ماجرای نیسان آبی پر از گونی های پول در یاسوج + عکس

0

در هفته اخیر تصاویری در شبکه های اجتماعی دست به دست می‌شود که نیسانی پر از گونی‌های پول را نشان می‌دهد.

ماشین پول حوادث یاسوج اخبار یاسوج اخبار جالب
انتشار تصاویری از وانت آبی رنگ (نیسان بار سابق) سبب شد، ابتدا برای مشخص شدن هویت خودرو سراغ پلیس راهنمایی و رانندگی برویم که در بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد خودرو هویت مشخصی دارد و متعلق به استان کهگیلویه و بویراحمد است.
با این حال سرهنگ غلامعباس غلام زاده فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد درباره این خوردو گفت: هیچ اتفاق مشکوکی مثل سرقت از بانک یا موسسات مالی در استان صورت نگرفته و این خودرو هیچ تخلفی ندارد جز اینکه ۸۰ هزار تومان خلافی دارد.
وی ضمن تاکید بر اینکه هیچ حادثه مشکوکی در استان رخ نداده تاکید کرد: هیچ تخلفی برای این خودرو در استان ثبت نشده است و شما اطمینان داشته باشید چنین تصاویری نمی تواند، متعلق به حادثه مشکوکی باشد.
با این حال پیگیری‌های خبرنگار ما ادامه یافت و فردی که در کامیون “اوسوزو” سفید رنگ مخصوص حمل و انتقال پول به بررسی گونی‌های پول پرداخته بود، گفت: روز دوشنبه ۱۵ دی ماه در حال انتقال پول‌های فرسوده که از تمامی بانک‌های استان به بانک ملی شعبه مرکزی یاسوج منتقل شده، به سمت تهران بودیم که در مسیر اصفهان به خاطر لغزندگی جاده و بارندگی شدید و نبود دید مناسب، دچار سانحه و انحراف از مسیر شدیم و پول‌ها از کانتینر حمل پول بیرون ریخت.
ماشین پول حوادث یاسوج اخبار یاسوج اخبار جالب
حسینی تاکید کرد: بخشی از این اتفاق به دلیل اینکه جزو اسرار محرمانه بانک محسوب می شود قابل ارائه نیست ولی هیچ حادثه و سرقت بانکی صورت نگرفته است.
وی با این حال تاکید کرد: ارزش این چند میلیارد پول به اندازه پول معمولی است و به خاطر فرسوده بودن لزوما بی ارزش تلقی نمی شوند اما طبق استاندارد بانک این پول‌های فرسوده باید جمع آوری و برای امحا به بانک مرکزی در تهران منتقل می شدند.
این مامور بانک اضافه کرد: پول‌های فرسوده مربوط به همه بانک‌های استان بوده و بعد از حادثه تصادف، برای انتقال این پول‌ها به مرکز استان (یاسوج) از خودروی وانت استفاده کردیم.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ