کلاه گشادی که سر “کیت میدلتون” عروس ملکه انگلیس رفت!! + عکس

0

با لو رفتن ماهیت کلاه ۶٫۵ پوندی کیت میدلتون عروس ملکه انگلیس، این کلاه بی‌ارزش چینی که در مراسم ۵۰ میلیون دلاری عروسی سلطنتی انگلیس به کار گرفته شده بود، فروش بسیاری را کسب کرده است.

کیت میدلتون عکس کیت میدلتون عروس ملکه انگلیس بیوگرافی کیت میدلتون

آرایشگر مخصوص کیت میدلتون عروس ملکه انگلیس ، با هنرمندی تمام کلاهی بر سر خانم میدلتون گذاشته است که ۶.۵ پوند بیشتر ارزش نداشته و از مغازه‌ای خریداری شده که دختر بچه‌های نوجوان از آن خرید می‌کنند.

این کلاه که ساخت کشور چین و از کالاهای بی‌کیفیت همان سرزمین است، میان‌تهی است، کمتر از یک اونس وزن دارد و یک کودک سه ساله به راحتی می‌تواند آن را بشکند.با لو رفتن ماهیت کلاه ۶.۵ پوندی کیت میدلتون، این کلاه بی‌ارزش چینی که در مراسم ۵۰ میلیون دلاری عروسی سلطنتی انگلیس به کار گرفته شده بود، فروش بسیاری را کسب کرده است.عروسی سلطنتی پرطم طراق بریتانیا در حالی برگزار شد که این کشور در رکود سنگین اقتصادی قرار داشته و مردم این کشور به خاطر این رکود در فشار سنگین اقتصادی قرار گرفته‌اند.

کیت میدلتون عکس کیت میدلتون عروس ملکه انگلیس بیوگرافی کیت میدلتون

در چنین شرایطی برگزاری این مراسم عروسی پرهزینه انتقاداتی سنگین را برانگیخت.در میان این همه هیاهوی رسانه‌ای که بر سر این مراسم به پا شد، موضوع کلاه ۶.۵ پوندی نیز جذابیت خاص خودش را داشت چرا هیچ تناسبی با سایر هزینه‌های صورت پذیرفته در این مراسم نداشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ