فرار طناز خامه از فساد جنون آمیز مدیران شبکه «من و تو»

5

طناز خامه تنها کارمند زن شبکه «من و تو» نیست که در اعتراض به رفتارهای جنون آمیز و فساد اخلاقی دست‎اندرکاران این تلویزیون، ساز جدایی کوک کرده است.

همسر طناز خامنه مجری شبکه من و تو عکس تجاوز جنسی بیوگرافی تیام بصیر بیوگرافی پریسا سحرخیز
به گزارش مشرق، چند ماه پیش بود که جدایی نابهنگام یکی دیگر از مجریان زن شبکه ماهواره‌ای «من و تو» اما و اگرهای بسیاری را برای این تلویزیون لندنی به وجود آورد. قطع همکاری ناگهانی «طناز خامه» یکی از سردبیران و مجریان برنامه «اتاق خبر» با شبکه من و تو و یادداشت‎های وی در فیسبوک شخصی‎اش، حاکی از اعتراض وی به مزاحمت‌های اخلاقی برخی کارکنان تلویزیون من و تو می‎باشد. نامبرده به‎قدری از این بابت احساس ناامنی کرده است که زندگی در یک روستای دورافتاده افغانستان را به لندن‌نشینی و کار کردن در تلویزیون من و تو ترجیح می‌دهد.

همسر طناز خامنه مجری شبکه من و تو عکس تجاوز جنسی بیوگرافی تیام بصیر بیوگرافی پریسا سحرخیز
این مجری سابق من ‎و تو که گویا خود قربانی آزار و اذیت در شبکه یادشده بوده است، پس از جدایی با انتشار پستی در فیسبوک شخصی خود تلویحا از سرنوشت هولناک کارمندان زن تلویزیون من ‌و تو خبر داد.وی که به نشانه اعتراض تصویری از خود را منتشر کرده است، چنین می‎نویسد: «خشونت را دیگر نمی‎پذیرم؛ چرا که تلخ‎ترین تجربه زندگی‎ام بوده»  تقریبا یک سال پیش بود که «پریسا سحرخیز» یکی دیگر از مجریان زن من و ‎تو، پس از افشای تجاوز «تیام بصیر» (مجری شبکه) به «روشنا» (ثبت‌نام‎کننده در آکادمی گوگوش) از این شبکه لندنی جدا شد و فشارهای بعدی مدیران و عوامل من ‎و تو نیز نتوانست وی را به تکذیب افشاگری‌هایش وادار کند.برملا شدن تجاوز جنسی کارمند مرد شبکه من‌وتو به «روشنا» از یک سو و رسوایی بزرگ تعرض «رها اعتمادی» (مجری اصلی آکادمی گوگوش) به یک پسر ۱۱ ساله -که توسط سی‎ان‎ان مخابره شد- موجب گشت تا مدیران شبکه انگلیسی من‎وتو سری‌های بعدی آکادمی گوگوش را تعطیل کنند.  شبنم، شیدا و مریم رئیسی (از مجریان و تهیه‎کنندگان برنامه دکتر کپی) نیز پس از بروز فسادهای اخلاقی پی‎درپی در شبکه من ‎و تو، همراه با طناز خامه و پریسا سحرخیز از این شبکه ماهواره‎ای فارسی‎زبان بیرون رفتند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 5 )
 1. سحر می گوید

  بابا انقدر دروغ نگید خودتون خسته نشدین

 2. الهه می گوید

  اول اینکه این خبرا دروغه دوم اونا ادعایی ندارن جانماز آب نمیکشن پیدا و پنهانشون همینه مثه آدمای …. نیستن همش دم از خوبی و خدا میزنن جلوی مردم توی خلوتشون چه کارا که نمیکنن..نمونشم خودتون میدونین نمیخوام اسم ببرم چون مثه شما به راحتی نام افرادو نمیتونیم ببریم هههههههه

 3. ناشناس می گوید

  این خانم الان داره برنامه اجرا می کنه . استخون نداره که . هرچی می خواین می گین .

 4. علی می گوید

  الان دیگه اجرایی نداره .

 5. فرزین می گوید

  خوشگل ترین مجری منو تو