تجاوز جنسی نگهبانان بیمارستان به یک دختر ۱۹ ساله بیمار

4

منابع خبری افغانستان از تجاوز نگهبانان یک بیمارستان در شهر هرات به یک دختر بیمار خبر داده و می گویند که پلیس دو نفر را در ارتباط با این ماجرا دستگیر کرده است.

 فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی تجاوز جنسی به زور تجاوز به زن تجاوز به دختر

به گزارش خبرگزاری خامه پرس افغانستان، عبدالرؤوف احمدی، سخنگوی پلیس هرات گفت که این دختر ۱۹ساله بوده و شب گذشته در بیمارستان از سوی نگهبانان امنیتی مورد تجاوز قرار گرفته است.

به گفته وی، این دختر با خانواده اش برای درمان به بیمارستان آمده بود که قربانی تجاوز شد.

احمدی گفت که دو تن توسط پلیس هرات در ارتباط با این رویداد بازداشت شده اند و بازجویی از آنان جریان دارد.

با این حال، مسؤولان بهداشتی در بیمارستان مرکزی هرات می گویند اینکه قربانی در بیرون یا داخل بیمارستان مورد تجاوز قرار گرفته ، هنوز مشخص نشده است.

بر اساس این گزارش، دو روز پیش کمیسیون مستقل حقوق بشر از افزایش خشونت ها در افغانستان علیه زنان و کودکان خبر داده و از این وضعیت اظهار نگرانی کرده بود.

در همین راستا، طی بیش از یک ماه اخیر چندین حادثه تجاوز به کودکان در افغانستان رخ داده اما این نخستین بار است که تجاوز به زنان در بیمارستانهای این کشور سخن گفته می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 4 )
 1. شيما می گوید

  حالا بازم از افغانستان مهاجران زیادی میان و خیلی راحت به کشور ما راه پیدا میکنند و نوبت به کودکان و زنان ما میرسه که رسیده که خیلی راحت تجاوز توسط افغانی ها میشه و حتی در ایران نسلشون از تعداد خوده ایرانیها هم بیشتره!

 2. X می گوید

  از افغانیا متنفرم اه اه
  چرا انقدر بعضی پسرا نامردو بی وجدانن؟؟:((

 3. مهسا می گوید

  از افغانیا خیلی بدم میاد واقعا ادمای کثیفین

 4. مصطفی می گوید

  من هم سالهاست که از افغانی ها متنفرم و انضجار دارم از هر چی افغانیه