یک زن فاحشه‌ ایرانی با پول و تطمیع ، ۵۰۰ نفر از اوباش را به خیابان کشاند

1

مصلحی در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری دانشجو مبنی بر مطالبه مردم برای اعدام سران فتنه گفت: بر اساس تصمیم شورای عالی امنیت ملی و با تایید این تصمیم توسط مقام معظم رهبری، این افراد فعلا محاکمه نشده‌اند.

 

همایش روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با سخنرانی حجت‌الاسلام حیدر مصلحی (وزیر سابق اطلاعات) امشب بعد از نماز مغرب و عشاءدر مسجد صاحب الزمان(عج) تهران برگزار شد. مصلحی در ابتدای این همایش ابراز داشت: لازم می دانم تشکر کنم از امام جماعت و پایگاه بسیج که فرصتی را فراهم کردند تا در جمع نورانی نمازگزاران این مسجد باشم. این مجلس نشانگر حساسیت و دغدغه مردم نسبت به موضوعات مربرط به نظام مقدس جمهوری اسلامی و به ویژه اتفاقات فتنه ۸۸ است.

وی گفت: حضور مردم وضعیت فتنه‌گران را بهم ریخت اما باید دانست که فتنه‌گران فعالیت‌هایشان تمام نشده است. فعالیت فتنه‌گران زمانی تمام می شود که انقلاب دست از شعارهای اساسی‌اش بردارد.

حجت الاسلام مصلحی افزود: اگر فکر کنیم فتنه تمام شده است اشتباه کرده‌ایم تا زمانی که جنگ حق و باطل وجود دارد فتنه هم وجود دارد، حتی با ظهور امام زمان(عج) و تا پایان جهان نیز این جنگ حق و باطل ادامه خواهد داشت.

وی گفت: ما در روایت‌ها داریم در زمانی که حضرت بقیه الله قیام می‌کنند و جهان پر از عدل و داد می‌شود هم حضرت به دست یک نفر به شهادت می‌رسد این یعنی در آن زمان هم فتنه و جنگ ادامه دارد.

وزیر سابق اطلاعات ابراز داشت: قبل از ورود به بحث لازم است یک نگاه دینی و قرآنی به موضوع فتنه داشته باشیم. در موضوع فتنه و جنگ حق و باطل با چهار دسته و گروه مواجه هستیم:

۱- گروهی که حق را می‌شناسند اما روش باطل را انتخاب می‌کنند. از صدر اسلام هم این گروه وجود داشتند، ابوجهل‌های صدر اسلام جزو این دسته هستند.

۲- گروهی که حق را می‌شناسند، باطل را انتخاب می‌کنند و در عین حال در مقابل حق می‌ایستند و به مبارزه با حق برمی‌خیزند. ما از ابتدای انقلاب افرادی را داشتیم که سوابق شفاف و روشنی داشتند اما به مرور مسیرشان را تغییر دادند. این یک موضوع تاریخی است و البته طبیعی است و نباید متعجب شد که عده‌ای کم بیاورند و از راه حق جدا شوند. در تاریخ شخصی را به نام شلمغانی داریم که شاگرد امام حسن عسگری(ع) بود. همه چیزش را از امام گرفته بود، علمش را از امام داشت، کتاب‌های زیادی در باب امامت و دفاع از حریم ولایت داشت بعد از شهادت امام حسن عسگری(ع) و آغاز غیبت صغری وقتی جزو نواب اربعه امام زمان(ع) قرار نگرفت تمام کتاب‌های که در تأیید امامت نوشته بود را نادیده گرفت و در مقابله با امام زمان کتاب‌های جدیدی نوشت فقط به این دلیل که توسط امام زمان به عنوان نایب انتخاب نشده بود. برای بعضی‌ها حق وسیله بازی است، شلمغانی به حق علم داشت اما در عین حال در مقابل حق ایستاد.

۳- گروه سوم کسانی هستند که حق را می‌شناسند با حق همراه می‌شوند اما تا پایان با حق نمی‌آیند و دچار تردید می‌شوند. در تاریخ صدر اسلام می‌توان اسامه ابن زید(همان که در ۱۸ سالگی حکم فرماندهی از پیامبر گرفته بود) را نام برد. وی در یکی از درگیری‌ها با کفار شخصی را که کلمه لااله الاالله را به زبان آورده بود به قتل رساند وقتی پیامبر از وی پرسید که چرا او را کشتی جواب داد چون این کلمه را از ترس شمشیر بر زبان آورده بود. پیامبر به او فرمود که همین کلمه بر زبان آورده شده هم قبول بود و نباید او را می‌کشتی اسامه در زمان حضرت علی(ع) براساس همین استدلال و کم بصیرتی امام علی(ع) را همراهی نکرد. وقتی مولا علی(ع) به اسامه گفت چرا به کمک من نمی‌آیی گفت من تصمیم گرفتم هر کس کلمه لااله الاالله بگوید با او مبارزه نکنم. امروز هم می‌بینیم که عده‌ای حق را می‌دانند اما کم بصیرت و سست هستند. ساکتین فتنه نیز در این دسته قرار می‌گیرند.

۴- دسته چهارم کسانی هستند که حق را می‌شناسند و تا پایان پای حق و حقیقت می‌ایستند. مردم شریف ایران جزو این دسته بودند. هشت ماه فتنه را تحمل کردند و در انتها در ۹دی کار را یکسره کردند.

وی افزود: ما از ابتدای انقلاب نیز این چهار دسته را بین مردم و مسئولین داشته‌ایم.

حجت الاسلام مصلحی در ادامه ابراز داشت: چند سال پیش یک موسسه آمریکایی به نام «بروکینگز» زیر نظر سازمان سیا یک مجموعه صد صفحه‌ای تدوین کرد که در آن راه‌های مقابله با جمهوری اسلامی مطرح شده بود. در برنامه موسسه بروکینگز سه مرحله برای مقابله با جمهوری اسلامی مطرح شده است:

۱٫ایجاد شبهه: ایجاد شبهه زمینه را برای فتنه فراهم می‌کند. فتنه ۸۸ از یک سال قبل از انتخابات و با شعار کمیته صیانت از آراء آغاز شد. این شعار فقط و فقط برای ایجاد شبهه مطرح شده بود.

۲٫ ایجاد فتنه: که زمینه‌ای می‌شود برای بدعت و این بدعت باعث می شود تا مردم در مقابل جریان الهی بایستند.

۳٫ بدعت: زمینه‌ای می شود برای انحراف و تغییر مسیر انقلاب

وی افزود: در فتنه ۸۸ ابتدا مسئله تقلب را به عنوان شبهه ایجاد کردند، بعد فتنه را ایجاد کردند و بعد قانون را عملا زیر پا گذاشتند چون به دنبال هدف انحراف مسیر انقلاب بودند.

وی ابراز داشت: مقام معظم رهبری برای اتمام حجت با حامیان فتنه ابتدا جلسه‌ای با نمایندگان کاندیداها برگزار کردند و بعد در سخنرانی نماز جمعه اتمام حجت کردند و حتی با یکی از سران فتنه نیز جلسه خصوصی گذاشتند همان کاری که امام علی(ع) در جنگ جمل کردند. آنجا که محمد حنفیه را فرستادند تا با زبیر صحبت کند اما پسر و به قولی آقازاده زبیر (عبدالله ابن زبیر) مانع پدر می‌شد. بعد از تلاش فراوان محمد حنفیه فرصتی برای گفتگوی امام و زبیر به وجود آمد اما زبیر همچنان به فتنه خود ادامه داد. همین کار را مقام معظم رهبری با یکی از سران فتنه انجام داد، اما وی حاضر نشد در برابر حقیقت خضوع کند.

حجت الاسلام مصلحی در ادامه گفت: خوب است به صورت مصداقی بعضی از زمینه‌های فتنه را طرح کنیم. روز شنبه بعد از انتخابات یکی از آقایان که ادعای بزرگی نظام را دارد در منزلش جلسه برگزار می‌کند و سران فتنه را نیز دعوت می‌کند. در این جلسه به یکی از سران فتنه می گوید که ما در جلسه تنفیذ ریاست جمهوری احمدی‌نژاد شرکت نمی‌کنیم. ما باید رهبری را به عقب نشینی مجبور کنیم. اما ولایت همه جا را می‌بیند، عقبه این صحنه آرایی را می‌بیند و اجازه عرض اندام به فتنه‌گران را نمی‌دهد.

وی افزود: جالب است که بدانیم یک زن فاحشه ایرانی از طرف سرویس‌های بیگانه مأموریت داشت تا با پول و تطمیع، ۵۰۰ نفر از اراذل و اوباش را به خیابان‌ها بکشاند.

ماجرای فتنه 88 فتنه 88 فاحشه حیدر مصلحی کیست اغتشاشات خیابانی اعدام سران فتنه اعتراضات خیابانی اراذل و اوباش تهران
وی گفت: ما با سند و مدرک می‌دانیم که کارکنان سفارت انگلیس از یک سال قبل از انتخابات سفرهای مختلفی را به نقاط کشور داشتند و با نخبگان کشور دیدار می‌کردند. همچنین استفاده از اراذل و اوباش یکی از اصول اساسی انگلیس در ایجاد فتنه است همانند اتفاقی که در کودتای ۲۸ مرداد اتفاق افتاد.

حجت الاسلام مصلحی ابراز داشت: امروز کسانی هستند که می‌خواهند فتنه را کمرنگ کنند. عده‌ای می گویند امام حسین(ع) «حر» را بخشید شما هم ادامه ندهید و سران فتنه را ببخشید. سوال ما این است که چرا سران فتنه را با حر مقایسه می‌کنید؟ حر حقیقت را دید و توبه کرد. سران فتنه به هیچ وجه قابل مقایسه با حر نیستند.

وی ادامه داد: هشت گروه به دنبال کمرنگ کردن فتنه هستند:

۱٫ دشمنان خارجی نظام و حامیان فتنه در امریکا، انگلیس، و اسرائیل
۲٫ عده ای که به دنبال بازگشت قهرمانانه سران فتنه هستند
۳٫ عده ای که آگاهانه یا ناآگاهانه می‌گویند فتنه تمام شد و ادامه ندهید. بعضی‌ها از روی غفلت می‌گویند برای ما ننگ است اگر بگوییم سرویس جاسوسی اسرائیل در فتنه نقش داشته است این حرف خیلی ساده لوحانه است. ما نمی‌توانیم دشمن را نادیده بگیریم و یا آن را کوچک بشماریم.
۴٫ عده ای که با تقسیم کردن سران فتنه و پشت پرده فتنه و جداسازی آنها می خواهند منافقانه به قدرت برگردند آنها می خواهند منافقانه پروبال های نظام مانند سپاه و بسیج را بزنند.
۵٫ عده ای که علیه فتنه حرف می زنند را تندرو و اقلیت می دانند اگر این گونه باشد که رهبری عزیز از همه تندروتر هستند.
۶٫ دسته بعدی ساکتین فتنه هستند که برای روسفید کردن خودشان و پاک کردن سابقه منفی شان می خواهند فتنه را کمرنگ کنند.
۷٫ عده ای که در آستانه انتخابات مجلس می خواهند موضوع فتنه را موضوع فرعی کنند تا افرادشان را ارد مجلس کنند.
۸٫ عده‌ای که بی شرمانه به دنبال رفع حصر هستند.

حجت الاسلام مصلحی در ادامه خاطرنشان کرد: دستاورد نه دی برای نظام ما این بود که یک توطئه سنگین و بزرگ را با حضور مردم از میان برد در یک دسته بندی می‌توان پنج دستاورد را برای نه دی برشمرد:

۱٫رهبری بی بدیل مقام معظم رهبری که با وجود میلیاردها دلار هزینه توسط امریکا، انگلیس، عربستان، قطر و امارات در مقابل جریان فتنه مقاومت کرد.
۲٫ بصیرت مثال زدنی رهبری و ملت ایران
۳٫ دشمن شناسی به موقع رهبری و مردم. در همین موسسه بروکینگز می‌گویند باید کینه مردم ایران را نسبت به امریکا از بین ببریم. عده‌ای هم بر همین اساس در داخل دنبال این هستند که شعار مرگ بر امریکا را به زعم خودشان از میان بردارند. اینها نمی‌دانند که پشت پرده همه دشمنی‌ها علیه ملت ایران امریکاست. در همین قضیه ارزان شدن قیمت نفت بعضی‌ها آدرس غلط می دهند. عربستان کوچک‌تر از آن است که چنین کاری را انجام دهد. خود امریکا پشت قضیه ارزان شدن قیمت نفت است تا در مذاکرات هسته‌ای از آن بهره برداری کند.
۴٫ وقت شناسی و موقعیت شناسی مردم شریف ایران مردم در فتنه ۸۸ هشت ماه صبر کردند تا زمانش برسد و در نه دی ماه کار را یکسره کردند.
۵٫ حضور مجاهدانه رهبری و مردم

حجت الاسلام مصلحی در پایان مراسم و در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری دانشجو مبنی بر مطالبه مردم برای اعدام سران فتنه گفت: بر اساس تصمیم شورای عالی امنیت ملی و با تایید این تصمیم توسط مقام معظم رهبری، این افراد فعلا محاکمه نشده‌اند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. حجت می گوید

    حالم از این زنها بهم میخوره