بهزاد فراهانی پدر گلشیفته؛ مسائل دخترم به من مربوط نمی شود + عکس

12

پدر گلشیفته فراهانی در خصوص متن منتسب به وی در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان داد.‌

 همسر بهزاد فراهانی عکس برهنه گلشیفته فراهانی بیوگرافی بهزاد فراهانی

بهزاد فراهانی، پدر گلشیفته فراهانی در پاسخ به سوال سایت فرهنگ نیوز در خصوص متن منتشر شده منتسب به وی در فیس‌بوک گفت: «صفحه‌ای در فیس بوک ندارم».

در روزهای گذشته متنی منتسب به بهزاد فراهانی در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان از اعتراض این بازیگر کشورمان به اقدام اخیر دخترش داشت.

متن منتشر شده در فضای مجازی به شرح ذیل است:

تو را دخترم نمیخوانم،
چرا که هنر را با عریانی اشتباه گرفتی.
تو را دخترم نمی نامم
چرا که هویت اریایی را در اندام لخت خود به سخره گرفتی
تو را چه بگویم که از هنر و فهم تنها حیوانی ترین راه را برای اعتراض یافتی،
فرزند فرهنگ باخته ام من برخودم لعنت فرستادم که یادم رفت برایت شاهنامه بخوانم،
از کوروش و زرتشت بگویم ، لعنت به من که کنار بازیگری،
بازی زندگی را یادت ندادم که چنین رسوایی را برای آریایی به بار آوردی،
دیدن اندام عریانت ، زانوانم را لرزاند،
فرزند، چه بر سر هویت متعصب ایرانی اوردی،
کاش مرده بودم واندام برهنه ونگاه بی رنگت ، در دستان مردم دست به دست نمیشد.

کاش تو اعتراض باشرفت میکردی . نه با اندامت ،

که فقط یک پدرو خرد کردی .
با من چه کردی

ای غریبه …!’

لازم به ذکر است در سالهای گذشته بهزاد فراهانی در قبال انتشار تصاویر برهنه دخترش در شبکه های اجتماعی و رسانه ها موضعی جدی نگرفته بود و اظهار داشته بود که مسائل دخترم به من مربوط نمی شود.

همسر بهزاد فراهانی عکس برهنه گلشیفته فراهانی بیوگرافی بهزاد فراهانی

پدر گلشیفته فراهانی در تازه ترین اظهار نظر خود گفت: برایم مهم نیست دیلی تلگراف یا هر کس دیگر چه می گوید.
بهزاد فراهانی در اظهار نظری تند گفت: من در این کشور زندگی می کنم ومسائل دخترم به من ارتباطی ندارد. نمی دانم چرا هر چه می گویم کسی حرف هایم را متوجه نمی شود در حال حاضر مشکلات بسیاری وجود دارد که این موضوع ها در آن پنهان است.
وی ادامه داد: به من بگویید چرا در زمانهای دیگر هیچ کسی پیگیر برنامه های دخترم نبود. چرا شما اینقدر سست عنصرهستید؟
فراهانی افزود: در دنیا این همه بدبخت و گرسنه وجود دارد ولی شما ها بند کرده اید به دختر من که چرا فلان می کند.

همچنین بهزاد فراهانی در مصاحبه ای دیگر با باشگاه خبرنگاران اعلام کرد: رفتار دخترم به دلیل جدا زندگی کردن ما و نظام های متفاوت حاکم در داخل و خارج به من مربوط نمی شود.

بهزاد فراهانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و پدر گلشیفته فراهانی، درخصوص پخش تیزر جشنواره سزار و برهنگی گلشیفته گفت: من در ایران زندگی می کنم و او در این کشور نیست، ما جدا زندگی می کنیم و این مسائل به من مربوط نمی شود.
وی تصریح کرد: نظامی که ما در آن زندگی می کنیم جمهوری اسلامی است و آن ها در یک نظام سیاسی دیگری زندگی می کنند، به همین دلیل این قضایا به من مربوط نمی شود.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 12 )
 1. یلدا می گوید

  مر… بی غیرت به تو واون تربیت … ربط نداره لابد به ننه بزرگ همسایه مربوطه.کلاه غیرتتو بالاتر بذار.

  1. نامدار می گوید

   گلشیفته فراهانی خودش بی فرهنگ و بی ریشه است و ابروی خودش را برده و خودش را خراب کرده ..ابروی ایرانیها در گرو این احمق لجن که نیست میلیون ها ایرانی متدین و بافرهنگ تو کشور زندگی میکنن اگه قرار باشه گلشیفته ابروی ما رو برده باشه و نماینده ایرانیها باشه تا الان امریکا از سست عنصری ایرانیها سواستفاده کرده بود .. ادمهای دیندار بافرهنگ و باریشه در ایران خیلی زیادن و ادمهای سست عنصر کم . لعنت بر این دختره بی حیای خنگ بازیچه شده . من جای پدرش بودم میرفتم اونجا تف تو صورتش میکردم

 2. پريسا می گوید

  به نظر من اصلا کارهای هر انسانی به پای خودش نوشته میشه و درست نیست که اگه یکی از فرزندان هر شخصی کاری غیر از عرف انجام داد، پدر و مادر مواخذه بشن!!
  فراموش نکنید که ما هم روزی صاحب فرزند میشیم و ممکنه هر اتفاقی برامون بیفته، پس بیاید حد اقل نمک روی زخم پدر و مادر این فرزند بیمار نریزیم چون اون الان خودش کلی درگیره

  1. Al می گوید

   پریسا خانوم
   حرف شما درسته که مسوولیت کار هر کسی با خود اوست
   اما
   محکوم کردن کار بد هم وظیفه ی هر انسان نیکو کرداریست!
   مخصوصا اگر منتسب به بد کردار و مخصوصا اگر چهره ی شناخته شده و مورد احترام باشد
   هنرمند متعلق به خودش نیست , متعلق به جامعه است

 3. لاله می گوید

  دخترک رسوا .آخه بابا اندامی هم نداری که انداختیش جلو ! این همه رو عکسات کار کردن چندشی. اگه یکم باهوش بودی میفهمیدی تو رو بازیچه کردن و در مقابل کسائیکه قبل تو و بعد از تو لخت میشن به لحاظ استانداردهای زیبایی غرب فرق فاحشی داری!!!!
  تو آبروی ایرانی رو نمی بری به هیچ وجه .تو آبروی خوده از درون تهیت و بردی و نشون دادی اصالت نداری .

 4. مریم می گوید

  پدرش هم تا حدودی راست میگه خب بنده خدا چکار کنه کاریه که شده

 5. zahra.arabzadh.1 می گوید

  ب باباش چ ربطی داره

 6. مینا می گوید

  چرا به باباش ربط نداره؟؟؟ اگه باباش بابا بود دخترش لخت عریان نمی شد… خیلی هم این مسایل به خونواده ها ربط داره… تربیت اونه که همچین دختری به بار اومده…

 7. Ali می گوید

  سلام لعنت به هر چه زن بد حجابایرانی

  1. داوینچی می گوید

   لعنت به تو و امثال تو که تا وقتی روی این کره خاکی نفس می کشید دست از نفرین و سرزنش کردن و آزار و اذیت دیگران دست بر نمی دارید خدا هدایتتون کنه.

 8. مهدی می گوید

  با سلام
  هر کس کسی را به گناهی ملامت کند از دنیا نرود مگر به آن گناه آلوده شود. این یک حدیثه که تن آدم را می لرزانه
  خدایا خودت هدایت کن بندگان بی پناهت را.

 9. ا.ر .بجنورد می گوید

  بحث ملامت نیست اینها فرهنگ را با از مدار صحیح خارج شدن اشتباه گرفته اند مثلا دنبال فرهنگ یا گم شدشون می رن … ،زمین بااین سنگینی میلی متری از منظومه ای که خلقا در آن قرا ر گرفته فاصله نمی گیره و همه اش دور خورشید جونش می گرده واسه همین خورشید اینهمه شاد و لطیف و شفیق و گرمه ؛باید آقای فراهانی هم و جامعه هم با عمل گرایی به این بیچاره یاد می دادند که از خوشه ای که از ابتدا خدا در آن او را خلق کرده جدا نشه باید دور بچه هاش می چرخید تا اونها تو خودشون هرم و گرما احساس کنند ؛والله پیشرفت و فرهنگ تو خودمونه اگه از خوشه ها جدا نشیم ،اگه پدر و مادر را واقعا دوست داشته باشیم که البته تازه پدر و مادر الفبای مشق عاشقی خدا و نوع دوستی است ؛پس نباید همه اش بخاطر خانواده مان همه چیزها را در جامعه ولو نامشروع ،برای آنها بخواهیم و آنها بشن خدامون،بلکه بخاطر خدا که مهر مادر ذره ناچیزی از تلولو محبت الهی است ،به جامعه و هم نوعانمون عشق بورزیم آنجاست که کسی مثل برخی کشورها آب دهن تو در خیابون های کشور ما نخواهد دید …مگه غیر اینه مثلا ما مسلمونیم و یکتا پرست ؛اما اگر مدنیت و فرهنگ را در بیراهه ها و از مدار خارج شدن ها جستجو کنیم ،اونوقت فقط خدا به فریادمون برسه…خدایا همه مونو به را درست هدایت کن! آمین