همسر شهاب حسینی : شهاب به خانواده اش تعلق دارد نه مخاطبانش + عکس

35
پررنگ ترین نقش «ساکن طبقه وسط» به پریچهر قنبری رسید و آنطور که خودش می‌گوید، از همان ابتدا شهاب حسینی این نقش را برای او در نظر گرفته بود.
همسر شهاب حسینی بیوگرافی همسر شهاب حسینی بیوگرافی شهاب حسینی بیوگرافی پریچهر قنبری بیوگرافی پریچهر حسینی

علاقمندان به سینما، همیشه نگاه ویژه ای به خانواده سوپراستارها دارند. آنها دوست دارند بدانند که بازیگر مورد علاقه شان چطور زندگی می کند، در زندگی شخصی او چه می گذرد و خلاصه اینکه دوست دارند از همه چیز سر در بیاورند.

برای این دسته از طرفداران، پریچهر قنبری اسم ناآشنایی نیست. همسر شهاب حسینی که همیشه در کنارش بوده و از او حمایت می کرده. در فیلم آخر هم این همراهی را به معنای واقعی کلمه دیدیم. پررنگ ترین نقش «ساکن طبقه وسط» به پریچهر قنبری رسید و آنطور که خودش می‌گوید، از همان ابتدا شهاب حسینی این نقش را برای او در نظر گرفته بود. ساعتی را در کافه هنر به گپ و گفت با همسر شهاب حسینی نشستیم و با او حرف زدیم. از ساکن طبقه وسط پرسیدیم و نقش او در زندگی و البته فیلم.

همسر شهاب حسینی بیوگرافی همسر شهاب حسینی بیوگرافی شهاب حسینی بیوگرافی پریچهر قنبری بیوگرافی پریچهر حسینی

خیلی وقت ها می شنویم که شهاب حسینی می گوید می خواهد بازیگری را کنار بگذارد؛ در چه احوالاتی این حرف را می زند؟

– این حرف یک بار در جشنواره فیلم فجر زده شد. بعد از نمایش فیلم «جدایی نادر از سیمین» در مصاحبه مطبوعاتی گفت که می خواهد کمی استراحت کند. نه اینکه به طور کامل بازیگری را کنار بگذارد. او برای فیلم «درباره الی» سه ماه شمال بود. بعد از اتمام فیلمبرداری آن هم بازی در سریال «شهید بابایی» را شروع کرد که زمان زیادی درگیر این کار بود.

بعد از آن هم «سرزمین کهن» و … لابلای تمام این سریال ها در تعداد زیادی فیلم سینمایی بازی کرد… برای همین خیلی خسته شده بود و گفته بود که قصد دارد مدتی استراحت کند اما از آنجایی که خیلی کارش درست است (خنده) کارگردان ها به او لطف و محبت دارند و اجازه استراحت کردن به او نمی دهند. خب خدا را شکر و جای گله ای نیست اما باید بگویم که منظورش از آن حرف استراحت کردن بوده، نه اینکه قصد داشته باشد بازیگری را به طور کامل کنار بگذارد!

بارها و بارها در گفتگوهای مختلف شنیده ایم که شهاب حسینی می گوید می خواهد مدتی را استراحت کند، موسیقی شروع کند. انگار که شبیه قهرمان فیلم «ساکن طبقه وسط» سرگشته است. آیا این شباهت تنها چیزی است که ما می بینیم یا واقعا همینطور است؟

– خیلی زیاد شبیه است. همان ۱۰ سال پیش، زمانی که فیلمنامه را خواند، همان حس همذات پنداری که به قهرمان اصلی داستان داشت، باعث علاقه اش به این کار شد اما از ابتدا تنها دوست داشت که آن نقش را بازی کند. همان ۱۰ سال پیش کار را خیلی دوست داشت و قرار بود که آقای کریمی کار را بسازد و شهاب آن را بازی کند.

به مرور زمان با حس کاری که برای او به وجود آمد باعث شد که به سمت کارگردانی کشیده شود و اولین فیلمش را بسازد. مانند خیلی از کسانی که به کارگردانی علاقه دارند، اینطور نبود که به دنبال یک کار خوب برای ساخت باشد. قصه «ساکن طبقه وسط» او را مجذوب خودش کرد. احساس می کرد حتما باید آن را بسازد.

همسر شهاب حسینی بیوگرافی همسر شهاب حسینی بیوگرافی شهاب حسینی بیوگرافی پریچهر قنبری بیوگرافی پریچهر حسینی

زمانی که تصمیم به کارگردانی گرفتند، آن را با شما در میان گذاشتند؟

– قبل از این فیلم تجربه کارگردانی را در عرصه تئاتر داشت. قبل تر از نمایش «ملاقات» یک فیلم کوتاه ویدئویی ساخته بود که هیچ وقت به نمایش درنیامد. تمام کارهایی که تا به حال خودش ساخته و کارگردانی کرده است، به نوعی ردی از ارتباط خدا و بنده خدا دیده می شود. زمانی که تصمیم به کارگردانی «ساکن طبقه وسط» گرفت، می دانستم که توانایی انجامش را دارد، چرا که قبل از این تجربه کارگردانی را داشت. خیلی خوشحال شدم.

شهاب حسینی، پدر، بازیگر، مجری، همسر، کارگردان و کافه دار چه تفاوت هایی با هم دارند؟

– شهاب هیچ وقت کافه دار نبود؛ بعد از تولد محمد امین مدتی در خانه بودم و همان موقع دوست داشت فضای دوستانه و صمیمانه ای را برای گپ و گفتمان ایجاد کند. فضای سالم و خانوادگی که بیشتر به خاطر ماها کافه را به راه انداخت. در مورد مجری بودن باید بگویم که او بیان خیلی شیوایی دارد و بانک کلمات زیادی را در ذهنش دارد. من هم به عنوان همسرش همیشه از این توانایی او لذت می برم و گاهی اوقات هم غبطه می خورم که چطور نمی توانم مانند او حرف بزنم. در مورد بازیگری هم دیگر حرفی نزنم بهتر است. استاد است دیگر (خنده) در مورد کارگردانی هم باید بگویم که به عنوان تجربه اول خیلی خوب بود.

تجربه ای که خودش هم در بازی و کارگردانی شریک بود. لحظاتی پیش می آمد که با لباس و گریم شیخ صنعان پشت ماشین می نشست و در محیط اطراف می گشت تا لوکیشن بهتری را پیدا کند و همان موقع هم مردم با تعجب به پیرمردی نگاه می کردند که پشت ماشین نشسته است و شهر را می گردد اما به نظرم خوب از عهده کار برآمد. خب فیلمنامه خیلی پیچیده بود.

خود من وقتی فیلمنامه را می خواندیم متوجه نمی شدم و نیاز به توضیح شهاب داشتم. البته این حرف به معنی این نیست که فیلمنامه خوب نبود؛ فیلمنامه خیلی زیبا و عجیبی بود اما فرمی که باید یک کارگردان برای ساخت فیلم بگیرد، نیاز به درک بالا دارد که شهاب خیلی خوب آن را فهمیده بود. برایش لذتبخش بود و به نظرم خیلی خوب به تصویر کشیده شده بود.

فارغ از نسبتی که با کارگردان، بازیگر «ساکن طبقه وسط» دارید، به عنوان یک مخاطب چقدر فیلم را دوست دارید؟

– صادقانه باید بگویم که خیلی فیلم را دوست داشتم. «ساکن طبقه وسط» فیلمی است که جنسیت ندارد. درست است که حالا با یک قهرمان مرد در داستان روبرو هستیم اما به نظرم یک زن هم می تواند قهرمان اول داستان باشد. هر کسی، هر آدمی یکسری سوال در ذهنش در مورد این که قرار است با زندگی چه کار کند و آینده اش چه می شود، ایجاد می شود. خود من خیلی درگیر این سوال ها نبودم اما بعد از خواندن فیلمنامه و دیدن فیلم به این فکر کردم که حالا کجا قرار دارم و قرار است به کجا بروم؟ من در این زندگی چکاره ام و چه کاری باید انجام بدهم بهتر است؟

همسر شهاب حسینی بیوگرافی همسر شهاب حسینی بیوگرافی شهاب حسینی بیوگرافی پریچهر قنبری بیوگرافی پریچهر حسینی

همیشه می گویند پشت سر یک مرد موفق، زنی است که او را به این موفقیت هدایت کرده است، در این موفقیت چقدر سهیم هستید؟

– من خودم را از شهاب جدا نمی دانم. در این ۱۸ سال زندگی مشترک ما با هم بزرگ شدیم. هر اتفاقی که برای او می افتاد من در کنارش بودم و از همراهی با او لذت می بردم.

این را می خواهم بگویم که همیشه روی شما در موقعیت های مختلف حساب کرده است؟

– خب، من همیشه کنارش بودم اما بعد از بچه دار شدن کمی سرم شلوغ شد اما به جرات می توانم بگویم که او بهترین پدر دنیاست. خیلی به بچه هایش علاقه دارد و گاهی اوقات حس می کنم بیشتر از من، آنها را دوست دارد. خیلی عجیب است. من هم آنها را دوست دارم اما حس می کنم که بیشتر از من و عجیب تر به آنها علاقمند است.

با تمام سختی های شغلی اش همیشه کنار ما بوده. خیلی وقت ها پیش می آید که برای تمرکز کردن احتیاج به سکوت دارد. حس و حال بازیگری شبیه به کارهای دیگر نیست که درست مانند بقیه از خواب بلند شوند. به مغازه یا اداره بروند و … اینطور نیست. باید روح را بسازند که بتوانند نقشی را ایفا کنند. شاید جاهایی از هم دور افتادیم اما همیشه با هم بودیم و عشقی که نسبت به هم داشتیم، رابطه مان را محکمتر کرد.

یک هنرمند بیشتر به خانواده اش تعلق دارد یا مخاطبانش؟

– صددرصد به خانواده اش تعلق دارد. من هیچ وقت نمی فهمم که چرا مردم او را متعلق به خودشان می دانند. بیشتر آنها عقیده دارند که اگر فیلم های شهاب یا هر بازیگر دیگری را نمیدیدند و به او علاقه نشان نمی دادند، او اینطور محبوب و معروف نمی شد.

خب در تمام شغل ها چنین مثالی وجود دارد. شما اگر از مغازه ای خرید نکنید، آن مغازه دار نمی تواند جنس های داخل مغازه اش را بفروشد. هر کس زندگی خودش را دارد. خیلی از طرفداران و مخاطبان عقیده دارند زندگی شخصی خودت را داشته باش اما جایی هم برای ما در نظر بگیرید! این اتفاق خیلی عجیبی است.

تا به حال از برخوردهایی که در خیابان می بینید اذیت نشده اید؟

– چرا خیلی زیاد. برخوردهای مردم خیلی عجیب است. این عجیبی آنقدر زیادی است که هیچ خاطره واضحی از آنها را به خاطر نمی آورم. اما خیلی زیاد است. قبل از این خیلی بیشتر اذیت می شدم اما همیشه می گویند که هر چقدر سن بالاتر می رود، تجربه ها بیشتر می شود و در برخورد با اتفاقات جامعه برخورد پخته تری را می توانیم از خودمان نشان دهیم اما حالا کمتر است.

به نظر می رسد که سینما و بازیگری برای خانواده حسینی تبدیل به شغل خانوادگی شده است، اینطور نیست؟

– نه، واقعا اینطور نیست.

همسر شهاب حسینی بیوگرافی همسر شهاب حسینی بیوگرافی شهاب حسینی بیوگرافی پریچهر قنبری بیوگرافی پریچهر حسینی

اگر بچه ها دوست داشته باشند بازیگری را ادامه دهند، عکس العمل شما چیست؟

– واقعا از ته دل خوشحال می شوم. اگر هنری از پدر به آنها برسد باعث خوشحالی من است اما هیچ بایدی برای آنها وجود ندارد. هر استعدادی که داشته باشند را بهتر است یک جایی خرج کنند. اگر به بازیگری علاقه داشته باشند من تشویق شان می کنم اما خودشان خیلی خیلی زیاد علاقه ای به این مقوله نشان نمی دهند.

پسر کوچکترم کمتر از سه سالش است. البته که خیلی هنرپیشه است. در یک لحظه می تواند عصبانی باشد و با عصبانیت حرف بزند و در همان لحظه می خندد و جواب می دهد. یک صحنه را به راحتی با دو زاویه و دو شخصیت تحویل ما می دهد. (خنده) از طرفی دیگر محمد امین استعداد زیادی در زمینه نقاشی دارد و بیشتر دوست دارد نقاشی بکشد. به نظرم یک استعداد هنری ذاتی در زندگی آنها وجود دارد و نمی توانیم منکر آن شویم.

برای کاراکتر شهاب حسینی در فیلم لباس طراحی نشده بود؟

– چرا لباس را خودش طراحی کرده بود. همان تی شرتی که در طول فیلم تنش است را چند سال پیش از ایتالیا خریده بود. همان نقاشی معروف که دست خدا در حال گرفتن دست بنده است. خودش این لباس را خیلی دوست داشت. بعد که موقعیت ساخت فیلم داشت، متوجه شد بهترین لباس همان است. هم به فضای فیلم می خورد، ضمن اینکه من آن شلوار و تی شرت و کاپشن را نگه داشتم و می خواهم قابش کنم و به دیوار کافه بزنم.

همسر شهاب حسینی بودن چه حسی دارد؟

– برعکس آن چیزی که همه تصور می کنند، زندگی متفاوتی است. زندگی با یک هنرمند به طور کلی سخت است. زندگی با یک نقاش محیط کوچکتری را می خواهد یک اتاق است و یک بوم. یک موزیسین خودش است و سازش اما بازیگر اینطور نیست. همیشه باید با یک جماعت طرف باشید. همیشه زیر ذره بین هستید. به لطف خدا مردم همیشه محبت دارند و این اتفاق بدی نیست.

حس و انرژی مثبت را از هواداران شهاب می گیریم. خدا را شکر. اما حس ها و اتفاقات بد هم می افتد و نمی توان جلوی آن را گرفت. از اینکه مردم دوستش دارند به او افتخار می کنم. این حس افتخار را هیچ وقت فراموش نمی کنم. همه لطف و محبتی که در این ۱۸ سال زندگی مشترک به من داشته یک طرف و فرصتی که برای بازی در فیلمش در اختیار من قرار داد یک طرف. سکانس مشترکی که بازی کردیم خیلی حس خوبی به من داد.

نقشی که من بازی کردم نقشی بود که همه بازیگران از او می پرسیدند قرار است آن را چه کسی بازی کند. همه درباره آن کنجکاو بودند و آن نقش را دوست داشتند. شهاب همشه به من می گفت نقشی که به من داده همان حسی است که در زندگی اش نسبت به من دارد. (المیرا حصارکی)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 35 )
 1. ☆فاطمه☆ می گوید

  ..بو برت نداره خانم شوهرت شش دونگ مال خودت کسیم نگف ک ب ماتعلق داره
  ایش

 2. ادریانوش می گوید

  چه خانم بد دهنی .تاسف اوره که همسر اقای حسینی این طور صحبت کنه .خانم شما حرفه ای نیستی بر وتو خونت بشین فیلم های همسرت از تلویزیون ببین .

 3. مانی می گوید

  زنش بسیار خانم و موقر وبا کمالات هست .ضمنا خیلی هم خوشگل و لونده.خوش به سعادت شوهرش هم چین حوری ای داره

  1. ☆فاطمه☆ می گوید

   احیاناشماازفامیلای این خانم نیستی چون هرچی نگا میکنم تعاریفی که ازاین خانم کردی هیچ کدوم شامل حالش نمیشه!!!

  2. فاطمه چشم آبی می گوید

   کجاش حوریه شما که حوری ببینید درجا سکته میکنی

 4. گندم می گوید

  متاسفم چه زن حسودی. بنده خدا شهاب حییییییییییییییییییییییف شده. بمیرم الهی

 5. کمال می گوید

  هر چی دختر عقده ای و ترشیده اس حسودی میکنه به این زن خوشگل که همسر شهاب حسینی هست بترکین از حسودی ها ها ها دو تا پسرم داره برین بمیرین

  1. دخترایرونی می گوید

   اولا مگه الان عهدبوق ک داشتن پسر افتخار باشه درثانی خدا میدونه خودت چ نک… هستی ک این خانم ب چشت یه حوری اومده سوما عقده ای و ترشیده همه کستن بااین ادبیاتت معلوم نیس مال کدوم دهات کوره ای.

 6. زهرا می گوید

  بابا این بنده خدا که حرف بدی نزد. اگه شما ها جای ایشون بودین قیافه هاتون دیدنی بود فکر کن هر وقت میری بیرون یک نفر به شوهرت ازهار علاقه کنه اون هم از نوع شدیدش چی کار می کنی؟

  1. parisa می گوید

   من با زهرا موافقم.بیچاره حق داره.

 7. سها می گوید

  زنش تعریف نکنه ازش کی بکنه.

 8. لاله می گوید

  معلومه شوهرشو دوست داره. بابا چی بگه خوب. شهاب حسینی هم آقاست

 9. نگین می گوید

  زنش واقعا از آقای حسینی پایین تره چه از لحاظ شخصیت چه از لحاظ قیافه اصلا بهم نمیان واقعا آقای حسینی سر هستن

 10. عسل می گوید

  من متعهل هستم و بی طرف نظر میدم خانمش خیلی خوبه و با درایت وبه هم میان واقعا. ۱۸ سال یه عمره عزیزان ادم عمرو به پای جواهره زندگیش میریزه نه …

 11. پسراي ايروني می گوید

  زنش انگار یه چند سالی از خود شهاب بزرگتره!!!!!!!!!!!!
  عکسها که اینطوری نشون میده…

 12. سعید می گوید

  بچه ها یکم نظراتو با دقت بیشتر بخونین. جای تامل داره که چرا اکثر خانوما از همسر آقای حسینی بدشون میاد و آقایون نظر مثبت دارن؟
  -خانوما حسودی میکنن؟
  -آقایون هم از اینکه شهاب مورد توجه خانم هاست و باعث حسودی خانم ها شده حسودی میکنن و از خانم حسینی حمایت میکنن؟
  -چرا ما توی همه چیز کارشناسانه اظهارنظر میکنیم؟!
  بقول بزرگی : عجیبا” غریبا! :-))

  1. مریم می گوید

   حالا برفرض حرف شما درست آقایون چرا دلشون واسه زن شوهر دار با دو تا بچه ضعف میره خودتونم خوشتون میاد مردهای دیگه در مورد زنتون بگن لوند و…

  2. Zahra می گوید

   هی دلم واسه این ملت میسوزه.واقعااین کشورداره کجامیره.آینده سازان این کشورمثلاشماجوونایین.بعدمثل این جووونای بیکاروالاف نشستین دارین زن مردم تحلیف میکنین.بابامهم خودشونن که هم ودوست دارن وانشالله هم به پای هم پیرشن وهمیشه خوشبخت باشن.بابابیاین برین به کاروزندگیتون برسین انقدرم این اظهارنظرای مسخره رونکنین.البته خودمم مستثنانیستم.بعضیافک نکن فقط منظورم بااونابود.

 13. پریا می گوید

  واقعا تعجب میکنم از اینا دخترایی که همچین صحبتای عقده گونه ای میکنن جای تاسف داره.
  خب این خانوم حق داره بعضی دخترا تو برخورد با هنرمند مورد علاقه شون یه چیزایی رو واقعا رعایت نمیکنند! بابا طرف زن و بچه داره خوووو.
  هر کس دیگه ای هم جای این خانوم بود ناراحت میشد.
  بازی شهاب حسینی رو خیلی خیلی دوست دارم و همچنین شخصیتش رو.
  همسرش هم خانوم متین و زیبایی هستن .خیلی هم به هم میان.
  ان شا الله همیشه همینطور عاشق و خوشبخت بمونید.

 14. خاطره می گوید

  چقدر دخترا حسود شدن و عقده ای .والله زنش شبیه فرشته ها خوشگل و سفید و چشم آبی و ملوسه..تازه عملی هم نیست.خدایی خوشگل و نازه.آقای حسینی بیخود عاشق این خانم نشده تازه قد متناسب و قامت زیبا هم داره.واقعا بعضی دخترا از فرط حسادت جنون بهشون دست میده.ولی مردم چشم د ارنو می بینند

 15. لنا می گوید

  واقعا خجالت اوره زن مردمو گذاشتین وسط دارین تحلیلش میکنین.اصلا به شما چه ربطی داره کی سرتره کی برتره. الله اکبرااااااااااا…….ینی هیچ کار دیگه ای ندارین شماها میشینین اینطور نظراتو میذارین؟؟؟؟؟؟

 16. ندا می گوید

  همینجور که خانم قنبرى گفتن بعضى اوقات از هم دور شدن.دلیلشم فکر میکنم همین ابراز علاقه هاى بى ملاحظه ى خانوما به آقاى حسینى هست! و فکر میکنم کار خیلى خوبى کردن که این نقش رو به ایشون دادن.واسه ابراز دلجویى و نزدیک کردن ایشون در مقابل مردم تا بلکه خانما حد خودشونو بدونن. به نظرم واقعاً این خانم حق داشته از این شهرت اونقدرها خوشحال نباشه.
  در هر حال ایشون خانم زیبایى هستن و واقعاً صبور و عاشق همسرشون. امیدوارم آقاى حسینى بیشتر ملاحظه ى ایشونو مقابل طرفداراشون بکنن.

 17. لیلا می گوید

  خداییش زنش خوشگل نیست ولی بهش حق میدم انقد شاکی باشه.یسری خانوما گندشو در اوردن.پاش بیفته زن دومو سومو هزارم هم میشن.دیگه هیچی واسشون مهم نیست.ادم باید ازشون بترسه.البته دور از جون یسری خانوما که واقعا پاک موندنو تنها مرد دنیارو شوهر خودشون میدونن

 18. سیاوش می گوید

  دیگه چون این دخترها ترشیدن ازبس کسی بهشون نگاه نکرد الان دارن حسودی میکنن زشتها سیاه پوست خخخخ

 19. ناشناس می گوید

  خانم محترم خیالت راحت باشه.هیشکی صف نکشیده تا شوهرتو بدزده.به بیماری خودبزرگ بینی خودشاخ پنداری مقاوم به درمان دچاری عزیز.هرکس زندگی خودشو داره و خانواده خودشو دوس داره کسی ب فکر کش رفتن شوهر شمانیس.راحت باش

 20. باران می گوید

  ببین همه همه ماتوی خونمون یکیش داریم پس شهاب دودستی بچسب ندزدنش

 21. مریم می گوید

  متاهل ن متعهل سوادت نم کشیده عسل جون

 22. samira می گوید

  اه زنش خیلی … هرچندکه خودشهاب هم خیلی خوشگل نیست که بعضیاواسش میمیرن ولی از زنش سرتره

 23. علیرضا می گوید

  ما رو باش باکیا شدیم ۷۵میلیون…!

 24. مهسا جون می گوید

  ببخشید بعضیا میگن دخترا عقدین حسودی می کنن حسودی نمی کنن نظرشونئو اعلام می کنن پسرا خودشون عقدیی ترن این خانوم بد نیست بدم باشه به شوهرش میاد مگه شوهرش چه تحفه ایی یه هر دو تاشون به هم میاد براشو ن ارزوی موفقیت دارم

 25. فرانک می گوید

  اون موقعی که شهاب با همسرش ازدواج کرد ، نه مشهور بود و نه محبوب ، بعد هم این چند سال ، زنش دستش به بچشون بند بود که مشکل داشت و شاید برای همین پیرتر به نظر میرسه ، تازه حالا که اون بچه یزرگ شده ، میخواد یه نفسی بکشه ، از خانواده با اصل و نسبی هم هست ، شهاب تنها بازیگری هم هست که با وجود این همه سختی در زندگی خونوادگیش جدا نشده ، امیدوارم همه جوونها خوشبخت بشن .

 26. مخاطب می گوید

  اونایی که از همسر آقای حسینی انتقاد میکنند لطفا عکس خودشون رو هم بذارند
  شخصیت شما هم از روی نوشته هاتون قضاوت میشه.
  هر مردی آرزو داره یه همسر صبور با وفا و همراه داشته باشه.

 27. شوکا می گوید

  چقدر هم که زن شهاب حسینی حسودی داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چون نه قشنگه و نه تحصیلات و تیپ داره

 28. سهیلا می گوید

  سلام ، واقعا خجالت داره هم برای شما خانم ها هم برای آقایان ، شما آقایون مگه خودتان خواهر و مادر و ناموس ندارید که اسم زن مردم را کردید سقز دهن مردم ، اگر آقای حسینی یا خانم شان بیایند و این کامنت ها را بخوانند بیشتر از هرچیز از آقایون ناراحت می شوند که راجع به خانم محترمی کامنت گذاشتند حالا چه تعریف کرده باشند چه بد گویی ، در ضمن هر فردی چه خانم چه آقا با هر شغلی معلوم و واضح است که به خانواده اش تعلق دارد ، در ضمن شما خانم ها هم اگر با آقای حسینی کاری ندارید پس چه دلیلی دارد که این قدر جوش بیاورید ؟ ، شما آقایون هم این قدر چشم تان پی ناموس مردم نباشد تاسف آوره

 29. f می گوید

  خخخخخخخخخخخخخخخخخ