سگ بازی جنجالی خانم بازیگر و واکنش کاربران ایرانی! + عکس

58

پریناز ایزدیاز بازیگر کشورمان با انتشار تصویر این سگ در اینستاگرامش نوشته است: «دختر قشنگ من .. ادرى خانوم ، بامعرفت ترین و مهربون ترین حیوان جهان مگه اینکه من مرده باشم و کسى به این بچه حرف بدى بزنه .. یا به من .. یا اینکه توى کامنتها به دیگران حرف بدى بزنه .. باهم مهربون باشیم .. کوچکترین بى احترامى = بلاک

همسر پریناز ایزدیار لو رفته پریناز ایزدیار بیوگرافی پریناز ایزدیار اینستاگرام پریناز ایزدیار ازدواج پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار (متولد ۸ شهریور ۱۳۶۴) و فعالیت وی در عرصه بازیگری است.

وی دارای تحصیلات لیسانس گرافیک می‌باشد. در سال ۱۳۸۵ برای بازی در فیلم سینمایی یک شهر یک مرد تست بازیگری داد و قبول شد. ایزدیار در تله فیلمهای زیادی بازی کرد و با کارگردان‌هایی همچون فرزاد موتمن، مسعود آب‌پرور، فریدون فرهودی و شاهد احمدلو کار کرد و در یک فیلم سینمایی به نام داشتن یا نداشتن بازی کرد. پنج کیلومتر تا بهشت، اولین سریال او بود که در ماه رمضان پخش شد. وی در این سریال موفقیت زیادی کسب کرد. او همچنین در فیلم ورود آقایان ممنوع در چند سکانس بازی کرد ولی نسبت به بازی در سریال پنج کیلومتر تا بهشت موفقیت چشمگیری کسب نکرد.

همسر پریناز ایزدیار لو رفته پریناز ایزدیار بیوگرافی پریناز ایزدیار اینستاگرام پریناز ایزدیار ازدواج پریناز ایزدیار

این حیوانات که به سادگی در خیابان های پایتخت خرید و فروش می شوند فارغ از منع های دینی و قانونی پیرامون خرید و فروش و نگهداری شان و جدا از بیماری ها و نجس بودن این حیوان -که برای رفع آن هزار توجیه می تراشند- اکنون در حال تبدیل به یک مد در جامعه شهری است.

برای این حیوان – نگهداری از سگ– بازی های آنلاین ساخته شده، و شغل های زیادی را هم ایجاد کرده اند از عمل زیبایی تا مهد سگ ها؛ آخرین خبر ها از هتل ۵ ستاره برای حیوانات خانگی از جمله سگ حکایت دارد.

ما در مواجه با این پدیده متاسفانه با دو آسیب روبرو هستیم که یکی «فرزند خواندگی سگ ها» می باشد و دیگری «خودنمایی» با این حیوانات خانگی است. اگر تا دیروز فرد خود را به دست صد جراح می داد تا او را زیبا کنند و به صد شکل و پوشش در می آمد تا خود را به دیگران بنمایاند ،امروز سگ ها نیز برای این افراد نماد پز دادن اجتماعی می باشند. در واقع این سگ ها برای عده ای هویت ساز شده اند!

عده ای از این افراد نیز در احساس و عواطف خود به جایی رسیده اند که خلا عاطفی خود را در برخی از مواقع حتی در موضوع “فرزند دار شدن” در حد نگهداری و دوست داشتن
این رفتار مروج و نمادی از نوعی سبک زندگی است که با سبک زندگی ایرانی فاصله زیادی دارد و متاسفانه در حال رشد در جامعه می باشد و این بازیگران در به وجود آمدن و اشاعه آن نقش پر رنگی دارند. مواردی که همچون موضوع سگ بازی قطعاً با سبک مطلوب ما که سبکی ایرانی و اسلامی است منافات دارد و رفتارهایی که ابراز آن در حد و شأن یک هنرمند نیست
یک سگ پایین آورده اند. موضوعی که بدون شک ریشه در خلاهای عاطفی و روانی دارد و آسیبی است که قشر جوان جامعه را تهدید می کند.

اما این پدیده روز به روز ابعاد تأسف برانگیزتری به خود می گیرد. چندی پیش یکی از بازیگران زن در شبکه اجتماعی اش عکسی از سگ خانگی اش را به اشتراک گذاشت و به این موضوع نیز اکتفا نکرد بلکه در ذیل آن جمله ای نوشت که عمق فاجعه را دو برابر می کرد.

همسر پریناز ایزدیار لو رفته پریناز ایزدیار بیوگرافی پریناز ایزدیار اینستاگرام پریناز ایزدیار ازدواج پریناز ایزدیار

بازیگر زن کشور با انتشار تصویر این سگ نوشته است: «دختر قشنگ من .. ادرى خانوم ، بامعرفت ترین و مهربون ترین حیوان جهان مگه اینکه من مرده باشم و کسى به این بچه حرف بدى بزنه .. یا به من .. یا اینکه توى کامنتها به دیگران حرف بدى بزنه .. باهم مهربون باشیم .. کوچکترین بى احترامى = بلاک

همسر پریناز ایزدیار لو رفته پریناز ایزدیار بیوگرافی پریناز ایزدیار اینستاگرام پریناز ایزدیار ازدواج پریناز ایزدیار

آنچه تا به حال درباره پدیده سگ بازی در جامعه شرح آن از ابتدای متن رفته است همان روحی است که در متن درج شده توسط این بازیگر قابل مشاهده است.

مورد ابتدایی و مشترک این متن با این آسیب، ابراز خودنمایی و پز دادن اجتماعی است؛ این بازیگر با قرار دادن عکس سگ خود سعی دارد که از تب “سگ بازی” جامعه عقب نیفتد خود را در این زمینه مدرن و امروزی نشان دهند و به نوعی به پز دادن نسبت به این موضوع در این شبکه ها -که سندروم خودنمایی در آن ها موج می زند- اقدام کرده است.

اما بحث و آسیب دوم این است که او این سگ را دختر خود می خواند که این مورد حتی اگر بازی با الفاظ باشد نمی تواند از موج ناخودآگاه “فرزند خواندگی سگ ها”! در جامعه بدور باشد نه تنها او در الفاظ خود این حیوان را دختر خود می خواند بلکه هر گونه توهین به این سگ را = بلاک عنوان می کند یعنی عدم نقد و احترام به سگ او یا این رفتار می تواند از احترام به نظر مردمی که وی را به عنوان یک هنرمند فالو کرده اند ارزش بالاتری داشته باشد!

شاید افراد زیادی روزانه در شبکه های اجتماعی و یا در دل خیابان ها به این پز جدید می پردازند اما وقتی این مورد توسط یک بازیگر سینما انجام می گیرد این موضوع حالت خاص تری پیدا می کند دلیل آن هم واضح و مبرهن است که یک هنرمند تنها خود او نیست هر باور، رفتار وگفتار آن برای عده ای از جوانان به عنوان یک الگو خواهد بود و فراتر از این او می تواند نماینده یک قشر و حتی یک ملت شود. در واقع این رفتار مروج و نمادی از نوعی سبک زندگی است که با سبک زندگی ایرانی فاصله زیادی دارد و متاسفانه در حال رشد در جامعه می باشد و این بازیگران در به وجود آمدن و اشاعه آن نقش پر رنگی دارند. مواردی که همچون موضوع سگ بازی قطعاً با سبک مطلوب ما که سبکی ایرانی و اسلامی است منافات دارد و رفتارهایی که ابراز آن در حد و شأن یک هنرمند نیست. هنرمندان باید متوجه اهمیت جایگاه و اثرگذاری خود باشند و سعی کنند که جوانان را به سوی سبک زندگی
او این سگ را دختر خود می خواند که این مورد حتی اگر بازی با الفاظ باشد نمی تواند از موج ناخودآگاه “فرزند خواندگی سگ ها”! در جامعه بدور باشد نه تنها او در الفاظ خود این حیوان را دختر خود می خواند بلکه هر گونه توهین به این سگ را = بلاک عنوان می کند یعنی عدم نقد و احترام به سگ او یا این رفتار می تواند از احترام به نظر مردمی که وی را به عنوان یک هنرمند فالو کرده اند ارزش بالاتری داشته باشد!
صحیح ، مترقی و اصیل ایرانی سوق دهند البته از روند فعلی سینمای ایران چیزی جز این و اشاعه بیشتر ناهنجاری ها انتظار نمی رود. امری که در دل سینمای گیشه در موضوعات، رفتار و پوشش بازیگران آن ظهور و بروز دارد.

همسر پریناز ایزدیار لو رفته پریناز ایزدیار بیوگرافی پریناز ایزدیار اینستاگرام پریناز ایزدیار ازدواج پریناز ایزدیار

البته مخاطبان هم نشان داده اند که خود، درست و نادرست موضوعات را درک می کنند و به خوبی نسبت به ناهنجاری ها و فرهنگ های غیراصیل وارداتی واکنش نشان می دهند این موضوع به خوبی در بسیاری از نظراتی که در ذیل این پست در شبکه اجتماعی درج شده قابل مشاهده است که برخی از این نظرات را در ذیل می خوانیم و خود بهترین پایان برای این نقد می باشد:

– همین کار باعث بلاک خودت شد در جریان باش

– انسان اشرف مخلوقاته.خدا میگه ما همه چیز رو برای انسان مسخر کردیم اونوقت ما خودمون وقتمونو همه زندگیمونو میذاریم برای تربیت یه سگ.قصد توهین یا بی ادبی به کسی رو ندارم اما فقط خواستم بگم یه خرده بازتر به دنیا نگاه کنیم.اول از همه هم با خودمم.حواسمون باشه،به کجا داریم میریم؟

– سلام خانوم . . .من خودم چند سال یه سگ داشتم,بهش کله مرغ,پای مرغ,اسکلت مرغ و غذاهای خوب میدادم.براش شناسنامه گرفته بودم,سالیانه دامپزشک بهش امپول میزد.با دست خودم تو دهنش غذا میذاشتم.با شامپو میشستمش.محبت به حیوانات خوبه شاید واجب باشه. اما گفتن کلمه(دخترم)به یه حیوون توهین به خودتونه ,به شخصییت اجتماعیتونه,به کسایی که عاشقانه دوستون دارن.در پایان امیدوارم ناراحت نشده باشین.دوستون داریم مثل یه خواهر کوچکتر.

– به نظرتون ; اینایی که سگ دارن, اگر به جای صرف وقت و هزینه برای این حیووون; یه کودکِ یتیم رو سرپرستی میکردن; چی میشد؟!

– هنرمند…..میشه گفت واقعا….اصلا داریم!!؟؟؟؟؟؟؟

– همه باهم بلاک میشویم…..ان فالوشیم بهتره فک کنم

— چقدر کوتاه فکر هستید خانم …

– واقعابراتون متاسفم

– درسته احترام به حیوانات نه اینکه دیگه شورش رو در بیاری ما ایرانیا زیادی شورش رو در میاریم

– خانوم …،سگ نجسه،نمیدونم تا چه حد احکام رو بلدی،ولی تا اونجایی که من خوندم،حدیث هایی هست که منع کرده نگه داری سگ رو..اما میشه از سگ برای شکار استفاده کرد،همچنین برای نگهبانی،اما به شرط اینکه به داخل خونه نیاد،محض اطلاع دوستان مسلمانی گفتم که ادعا دارن اسلام نگفته سگ نگهداری نکنین:|

– آخر بدبختی جهان سومی ها اینه که سگ نگه داشتن کلاس داره

– در ضمن خانوم …،وقتی یه پست میذاری،و بازیگر هم که هستی،باید منتظر کامنت های مختلف هم باشی،وقتی چند نفر نظر مخالفشونو نگن،پس میمونه چند نفر دیگه که قربون صدقه ی این سگ برن

– حرفتون خیلی بی منطقه،شما فقط میخواید تو این پست،کامنت تعریف و تمجید بشنوید،البته هر کس تو قبر خودش میخوابه،زندگی شخصی کسی به ما ربطی نداره،ولی شما اگه نظر مخالف نمیخواستید، میتوانستید عکس این سگ رو نذارید،پس باید منتظر عواقبشم باشید.

قابل ذکر است فرهنگ سازی و برخورد صحیح و قانونی با پدیده سگ بازی و سایر ناهنجاری ها و فرهنگ های وارداتی و ناصحیح غربی موضوعی است که جامعه ایرانی آن را از مسئولین مطالبه دارند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 58 )
 1. پرهام می گوید

  این همه مطلب نوشتید ولی توش یه دلیل هم نبود که چرا نگهداری از حیوون بده.

  1. ممد می گوید

   سگ نگهبان ماست
   سگ فهمیده تو هنوز نفهمیدی

  2. محمد می گوید

   اگه دخترش یه سگه پس خودشم یه …. فقط یه مقدار صافکاری و نقاشی کرده خودشو شکل ادم در اورده

   1. مصی می گوید

    خفه شو بابا

 2. فاطمه می گوید

  دلیل ازاین بالاتر ک اسلام گفته سگ نجسه؟؟؟
  ازنظرعلمی هم ک ثابت شده علت خیلی از بیماری های ناشناخته از حیووناب انسان منتقل میشه
  بازم دلیل میخوائ ک چراحیوون بازی بده؟؟؟؟؟؟؟

 3. حمید می گوید

  دختره مخش تاب برداشته . بد حجابی و جلف بازی و ادای روشنفکرا رو در اوردن عاقبتش تنهایی و سگ بازیه

  1. ممد می گوید

   تقصیر صداسیماست که این کمتر از .. های تازه به دوران رسیده را شاخ می کند

  2. نیلوفر می گوید

   سگبازی یعنی چه! ؟دست بردارید از این تفسیرهای مسخره بعدم این حرفا که طرف کمبود محبت داره یا از درد تنهایی سگ داره یا غرب زدس و این حرفا…..ما سالهاست سگ داریم .نه غرب زدام نه بی دین .دوستم زیاد دارم.سگمم بی نهایت دوست دارم حیون زبونبسه! این خانمم سگشو دوست داره فقط همین خیلی عجیبه؟؟؟

   1. H می گوید

    خدا شفات بده

 4. مرتضی می گوید

  شما اول ببین این خانم متولد کجاست… این خانم متولد دهات های شماله که آمده تهران و بازیگر شده و مشهور و جوگیر. .ساد در سینما و بین بازیگران آنقدر زیاده که این کارها و سگ بازی ها نمونه کوچکی ازآن هست.

  1. سینا می گوید

   لطفا درست صحبت کن.یعنی چی شمالیه؟مگه شما تهرونیا کم سگ باز هستین.اینم تا وقتی شمال بود سالم بود محیط تهران خرابش کرد.

  2. soheila می گوید

   یعنی فکر کردین این چیزا تو شمال نیس؟ البته با کار این خانم موافق نیستم و مخلفم نیستم چون بمن ربطی نداره.اما اینو بگم حتی تو دهاتهای شمال هم افراد زیادی با این تیپو عقاید زندگی میکنن گفتم ک در جریان باشید

  3. حامد می گوید

   کثیف ترین شهرهای ایران تهران و شماله … اتفاقا هر چی دانشمند و ادمهای بزرگه از دله دهاتند و دهاتی ها اقتصاد کشور و تامین میکنن .. این جور دخترها مثله ایزدیار مورد حمله ی تهاجمات غرب قرار گرفتن و کرم خورده شدن فریب خوردن . ادمهای بافرهنگ و محجبه و سالم زیادن که فریب تهاجمات غرب رو نخوردن . این دختره داره علنا با بدحجابیش و سگ بازیش اعلام میکنه که من مغزم گرخیده شده با جنگ نرم . فلج عقلی . الان جنگ جنگه فلج کردنه عقله که متاسفانه امثاله این دختره مبتلا شدن . این جنگ به عقل و شعور ادم برمیگرده

  4. ناشناس می گوید

   شمال خراب شد چون تهرونیهای سگ باز هرهفته اومدن شمال .فرهنگ … خودشونو آوردن. خودتون آمار بالای قتل وغارت وتجاوز ودزدی وطلاق و دارید .. نزنین تهرانیهای عزیز

   1. ناشناس می گوید

    ناشناس عزیز نمی خواستم جواب حرفهای کودکانه ات و بچه بازی های قدیمی تهرانی و شهرستانی ها رو بهت بدم ولی با قاتی کردن و جمع بستن همه خلافهای شهرستانی ها که تو تهران جمع شدن مجبورم کردی که بگم همین چند روز پیش یک شهرستانی بی سروپا با پلاک شمال به من تهرانی با حجاب چادر دست درازی کرد و کسی که ندید و بدید و غربتی و تازه به دوران رسیده صرفا کوچ کرده اینجا دلیل نمیشه اسمش تهرانی باشه الان به قدری شهرستانی زیاد که دیگه من که تهرانی ام و تمام کوچه پس کوچه ها رو بلدم جرات ندارم بی وسیله بیرون برم !!!
    کسی که اصیل باشه و مال همونجا خلاف نمی کنه . اگر هم کسی از تهران میره شمال خلاف کنه اسمش تهرانی نیست ولی شمالی ها خودشون پایه هستن و به بی غیرتی معروفن. لازم نیست کسی بره اونجا فساد درست کنه!!!

  5. ضحا می گوید

   چقدر آدم باید با فرهنگ(!) باشه که اینطوری بگه “متولد دهات های شماله اومده تهران و…”
   هرکسی از طرز حرف زدنش فرهنگ و شعورش رو به بقیه نشون میده.ختم کلام !

 5. yysskckkls می گوید

  خاک برسرش

 6. جعفر می گوید

  به شما ربط نداره تو زندگی خصوصی مردمی سرک بکشید

  1. حسین می گوید

   وقتی نباید به زندگی دیگران گیر داد که زندگیشون به کسی آسیب نزنه. نه این طوری که به سگ بازی افتخار کنه و عکس بگیره و با افتخار پخش کنه

  2. ممد می گوید

   این خودش سگبازیش و علنی کرد

  3. ...... می گوید

   اگه به ما ربطی نداره..پس چرا عکس سگشو گذاشته تو صفحش…وقتی این کارو کرده پس حتما باید منتظر نظرات مردم باشه..

 7. شیمپل می گوید

  بابا اخه چیکارشون دارین بذارین مادر و دختر واسه خودشون خال کنن نام دیگه پریناز(مادر ..)

  1. حسین می گوید

   این که طرف یه سگ رو به عنوان دخترش معرفی می کنه به نظرتون نشون دهنده چیه؟
   ۱- خودشو از مقام انسانی پایین آورده
   ۲- …….
   ………..
   ………..
   n-……..

  2. پسر طرفدار حق می گوید

   خیلی نظرت باحال بود واقعا لیاقت این … اینه که بهش بگن مادرسگ…خاک تو سر عقده ایت کنم احتمالا یا تو سگی یا اونی که باهاش…سگه که بچه ات سگ شده

 8. مهتاب می گوید

  سلام
  این همان چیزیه که انسان رو با حیوان برابر می کنه.خداوند به فرشتگان عقل داد بدون شهوت، به حیوانات شهوت داد بدون عقل ، به انسان عقل داد با شهوت / هرکسی که عقلش بر شهوتش غلبه کند از فرشتگان بالاتر و هرکسی که شهوتش بر عقلش علبه کند از حیوان پست تر است .
  عقل و تفکر انسان رو از حیوان جدا میکنه و گرنه انسان خودش حیوانه اما حیوان ناطق . همه دوستان متاسف شدن از این جریان من می خوام بگم باید برای خودمون متاسف بشیم وقتی که می بینیم ولی کاری نمی کنیم.از همه بدتر چنین افرادی رو الگوی خودمون قرار میدیم.من از خیلی وقت ها پیش اصلا به سریال ها و فیلم های ایرانی نگاه نمی کنم تنها چیزی رو که کم داره سینمای ما دست دادن و بغل کردنه که آنم رو الان بطریقی دارن انجام میدن. این خانم فکر میکنه چهار نفر طرفدارش هستن هر کاری و هر چیزی رو می تونه انجام یا برزبان بیاره. بقول معروف تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد. نشون داد که حیوان ناطق نیست.

 9. میلاد می گوید

  با سلام

  کار این خانم و ده ها نفر دیگه اصلا پسندیده نیست حالا از هر نظر که می خوای حساب کن.

  اما به آقایی روی سخنم به آقایی هستش که گفته این یکی از دهاتی های شماله. من شمالی نیستم اما می خوام بگم این حرفت توهین به همه شمالی ها که از همنوعان خودمون هستن هستش. اگه همین دهاتی ها نباشند تو و امثال تو الان از گرسنگی مرده بودین می گی نه؟؟!!یه مقدار فکر کن. دوم اینکه می خوام بگم تو بچه کجایی؟؟ بچه بقول بعضی ناف تهران؟؟؟؟؟ تو که خودت رو ، فرهنگت رو اصالتت رو خوب و درست می دونی آیا میدونی که تهران بعد از لس آنجلس و یه شهر دیگه که الان یادم نیستم سومین شهر آلوده به مسائل مبتذل و جنسی و غیره هستش؟؟؟ اگه نمی د ونی از سازمان سایبری فناوری اطلاعات که در شهر خودت هم هست بپرس!!! گر همه کس را نکو خواهی برو خود را نکو کن …. آن خانم دهاتیه هیچی ندیده ، تو که ادعا داری شهرت فرهنگیه چطور؟؟؟؟ اگه می خوای برات مدرک کتبی هم بفرستم ….!

  1. نازنین می گوید

   با نظرتون موافقم آقای میلاد . من خودم و خانواده ام همگی ساکن و اهل تهران هستیم اما متنفرم از آدم هایی که تا یک نفر کار اشتباهی ازش سر می زنه لفظ ”دهاتی” یا ”شهرستانی” رو بهش نسبت می دن . من دوستان و آشنایان ی از شهرستان های مختلف دارم ، بعضی هاشون بسیار انسان های با فرهنگ و با شخصیتی هستن بعضی هاشون هم نه ! توی تهران هم همینطوره حتی شاید آدم های خوبش کمتر باشن علتش هم همین تفکر خودبرتر بینی و این افاده هاست ! احمق ترین و بی فرهنگ ترین آدم ها کسایی هستن که کلی گویی می کنن ! آدم ها فرد به فرد از هم متفاوتند و ملاک برتری تقواست ! چون آدم باتقوا هم مودبه هم محترم و خوش رفتار و هم به دیگری احترام می گذاره!

 10. مسعود می گوید

  خیلی دوستش داشتم با این کارش از چشمم افتاد
  خدا کنه ادامه نده که از دماغم هم میافته

 11. یکی می گوید

  میشه بگی باباش کیه که این شده دخترش؟؟؟!!!

  1. فاطمه می گوید

   نمی دونم حتما سگه دیگه به … رفته بچه این بازیگرها واقعا عقده ای هستند البته به جز چند نفرشون که از قدیمی های سینما و تلوزیون هستند بقیه همه از دم عقده ای اند تازه به دوران رسیده ها هزار تا مریضی گرفتند می فهمند.

 12. علی می گوید

  خلایق هر چه لایق

 13. karim می گوید

  وقتی دوست واقعی ندارند پناه می برن به حیوان

 14. نفس می گوید

  سگ داشتن مگه کلاس داره؟والا تو ایران از این حرفاست کلاس ملاس بسکه سطح فرهنگ و شعورشون پایینه،جهان سومی ان دیگه،حتما باسگ ازدواج کرده ک دخترش سگ شده

 15. آرش می گوید

  آفرین با این کارش نشون داد چه انسان بزرگ و عاطفی و از خرافات به دوره صد در صد طرفداراش چندین برابر میشه با این کارش.به امید مطالعه و تحقیق بیشتر اشخاصی که نظر مخالف میدن،و بالا رفتن فرهنگ جامعه
  اگه سگ تو قرن حاضر با وجود این همه واکسن قرص ضد انگل بیماری انتقال میداد مطمن باشید کشورهای دیگه قبلتر از ما سگها رو از بچه های کوچیک و حتی نوزادان جدا میکردن،

  1. لنا می گوید

   مامسلمونیم جناب آرش خان!
   دراسلام سگ نجسه..هزارو چهارصدو خرده ای سال پیش خدا خیلی چیزها گفته که درقرن حاضر تازه تازه دارن میفهمن دلیلشو.دلیل نجس بودن سگ هم بیماریهای مختلفیه که ازاون شیوع پیدامیکنه ،در روده سگ کِرم کوچکی وجود داره
   وقتی از سگ مدفوع بیرون می آید، تخم های زیادی از این کِرم همراه مدفوع بیرون میادو به اطراف مقعد سگ می چسبه. سگ به وسیله زبانش اون تخم ها را به قسمت های دیگه ی بدنش منتقل میکنه و همه جا رو آلوده می کنه. اگر یکی از این تخم ها به معده انسان وارد بشه، مرض های گوناگونی تولید می کنه که ممکنه منجر به مرگ هم بشه.وخیلی دلایل دیگه که مطمئنا دراینده کشف خواهد شد.
   بهتره شماوامثال این خانم هم دست از روشنفکریای بیخودیتون بردارین که ملت ما شعورشون بسیار بالاتر از فرهنگ بی درو پیکر اروپاست.

  2. شاهپور می گوید

   آفرین.به شما.حرف حساب جواب نداره.

 16. مانی می گوید

  تا قبلا ازین خیلی دوسش داشتم ولی با این کاراش و اینکه شوووورشو دیگه دراورده از چشم افتاد… وقتی میبینمش یاد بوگند سگ میفتم.

 17. باران می گوید

  ماایرانی های مسلمان میگیم سک نجسه کسی که سگ به خونه بیاره برکت ازخونش میره.

 18. یگانه می گوید

  واااا من موندم سگ به این مهربونی ناز یو باوفایی که واقعا وفاداریش از بعضی ادمام بیشتر چرا اینقد بد جلوه اش میدین؟؟؟!!! سگااون زمان قدیم بوده که امکانات نبوده ولگرد بودن کثیف بودن ولی حالا تمیزن بابا الان یه عالمه امکانات اومده پس این دام پزشکا واسه چین اخه؟؟؟؟

 19. مهدی می گوید

  …. بر سر این بازیگر و امثال او که نمیدانند سگ نجس است حتی نفسش . نمیدانم در شب اول قبرش چه خواهد کشید . بدحجابی ، سگ بازی، مسخره کردن دین خدا.

  1. نیلوفر می گوید

   تو مراقب دین و ایمان خودت باش خدا از باطن همه خبر داره شاید اون خیلی بهتر از تو باشه. اه و واویلاتون براه.

 20. سارا می گوید

  معلومه بیشتر مردم ایران بشدت مخالف حقوق حیوانات هستن . برای این که این خانم به حیوانات علاقه داره و بهشون احترام میذاره باید باهاش اینطوری برخورد بشه ……..

  1. مهشید می گوید

   از وقتی نظراتشونو دیدم گند زده شد ب اعصابم اصلا نمیفهمن اینا چجوری باید حرف بزنن

 21. یاسمن می گوید

  این کارا مال ادمای مدرسه نرفته و بی سواده وگرنه اگه به اندازه ی دو کلاس سوااد داشت میدونست که سگ نجسه هر چقد هم که شما اونو حموم ببرید و به اون واکسن بزنید بازم نجسه اصلن کسی که باسگ ارتباط داره و اونو توی حریم خونش راه میده و اونو بغل میکنه نباید با چنین فردی دست داد چون اونم با گرفتن سگ توی بغلش نجس شده.

  1. مهشید می گوید

   تو ک مدرسه رفته و عاقلی اینو بدون هر کسی عقاید و نظرات و علایق خودشو داره

 22. ...... می گوید

  اگه این سگه دخترشه ،پس خودش میشه مادرش….این خانوم هنرمند به خودش توهین کرده….بعدشم تو احادیث اومده تو خونه ای ک سگ باشه نمیشه عبادت کرد…مثلا ما مسلمونیم

 23. مهسا جون می گوید

  خیلی عقده ایی نمیدونه چیکار کنه اصلا نم خشگل نیس با صد تا عمل اینجوری شده برید عکس بچه گیاشو ببنید می فهمید چطوری بود

 24. m می گوید

  چه قدر این خانم حاشیه درست درست میکنه

 25. آوا می گوید

  بد حجاب نیست که خدایی تو این عکس. من خودم با نگه داشتن حیوون و خونه های امروزی که آپارتمانی هستن و کوچیک مخالفم اما افراد زیادی رو میشناسم که به حیوانات و نگه داری اون ها علاقه دارن واین هم هیچ ربطی به عقده ای یا تنها بودنشون نداره. حالا میگین سگ نجسه و اوردنش تو خونه درست نیست این به نظرم به خودش مربوطه یک موضوع شخصیه اگه شمارو دعوت کرد خونش شما نرین!!! فکر نمیکنم این دلیل باشه که بعضی ها در مورد همه چیز این خانم حتی شب اول قبرش حق داشته باشن نظر بدن.

  1. مهشید می گوید

   بالاخره یکی یه حرف درست زد همچین میگن دوسش داشتیم از وقتی فهمیدیم سگ بازه ازش بدمون میاد انگار قبلا بخاطر اینکه سگ نداشته دوسش داشتن واقعا افراد بی منطق جامعمون خیلی زیااااااااااااااده وهمش بر میگرده به تقلید از بقیه

 26. اویشن می گوید

  سلام. من خیلی خانم ایزدیار و دوست دارم ولی از وقتی فهمیدم که سگ بازه متأسف شدم

  1. تای می گوید

   سوال.چرا هنر پیشه ها زود وجوان از دنیا میرن؟

 27. پارسا می گوید

  امیدوارم با آنها محشور شوند.

 28. محمودی می گوید

  هرچیزی جایگاه خودشوداره انسان اشرف مخلوقات هست وحیوان جایگاه بسیارپایین تری داره وخداوندهرکسی وهرچیزی رابهرکاری ساخته ومانبایدهمه چیزی باهم قاطی کنیم وقتی اسلام میگه این حیوان نجس هست حتماضررداره هم ازنظرتاثیرروانی وهم جسمی ولی خوب بازیگرهااکثرازقشری هستن که علاقه شدیدی به جلب توجه دارن ومعمولاافسردگی دارن وکمبودهای عاطفی خودشون روباهرروشی میخوان جبران کنن وفرهنگ غرب روبالاترازفرهنگ اسلامی وایرانی میدونن که این هم به خاطرخودکم بینیشون هست کورکورانه ازاونهاتقلیدمیکنن ومذهبی هاروعقب مانده میدونن ولی نه میتونن کاملاغربی باشن ونه میتونن ازفرهنگی که توش رشدکردن کنده بشن وبه یه خوددرگیری دچارشدن دلشون یه چیزمیگه ولی به خاطراینکه خودشون روبه اصطلاح باکلاس نشون بدن یه جوردیگه زندگی میکنن که نتیجش بیماریهای روحی وروانی هست که دچارشن

 29. ناشناس می گوید

  با سلام و احترام خواستم از ایشون و همه عزیزانی چون خانم هدیه تهرانی،شهره سلطانی،ژیلا پور ایرانی،یاشار اسدی،…و همه گیاهخواران بمناسبت پیام و حمایت زیباشون در (عید) قربان تشکر و قدردانی کنم و بگم امثال شما رو که می بینم خوشحال میشم که یک دیوانه نیستم و متاسفم که اکثر سایتها این مسئله رو به سخره گرفتن و حتی پیامهای موافق با ایشون رو منتشر نمی کنند،خدمت همشون عرض کنم کسی که قادر به تشخیص بین درد،رنج،ظلم،خشونت،بیرحمی،خیانت،بی اخلاقی،بی تفاوتی،بی تقوایی،مرگ…و مهربانی،محبت،شفقت،ترحم،رفاقت،اخلاق،مسئولیت،تقوا،زندگی،بخشش و … نیست ترجیحاً سکوت کنیم بهتر است و در ادامه پیام خانم سلطانی بگم که حتی اگر کشتن تو تضمین بهشت باشه من ترجیح میدم با افتخار برم جهنم ….

 30. ناشناس می گوید

  اگر تویی که این متن و نوشتی مخلوق خدا هستی و و میشه اسمتو انسان گذاشت سگ و حیوانات دیگه هم مخلوقات خدا هستند . جان دارند. فقط از لحاظ ظاهری با تو به اصطلاح آدم فرق میکنند . نمیتونن حرف بزنن وایلا از خیلی آدما بیشتر میفهمن. جمع کنید این حرفای ۱۰۰ من یه غازتون رو. دنیا کجاست و در مورد چه چیزایی بحث میکنن مردم ایران هنوز اندر خم یه کوچن و در مورد سگ حرف میزنن. به تو چه که کی سگ داره یا کی دوست داره چجوری زندگی کنه با سگ یا با آدمهایی امثال تو

 31. ناشناس می گوید

  چطور وقتی یه بلایی نازل میشه سرمون و زیر آوار میومنید و عر میزنید سگ خوبه که بیاد بو بکشه و پیداتون کنه اون موقع نجس نیست کثیف نیست ولی اگه تو راهت یه سگ ببینی و بخوای بهش یه ذره غذا بدی یهو نجس میشه و از مریضی میگیری. باید یه کتاب در وصف اینجور آدما نوشت و اسمشو گذاشت احمقهای خودخواه ایرانی

 32. مقتدر می گوید

  اخرالزمان امام صادق ع : انگاه که دیدی با حیونات امیزش و ازدواج می کنند منتظر امد قائم ما باشید..