با گربه ۳۲۰ میلیارد تومانی آشنا شوید + عکس

0

گربه اخموی گرامپی که نامش حدود دو سالی است بر سر زبان‌ها افتاده، نه‌تنها به ستاره‌ای در دنیای مجازی بدل شده، بلکه از لحاظ مالی نیز گوی سبقت را از برخی ستارگان هالیوود ربوده و حدود ۱۰۰ میلیون دلار درآمد داشته است.

گرانترین گربه قیمت گربه گرامپی قیمت گربه فروش گربه فروش حیوان خانگی

 بسیاری از ستارگان سینما به طور معمول درآمدهای هنگفتی دارند اما برخی از آنها شاید نتوانند به گرد پای گربه‌ مشهور «گرامپی» برسند، دست کم از لحاظ کسب درآمد.

نشریه بریتانیایی اکسپرس نوشته است که این گربه‌ اخمو و عبوس طی دو سال گذشته حدود ۱۰۰ میلیون دلار درآمد داشته است. این گربه به این ترتیب پس از رابرت داونی جونیر و دواین جانسون در رتبه سوم ستارگان پردرآمد قرار می‌گیرد که در فهرست نشریه معتبر فوربس مکان‌های اول و دوم را به خود اختصاص داده‌اند.

حتی اگر آمار و ارقام نشریه اکسپرس کاملا دقیق هم نباشد اما نشان می‌دهد که از برکت داشتن این گربه‌ اخمو به چه پول هنگفتی می‌توان دست یافت.

سیر موفقیت گربه «گامپی» به سپتامبر ۲۰۱۲ برمی‌گردد. برادر صاحب این گربه، عکسی از این حیوان اخمو را در اینترنت منتشر کرد. چهره خاص این گربه نه‌تنها دنیای مجازی را فتح کرده بلکه روی کالاهای گوناگون از تی‌شرت و تقویم گرفته تا لیوان و فنجان نقش بسته و برای صاحب گربه نیز درآمدهای کلانی به همراه داشته است. صاحب گربه از جمله حق و حقوق آثار مربوط به این گربه را فروخته و همچنین با الهام از این گربه و عبوس بودن آن دو کتاب منتشر کرده است.

به نوشته سایت نشریه اشپیگل بیش از ۱۰ هزار کالای گوناگون با چهره‌ این گربه‌ ترش‌رو می‌توان در سایت شرکت آمازون سفارش داد.

دو کتابی که صاحب این گربه در سال ۲۰۱۳ منتشر کرده، در فهرست کتاب‌های پرفروش روز در نشریه نیویورک تایمز بوده‌اند. به گزارش نیویورک تایمز، بیش از ۱۰۰ هزار تی‌شرت با چهره‌ این گربه تاکنون به فروش رسیده است.

گربه «گرامپی» در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی فیس‌بوک بیش از ۷ میلیون طرفدار دارد و در شبکه توئیتر نیز حدود ۲۵۶ هزار نفر «دنبال‌کننده‌» این گربه هستند. واژه انگلیسی «grumpy» که به معنای بدخلق، ترشرو، اخمو و عبوس است، به سرعت به اسم هنری این گربه بدل شد.

نشریه بریتانیایی تلگراف به نقل از صاحب ۲۸ ساله‌ این گربه می‌نویسد: «آنچه این گربه در عرض چنین مدت کوتاهی به آن دست یافته، فوق‌العاده و باورنکردنی است».

گربه گرامپی البته چند صباحی نیز به جمع ستارگان فیلم پیوسته و به تازگی فیلمی با همراهی این بازیگر عبوس به نمایش درآمده است با این عنوان: بدترین کریسمس گربه گرامپی.

گرانترین گربه قیمت گربه گرامپی قیمت گربه فروش گربه فروش حیوان خانگی
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ