حسین مهری ،همسرم بازیگر نیست +بیوگرافی و مصاحبه

16

حسین مهری بازیگر سریال همه چیز آنجاست (متولد ۲۳ آبان ۱۳۶۳) است، به گفته خودش سابقه‌ای ۱۸ ساله در عرصه تئاتر دارد.

همسر حسین مهری همسر بازیگران بیوگرافی حسین مهری بازیگران همه چیز آنجاست اینستاگرام حسین مهریinstagram hoseinmehrii

او اولین بار در نقش عباس در سریال زیر هشت به مخاطبین معرفی شد و در ۲ سریال تا ثریا و پنجره همزمان ایفای نقش نمود. وی بازیگر با استعدادی است که تاکنون در مجموعه‌های پایتخت، نابرده رنج و زیر هشت نیز ایفای نقش کرده است و در سریال زمانه بیشتر در رسانه ها نمایان شد.

مهری که آدم درون گرایی است و چندان تمایل ندارد از زندگی خصوصی اش صحبت کند در گفت و گوی صمیمانه ای با تماشا از این اتفاق فرخنده و خوب صحبت کرد.

ما هم برای او همسرش آرزوی موفقیت می کنیم و به شما توصیه می کنیم  با این گفت و گو همراه شوید:

به نظر می رسد بیشتر علاقه تان به سریال است تا فیلم. سال گذشته هم سریال موفق «تا ثریا» و امسال هم که «زمانه» را داشتید.

– نسبت به پیشنهادهایی که داشتم این کارها را قبول کردم. اگر نه تئاتر، سینما و تلویزیونبرای من فرقی نمی کند. من دنبال تجربه های خوب هستم و مدیوم برایم اولویت و ملاک انتخاب نیست.

برنامه تان برای آینده کاری تان چیست؟

– باشکوه ترین کاخ ها و عمارت هایی که ما الان در دنیا می بینیم زیربنای به شدت قوی دارند و این خیلی مهم است. می توان آجرها را همینطوری روی هم چید و بالا رفت اما تا چند متر می تواند ادامه پیدا کند؟! برج های عظیم و کاخ های باشکوه در وسعت زیاد صدها متر ارتفاع دارند و همیشه هم ماندگار هستند. بازیگر هم باید ریشه های خودش را قوی کند. من هم عجله ای ندارم و هر وقت احساس کنم جایی اتفاق خوبی امکان دارد برایم بیفتد و دست خودم باشم سعی می کنم آن اتفاق بیفتد و عجله ای برای اینکه بخواهم ره صد ساله را یک شبه بروم ندارم.

ملاک هایتان برای انتخاب چیست؟

– من سه تا فاکتور اصلی دارم که به شدت برایم مهم است؛ کارگردان، فیلمنامه نویس و نقش. ایده اولم این است که نقش، نقشی باشد که بتوانم خودم در آن تلاش کنم، کارگردان، کارگردانی باشد که بتوان به او اعتماد کرد و فیلمنامه هم فیلمنامه قرص و جانداری باشد. یک وقت هایی هم شد با کارگردان هایی کار کردم که نمی شده به آنها تکیه کرد ولی به هر حال شرایط طوری بود که چاره ای نداشتم. چیدمان کاری ما شرایط خاصی دارد. ما شرایط استاندارد و با ثبات کاری نداریم و همه چیز خیلی متزلزل است.

مگر چند تا کار خوب در سال ساخته می شود؟ من خدا را شکر می کنم که در ۲، ۳ سال گذشته در ۵ تا از بهترین سریال های این دوره تلویزیون کار کردم. من «زیر هشت»، «نابرده رنج»، «تا ثریا»، «پایتخت» و «زمانه» را در این سال ها داشتم. بنابراین تازه من در این شرایط جزو آدم های خوش شانسی بودم که کارهای قابل قبولی با کارگردان هایی انجام دادم که به دانش و مهارتم اضافه کردند.

در فاصله بین «تا ثریا» و «زمانه» کار دیگری هم انجام دادید؟

– قبل از «زمانه» یک سریال به نام «بال های خیس» با آقای رنجبر کار کردم که نقش اصلی هم بودم. البته دوست داشتم قبل از این کار پخش شود ولی متاسفانه پخش آن به بعد از «زمانه» افتاده. سطح کلی کار «بال های خیس» در مرتبه «زمانه» نیست و دوست نداشتم بعد از «زمانه» که یک کار خوب است و یک خاطره خوب هم دارد، کاری از من پخش شود که از آن بهتر نیست. البته ظاهرا در مونتاژ این مجموعه هم دارند کارهایی می کنند که با نتیجه بهتری روبرو شویم.

همسر حسین مهری همسر بازیگران بیوگرافی حسین مهری بازیگران همه چیز آنجاست اینستاگرام حسین مهری

اولین تجربه همکاریتان با کارگردان سرشناسی مثل حسن فتحی چطور شکل گرفت؟

– آقای خادم زاده، دستیار ایشان، از قبل با من دوستی داشتند و لطف کردند من را به آقای فتحی معرفی کردند و ایشان هم با من تماس گرفتند که بروم و در مورد کار صحبت کنیم. من هم خدمت شان رسیدم. فیلمنامه هنوز آماده نبود من صحبت کوتاهی با آقای فتحی داشتم و از ایشان پرسیدم آیا فکر می کنید این نقش، نقشی می شود که من بتوانم خودم را با آن نشان دهم و آقای فتحی هم گفتند حتما اینطور خواهد شد.

این اعتماد متقابلی که بین ما وجود داشت مهمترین فاکتور همکاری مان بود. به من گفتند تو باید نقش یک پسر معتاد موزیسین را بازی کنی، همین خود همین معتاد موزیسین کلی بار مثبت برای من به عنوان بازیگر داشت که بتوانم توانایی های خودم را نشان دهم. حالا نوع پرداخت آن در فیلمنامه و نوع دید کارگردان و نوع اجرای بازیگر می تواند نقشی را شاخص کند یا نکند. خب من هم مثل همه، کارهای آقای فتحی را دیده بودم و خیلی دوست داشتم و می دانستم که می توانم کاملا به او اعتماد کنم.

شما برای کیفیت کارتان چه می کنید؟

– سعی می کنم به روز باشم و اتفاقات، اطلاعات و دانش کارم را دنبال می کنم. این به روز بودن از راه های متفاوت و البته مرسومی شکل می گیرد. راه هایی مثل کتاب خواندن، نشریات را مطالعه کردن و فیلم دیدن که مخصوصا برای این آخری خیلی زمان می گذارم فیلم دیدن و رمان خواندن تاثیر فوق العاده محسوسی روی کیفیت کار می گذارند. وقتی شما رمان می خوانید، کاراکترها و ماجراهایشان را در ذهن تان تصویرسازی می کنید. همینطور مشاهده آدم ها و رفتار و واکنش های آنها می تواند خیلی کمک کند و تئاتر که متاسفانه من مدتی است از آن دور شده ام و خیلی دوست دارم یک کار خوب تئاتر انجام دهم.

مهمترین دغدغه شما این روزها چیست؟

– همیشه بخش عمده ای از ذهن من مشغول زندگی خصوصی ام است و اینطور ونیست که همیشه صادرصد ذهنم درگیر کار و بازی باشد. هر کسی به هر حال دل مشغولی ها و چیزهای دوست داشتنی غیر از کار در زندگی اش دارد که آنها شاید مهمترین دغدغه هایش هستند. طبیعتا برای من که تازه نامزد کرده ام این اتفاق دوست داشتنی بخش مهم و اصلی فکر و زندگی این روزهای من است. فکر کردن به کسی که دوستش داری و دوستت دارد حس خوبی است و خدا را بابت این روزهای خوب شکر می کنم

شاه داماد

در بین بازیگران با چه کسانی بیشتر رفاقت دارید و معاشرت می کنید؟

– البته خیلی آدم پر رفت و آمدی نیستم اما دوستان خوب در بین همکارانم زیاد دارم؛ دوستانی مانند امیر جعفری و کامبیز دیرباز و خیلی دوستان پشت دوربین که احتمالا کمتر می شناسیدشان اما عموما آدم اهل تنهایی هستم و ترجیح می دهم بیشتر وقت آزادم را به کتاب خواندن و فیلم دیدن بگذرانم یا اوقاتم را صرف همسرم کنم و با او باشم.

چند وقت است ازدواج کردید؟

– من به تازگی ازدواج کرده ام، تقریبا ۳ ماه است. البته نامزد کرده ایم و هنوز عروسی نگرفته ایم.

همسرتان هم کار سینمایی می کنند؟

– نه، اصلا در این حرفه نیستند.

شما چند سالتان است؟

– ۲۸ سال.

شما به جز کار بازیگری شغل دیگری هم دارید؟

– به هیچ وجه. تنها کار من بازیگری است و فقط از این راه زندگی می کنم.

قابل ذکر می باشد که این گفتگو در ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ انجام شده است.

همسر حسین مهری همسر بازیگران بیوگرافی حسین مهری بازیگران همه چیز آنجاست اینستاگرام حسین مهریحسین مهری و مادربزرگش

فیلمهای حسین مهری

 • سرزمین کهن (۱۳۹۵_۱۳۸۷،کمال تبریزی )
 • همه چیز آنجاست (۱۳۹۳، شهرام شاه حسینی)
 • معراجی ها (۱۳۹۳، مسعود ده نمکی)
 • زمانه (۱۳۹۱، حسن فتحی)
 • بالهای خیس (۱۳۹۱، عباس رنجبر)
 • پنجره (۱۳۹۰، قدرت الله صلح میرزایی)
 • تا ثریا (۱۳۹۰، سیروس مقدم)
 • پایتخت (۱۳۸۹، سیروس مقدم)
 • نابرده رنج (۱۳۸۹، علیرضا بذرافشان)
 • زیر هشت (۱۳۸۹، سیروس مقدم)

تله فیلم

 1. عشق + ۲ (۱۳۷۷)
 2. به نام مادر (۱۳۹۰)
 3. ماهمه تنهاییم (۱۳۹۱)
 4. شیپورچی (فیلم) (۱۳۹۳)
 5. شروع یک پایان(ارش تقوا شعار۱۳۹۴)

فیلم سینمایی

 1. زرد (۱۳۹۵مصطفی تقی زاده)
 2. ماجرای نیمروز(۱۳۹۵محمدحسین مهدویان)
 3. چراغ های ناتمام(۱۳۹۵مصطفی سلطانی)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 16 )
 1. pariya می گوید

  حسین مهری هم به خاطر ظاهرجذابش وهم بازی خوبش خیلی دوسش دارم,یعنی خانوادگی عاشقشیم مخصوصا بابام درسریال همه چیز آنجاست خیلی دوسش داره وبا دیدن سریال همیشه میگه حیف به مهران نیس که خودشو بخاطر نازنین گوشتلخ میکشه خدایی نازنین خیلی خیلی هم دلش بخواد…ازسرشم زیادیه, والا…

 2. سحر می گوید

  حسین جون عاشق بازیات هستم خلاصه میتونم بگم دددددددددووووووسسسسستتتتت ددددددااااااررررممممم

 3. زینب می گوید

  سلام اقای حسین مهری من به شما علاقمند هستم .اون فیلمه اخرتون همه چیز انجاست همه ی سکانسایی که شما توش بودین رو ظبط کردم.درضم شما خیلی خوب گریه می کنین.من واقعا عاشق شما هستم همه ی عکسای شما رو دارم روی پروفایلامه.

 4. زینب می گوید

  شما عالی بازی می کنین من عاشق بازیتون هستم

 5. زینب می گوید

  اقای حسین مهری می دونستین که من و دوستم زینب هر روز در مدرسه از شما حرف می زنیم

  1. دختری باحجاب روسری می گوید

   عجججب، چه بیکارایی هستین تو ودوستت.. زینب !!!

 6. فائزه جون می گوید

  واااااای میدونی من چقدازت خوشم میاد؟

 7. پسراي ايروني می گوید

  امان از دست این دخترا که اینجا دارن کامنت میزارن و خودشون رو میکشن واسش!!!!
  بابا…. طرف داره میگه زن داره و ازدواج کرده!!!!!!!!!!
  لطفا بفهمین!!!!!!!!

  1. پرنیا می گوید

   ببخشیدا ،شما پسرا تا یه تعریف از چندتا دختر درمورد همجنس خودتون می شنوین میگین خودشون میکشن؟زن داشتن ایشون چه ربطی به تعریف و تمجید دخترا داره؟

   1. سرتق می گوید

    پرنیا جون لایک

 8. پرنیا می گوید

  حسین جون خیلی بازیگر بااستعدادیه و خیلی خوب بازی میکنه در ضمن بسیار خوش چهره هم هست.واقعا بازیگر دوست داشتنی است.

 9. سرتق می گوید

  سلام اقا حسین بازی هاتون خیلی قشنگن
  واقعا عالییییییی
  عاشق گریه کردنتونم
  موفق باشید

 10. شید شید می گوید

  دخترا که فقط بلدن ابرو ریزی کنن بابا از چیه این خوشتون میاد .؟؟؟؟؟؟؟؟

 11. faty می گوید

  سلام
  هر چی گشتم عکس همسرتون رو ندیدم اگه از رو غیرته واقعا باریکلا من بو چنین ادمی افتخار می کنم عالیه ولی مطمءنم که اونم مثل خودتون خوشکل وجذابه
  باریکلاا

 12. لیان استور می گوید

  سلام بازیگر فوق العاده ای هستن به امید موفقیت های روز افزون

 13. خرید بوت ونیم بوت زنانه می گوید

  سایت خوب و پر محتوایی دارید ممنونم