حمایت سیدهادی خامنه‌ای از عارف

0
به گزارش خبرگزاری مهر، سید هادی خامنه‌ای در جمع اعضای پویش امید(جوانان و دانشجویان حامی دکتر عارف)  ضمن تشویق جوانان فعال در این مجموعه، اظهار داشت: در شرایط کنونی باید بررسی کرد که مدیریت کشور به چه مسائل و مولفه‌هایی نیازمند است. قاعدتا همه کاندیداها از حرکت در مسیر حل مشکلات و برطرف ساختن نیازها صحبت میکنند، لیکن اصل بر این است که چه کسی توانایی اجرایی حل مسائل کشور را دارد، همه می‌توانند حرف های زیبا و عامه پسند بزنند، اما چه کسی میتواند به این وعده‌ها عمل کند؟
وی در ادامه تصریح کرد: مدیریت به چه معناست؟ در قالب تمثیل می توان گفت که مدیریت در برگیرنده تدبیر و شناخت مسائل مختلف مدیریتی و پیشبرد مسائل اجرایی به صورت توامان است. یکی از زمینه های مورد نیاز در این مساله همکاری مدیران شایسته و کاردان است، باید دید که این مدیران شایسته و کاردان حاضر به همکاری به چه کسی به عنوان مدیر بالادستی می باشند؟
دبیرکل مجمع نیروهای خط امام(ره) گفت: دکتر عارف مدیری است که به لحاظ رتبه علمی جایگاه شایسته‌ای دارد. ایشان چه در دوران ریاست دانشگاه تهران، چه هنگام وزارت و مدیریت سازمان برنامه و بودجه و چه در زمان معاون اولی در دولت اصلاحات سابقه خوب و بدون حاشیه ای از خود به جای گذاشته است. ظرفیت علمی بالای دکتر عارف باعث می شود که متخصصان ،خواهان همکاری با ایشان باشند.
وی خاطرنشان کرد: ما نیازمند یک مدیر اصلح با توان پیشبرد اهداف اصلاح طلبانه هستیم، کسی می‌تواند در اردوگاه اصلاح طلبان قد علم کند و ادعای اصلاح طلبی داشته باشد که هزینه آن را به جان بخرد و  عارف کسی است که این مهم را در سخنرانی‌های خود انجام داده است. اگر ایشان به ۵۰ درصد از برنامه هایی که اعلام کرده است عمل کند ما از ایشان راضی هستیم.
سید هادی خامنه ای در مورد فعالیت ستاد های انتخاباتی در دوران انتخابات گفت: در این ایام بعضی گروه‌ها و دستگاه های نظارتی تمایل دارند که تحت عنوان رسیدگی، فعالیت بعضی از ستادها را کنترل کنند لذا شما عزیزان آگاه باشید که کسی حق دخالت در فعالیت ستادها را نداشته و ندارد. بنابراین از تهدیدهای حضوری و تلفنی و غیره ترسی به خود راه ندهید و اطلاعات محرمانه ستاد را در اختیار کسی قرار ندهید. اگر در ستادی جرمی واقع شود، مجازات برای فرد خاطی اعمال خواهد شد و در غیر این صورت سوال و جواب موضوعیتی ندارد.
وی در پایان خطاب به اعضای پویش امید، تاکید کرد: گفتمان اصلاح طلبی در فضای موجود، خود فرصت مغتنمی است از این فرصت استفاده کنید و در جهت روشنگری خود و دیگران قدم بردارید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ