جذاب‌ ترین شخصیت سال ۲۰۱۴ معرفی شد + عکس

2

در ویژه برنامه شبکه ABC با عنوان «باربارا والترز معرفی می کند: ده فرد جذاب سال ۲۰۱۴ » که در روز یکشنبه پخش شد، «امل کلونی»همسر «جورج کلونی» را به عنوان جذاب ترین شخص سال ۲۰۱۴ معرفی کرد.

جذابترین مرد جذاب ترین زن جذاب ترین دختر بیوگرافی جرج کلونی بیوگرافی امل کلونی

این ژورنالیست معروف پرسید: «چطور می توان یکی از جذاب ترین مردهای دنیا را به خود جذب کرد؟» و اضافه کرد: «او بیشتر از طریق همسرش، جورج کلونی، شناخته شده است».

والترز گفت: «ما شناخت زیادی از او نداریم، ولی او موفق شده است با مردی ازدواج کند که زن های زیادی را به خود جذب کرده است و این یکی از بزرگترین موفقیت های تاریخ است!»

جذابترین مرد جذاب ترین زن جذاب ترین دختر بیوگرافی جرج کلونی بیوگرافی امل کلونی
والترز که مصاحبه ای با امل کلونی نداشته است، اعلام کرد که او و همسرش هر دو علاقمند به مسائل مربوط به حقوق بشر هستند و هر دو در خانواده هایی متولد شده اند که در زمینه روزنامه نگاری کار می کنند.
او گفت که امل یک وکیل بسیار موفق است که در یک مهمانی خیریه در ایتالیا با جورج آشنا شده است، و این بدین معنی است که باید امیدوار باشیم که یک جایی یک کسی در انتظار همه ما هست.
افراد دیگری که در این لیست قرار داشتند اسکارلت جوهانسون، تیلور سویفت،نیل پاتریک هریس جورج آر. آر. مارتین نویسنده «بازی تاج و تخت»، چلسی هندلرز، دیدید کوچ تاجر و بشردوست، اوپرا وینفری، مایکل استراهان و الون ماسک مدیر عامل شرکت «تسلا موتورز» بودند.
جذابترین مرد جذاب ترین زن جذاب ترین دختر بیوگرافی جرج کلونی بیوگرافی امل کلونی
این لیست که از سال ۱۹۹۳ هر سال منتشر می شود افرادی از گروه های مختلف از جمله هنرمندان، سیاستمداران، فعالان اجتماعی را در بر می گیرد. سال گذشته این عنوان به «هیلاری کلینتون» تعلق گرفت.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. اعظم می گوید

    اگه ایرانی بود دماغ عملی .مو رنگ کرده .گونه پروتز.چشمهاش لنزو..

  2. سیمین می گوید

    یعنی چون تونسته توجه این آقا جرجه رو به خودش جلب کنه جذابترین انتخاب شده؟ بخدا اگه جرج کلونی آدم معروفی نبود یه مرد معمولی نسبتا خوش تیپه که از اینها همه جا فراوونه.
    و فکر میکنم کمی هم خودخواهه که زندگی با اینجور مردها خیلی هم ساده نیست. یه مدت قبل حتی گفته شد که روابطشون زیادم خوب نیست البته اینو نمیدونم شایعه بود یا حقیقت.