جدال مرگبار ۲ پسر برای ازدواج با دختر جوان

1

دو پسر جوان برای ازدواج با دختر مورد علاقه‌شان جنایتی تلخ را رقم زدند.

 قتل عاشق داستان عاشقانه اخبار قتل اخبار جنایی

بعد از ظهر جمعه گذشته مردی در حال عبور از بیابان های اطراف منطقه التیمور شهرستان مشهد با جسد سوخته مردی در میان نخاله ها روبه رو شد و موضوع را به پلیس خبر داد. دقایقی بعد ماموران همراه بازپرس جنایی در محل قتل حاضر شده و تحقیق در این زمینه را آغاز کردند.

بررسی کارشناسان پزشکی قانونی نشان می داد مرد جوان پیش از آن که به آتش کشیده شود براثر ضربه های چاقو به قتل رسیده است. همزمان مردی با حضور در پلیس آگاهی و ارائه شکایتی عنوان کرد پسر نوزده ساله اش با خودروی پراید خانه را ترک کرده و دیگر بازنگشته است، حتی تلفن همراهش نیز پاسخگو نیست.

با ثبت اظهارات این خانواده، کارآگاهان که احتمال می دادند جسد سوخته متعلق به جوان گمشده باشد، از آنها خواستند در پزشکی قانونی حاضر شوند که به این ترتیب هویت مقتول شناسایی شد.

روز بعد از کشف جسد ماموران طی گزارش مردمی مطلع شدند خودروی پرایدی به آتش کشیده شده و بدون سرنشین در نزدیکی خیابان طبرسی این شهر رها شده که تحقیقات نشان داد این خودرو متعلق به مقتول است. با بررسی دوربین های مداربسته اطراف محل حادثه ردپای پسر جوانی در این ماجرا کشف شد و ماموران او را دستگیر کردند.

پسر جوان به نام هومن در بازجویی ها گفت: من و مقتول از دوستان قدیمی بودیم. هر دو نفرمان به یک دختر علاقه مند شدیم و قصد داشتیم تا با او ازدواج کنیم. چند بار از دوستم خواستم تا سد راهم نشود که توجهی نمی کرد. روز حادثه با چاقویی که همراه داشتم به او چند ضربه زدم که باعث مرگش شد. جسدش را به محله دیگری منتقل کردم و آتش زدم. با خودروی او به شهر بازگشتم و برای این که ردی از خود باقی نگذارم خودرو را آتش زدم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. زهرا می گوید

    خبری که انتشار دادین کذبه.برین روزنامه خراسانو بخونین .داستان یه چیز دیگه بوده. جدال عشق آنشین نبوده