند که آن دختر عاشقش شده و حس زنانه‌اش اجازه داده است زن دیگری را در زندگی تحمل کند و نفر دوم باشد.

سحر قریشی:واکنش مردم نسبت به نقش ازدواج موقت نگرانم نکرد

به دلیل بحران‌های زنان بیوه که اغلب مادی است، مجبورند به این مساله تن بدهند و ازدواج موقت را بپذیرند. شاید در قانون کشور ما این مساله مشکلی نداشته باشد». تبعاتی هم دارد به خصوص اینکه در این رابطه بچه‌ای متولد بشود و اگر زنی در زمان ازدواج موقت بچه‌دار شود نه تنها بحران‌های زیادی دامن‌گیری زن می‌شود بلکه آن بچه نیز آینده نامعلومی را پیش‌رو خواهد داشت.

ما این مسائل را در این فیلم به صورت طنز به تصویر کشیدیم؛ چرا که در این دوره بهترین راه برای اشاعه یک فرهنگ در بین مردم این است که حرف‌مان را به شکل طنز مردم آنقدر دغدغه و سختی دارند که نمی‌توانیم با ملودرام این حرف را به مردم بزنیم.

البته این نظر شخصی من است و در فیلمنامه‌ای هم که نوشته‌ام همین کار را کرده‌ام. در فیلمنامه‌ای که امیدوارم بتوانم به زودی بسازم اول مردم را می‌خندانم و بعد پیامم را انتقال می‌دهم. این فیلم هم همین‌طور است؛ با انرژی مثبت به مخاطب پیام واقعی را می‌دهد.

همسر سحر قریشی شوهر جدید سحر قریشی باردار شدن سحر قریشی اینستاگرام سحر قریشی ازدواج سحر قریشی

**مردان هم بیچاره می‌شوند

 اجازه دهید درباره مقوله ازدواج چندگانه بگویم که شاید زنان آسیب‌پذیری بیشتری در این اتفاق داشته باشند ولی مردان هم به نوعی بیچاره می‌شوند. چون مردی که از نظر خودش می‌تواند دو نفر را همزمان دوست داشته باشد و… عقلش به این نمی‌رسد که آیا ارزشش را دارد؟ چون واقعا بیچاره می‌شود. آیا این توان را دارد که در این شرایط بد اقتصادی دو خانواده را تامین کند. باید سه برابر کار کند تا بتواند چنین کاری انجام دهد.

 **هر چه دلم سوخت، بدجنس‌تر شدم

نقش زن اول آقای شریفی‌نیا را در این فیلم خانم فاطمه گودرزی بازی می‌کنند. جالب است که وقتی خودم را جای آن نقش می‌گذاشتم، دلم می‌سوخت و هر چقدر دلم بیشتر می‌سوخت، در بازی‌ام بیشتر بدجنسی می‌کردم. (می‌خندد) چون می‌خواستم باورپذیر باشد. البته هنوز فیلم را ندیدم که مطمئن شدم خوب شده است یا نه ولی آنونس‌های کار را که دیدم، فکر می‌کنم خیلی خوب بود. چون دو زن با فرهنگ‌های مختلف را در کنار هم نشان داد که این نوع آدم‌ها را زیاد داریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 4 )
 1. وفا می گوید

  واقعاً این بازیگران چقدر کوته فکر و خوشیفته اند که به خود اجازه می دهند در هر موردی اینقدر خام اظهار فضل کنند.
  این اظهارات خانم بازیگر چیزی جز کوته فکری نیست که ازدواج موقت را در حد ارتباط یک مرد متأهل با زن دوم می بیند.
  ازدواج موقت برای افرادی که به ان نیاز دارند بهترین درمان است. همانطور که همین که کسی دلش درد گرفت نباید مورد عمل جراحی قرار گیرد وقتی آپاندیس کسی دچار عفونت می شود و جانش را به خطر می اندازد باید مورد عمل جراحی قرار گیرد؟ حالا جراحی خوب است یا بد؟؟؟!!!!!

  1. سعید می گوید

   سلام وفا خانم احسنت به شما کاملا با نظر شما موافقم

  2. نظری می گوید

   اوخه چقد سوختی حتما خودت از این … گیا کردی صیغه در اسلام اصلا وجود ندارد

 2. سپیده می گوید

  خب خانم وفا شما که با صیغه موافقی امیدوارم ۱۰۰ تا مرد صیغت کنندو امیدوارم همسرت و برادرات و پسرات هم برند ۱۰ تا زن صیغه کنند تا از حواشی اون حالت جا بیاد .دخترت هم بره صیغه ۱۰ تا مرد .عالیه نه /
  اون اقایی هم که با خانم وفا موافقه بهش بگم اگر عرضه این رو داری که همزمان دو تا زندگی رو مثل یه مرد یه لحاظ مالی و عاطفی جلو ببری بسم االه به جای یکی ۱۰ تا اختیار کن ولی عرضش رو هم داشته باش . اگر هم منظورت صیغه ساعتی هست که بری بمیری بهتره چراکه هم خودت و هم اون زن روسپی در حد یه حیوون هستید نه بیشتر و اگر نوک سوزن وجدان داشته باشی کاملا به این امر خودت هم واقف هستی