عکس برهنه کیم کارداشیان بر روی مجله مد +عکس

1

این روزها رابطه کیم کارداشیان و لباس مثل رابطه آب و روغن است که هیچگاه در کنار هم نمی مانند. محال است وارد سایتی بشوید و تصاویر برهنه او را که برای یک مجله مد به نام لاو تهیه شده اند نبینید.

همسر کیم کارداشیان عکس لخت کیم کارداشیان بیوگرافی کیم کارداشیان Kim Kardashian

شب گذشته یکی از این عکس ها قبل از اینکه به سرعت پاک شود در صفحات اینستاگرام منتشر شد. این عکس متعلق به مجموعه لباس بهاری برند “وست” بود. او زیر عکس خود نوشته بود،” خیلی دوست دارم مردم هم مثل من لباس بپوشند؟!”.

کیم کارداشیان (به انگلیسی: Kimberly Noel Kardashian)، (متولد ۲۱ اکتبر ۱۹۸۰ در آمریکا)، شخصیت مطرح دنیای رسانه و سرگرمی، مدل، بازرگان، بازیگر و شخصیت تلویزیونی اهل آمریکا می‌باشد.

کیم پیش از پیشرفت در شغلش به عنوان ستاره برنامه‌های واقع نما، ابتدا به خاطر ظهور در یک ویدئوی س ک س بر سر زبان‌ها افتاد. گفته‌شد او بعدها در دادگاه ۵ میلیون دلار غرامت دریافت کرد. او با درخشش در مجموعهٔ واقع نمای همراه با کارداشیان‌ها که از شبکه ای! پخش می‌شود و آن را با خانواده‌اش اجرا می‌کند؛ مشهور شد.

وی در چندین خط تولید پوشاک و عطر فعالیت دارد. در سال ۲۰۱۰ (۱۳۸۹) کیم با ۶ میلیون دلار درامد، پر درامدترین ستارهٔ برنامه‌های واقع نما شد.

همسر کیم کارداشیان عکس لخت کیم کارداشیان بیوگرافی کیم کارداشیان Kim Kardashian

کارداشیان متولد لس آنجلس کالیفرنیا، دختر رابرت کارداشیان، وکیل مدافع و کریس جنر است.

پدر کیم از سومین نسل ارمنی‌های آمریکایی و مادرش از تبار هلندی و اسکاتلندی است. پدرش بیشتر شهرتش را بخاطر وکیل مدافع شدن اونتال جیمز در طی یک ماجرای قتل بدست آورد، او در ۳۰ سپتامبر ۲۰۰۳ در گذشت.

مادر او در تاریخ ۱۹۸۹ از رابرت طلاق گرفت و در سال ۱۹۹۱ با بروس جنر ازدواج کرد.

کارداشیان دو خواهر به نام‌های کرتنی کارداشیان و کولی کارداشیان و یک برادر به نام رابرت کارداشیان دارد، همچنین او صاحب دو برادر ناتنی به نام‌های برتون و برندون جنر و برودی جنر (که مجری تلویزیون نیز می‌باشد) است، کیم کارداشیان سه خواهر نانتی به اسم‌های کیسی، کندل و کیلی جنر هم دارد. همچنین اونتال جیمز پدرخوانده او می‌باشد. او در دبیرستان مریمونت تحصیل می‌کرده‌است.

رسوایی انتشار فیلم خصوصی کیم کارداشیان

 

همسر کیم کارداشیان عکس لخت کیم کارداشیان بیوگرافی کیم کارداشیان Kim Kardashian

در سال ۲۰۰۷ یک ویدئوی خصوصی خانگی که کیم کارداشیان با دوست پسر آن زمانش، ری جی، خواننده آر اند بی، ساخته بود فاش شد. کارداشیان اقدامات قانونی علیه ویواید اینترتیمنت برای حق مالکیت نوار را دنبال کرد.

کارداشیان آخر در ازای ۵ میلیون دلار امریکا از پیگیری دست کشید و با ویواید اینترتیمنت تسویه حساب کرد.

کارداشیان در سال ۲۰۰۹ (۱۳۸۸) در فیلم پورنوگرافی سبک و طنز عمیق در دره حضور یافت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. مصطفی می گوید

    سلام تهی می گه این عکس و نگاه نکن میگه …..