بوتاکس در حراج نوروزی ؛ ۴ تا بزن یکی رایگان!

0

تزریق ژل و بوتاکس برای رفع چین و چروک به حدی در جامعه ما مسری شده است که این روز‌ها به بهانه نزدیک شدن به ایام نوروز، تبلیغات کیلویی در شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است با عنوان جشنواره‌های بوتاکس، هر ۴ نفر یک نفر رایگان!

هزینه بوتاکس عکس بوتاکس بوتاکس چیست

تزریق ژل و بوتاکس اگر چه به ظاهر یک عمل پزشکی سرپایی است که در پشت پلک غفلت مسئولان، دامنه انجام آن تا آرایشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی کشیده شده است اما در واقع این نوع عمل زیبایی، تزریق موادی به بدن است که اگر بدون ملاحظات پزشکی و توسط افراد غیرمتخصص انجام شود عوارضی را تا مدت‌ها برای استفاده کنندگان آن به همراه خواهد داشت.

با نزدیک شدن به ایام نوروز، دیدن هر نوع حراجی در جامعه را می‌توان انتظار داشت از کیف و کفش و مانتو گرفته تا انواع خوراکی‌ها اما حراج نوروزی اعمال جراحی که سطح آن تا کالاهای دم دستی مردم، تنزل پیدا کرده، قابل تأمل است.

شبکه‌های اجتماعی که این روز‌ها در اکثر خانواده‌های ایرانی جایگاهی برای خود پیدا کرده‌اند، محلی شده‌اند برای آنکه بدون هیچ نظارتی از سوی مسئولان، مأمنی برای تبلیغات بی‌حد و حصر و بدون چارچوب سودجویان در زمینه‌های گوناگون شوند به طوری که در صفحات مختلف این شبکه‌ها، تبلیغاتی از انجام اعمال زیبایی مختلف توسط افراد غیرمتخصص در مکان‌های غیرمجاز به راحتی منتشر می‌شود.

اخیراً نیز نوع تبلیغات آن‌ها به حدی دم دستی شده است که دقیقاً یادآور فریاد دست فروش‌های خیابانی است، برگزاری جشنواره بوتاکس با شعار هر ۴ نفری که تزریق کنند یک نفر «رایگان» تزریق می‌شود.

طبق آمار و اطلاعات انجمن جراحان پلاستیک، روزانه در تهران به‌طور متوسط بین ۲ تا ۳ هزار نفر زن و مرد برای تزریق بوتاکس به مطب‌ها و کلینیک‌های پوست و زیبایی مراجعه می‌کنند که البته مردان هم تعدادی از این مراجعه کنندگان را تشکیل می‌دهند و تزریق آن بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار تومان هزینه دارد.

فقط در تهران سالانه بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان، صرف زیبایی از طریق تزریق بوتاکس می‌شود. این در حالی است که این زیبایی موقتی است و فقط ۶ماه دوام دارد و پس از این مدت دوباره باید بوتاکس تزریق شود تا جوانی برگردد.

اغلب جراحان پلاستیک و متخصصان پوست می‌گویند که مشتریان آن‌ها سالی دو تا سه بار برای تزریق بوتاکس مراجعه می‌کنند و این بازار پرسود زیبایی در کنار نظارت‌های سطحی مسئولان، باعث شده افراد سودجو با محصولات تقلبی، در این فضا میدان دار شوند.(فارس)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ