جنجال بزرگ ؛ لوئیس سوارز باز هم گاز گرفت؟! + عکس

0

لوئیس سوارز دوباره با آن گازهای جنجالی اش بازگشت. دیلی میل فاش کرد او احتمالا دیشب در بازی بارسلونا و منچسترسیتی مدافع منچستر سیتی را گاز گرفته است.

 گاز گرفتن لوئیس سوارز عکس لوئیس سوارز بیوگرافی لوئیس سوارز

 لوئیس سوارز مهاجم تیم ملی فوتبال اروگوئه و باشگاه بارسلونا سابقه ای منفی و بد در گاز گرفتن بازیکنان حریف دارد. نخستین بار او زمانی که در آیندهوون بازی می کرد به دلیل گاز گرفتن بازیکنی به نام اوتمان باکال در یکی بازی های تیمش به هفت جلسه محرومیت از همراهی تیمش محروم شد. دومین بار او در لیورپول مرتکب این رفتار زشت شد. او در جدال لیورپول و چلسی بازوی برانسیلاو ایوانوویچ مدافع چلسی را گاز گرفت تا اینبار با ۱۰ جلسه محرومیت از همراهی تیمش روبرو شود. سومین بار و جنجالی ترین مورد در جام جهانی ۲۰۱۴ اتفاق افتاد یعنی وقتی که سوارز در دیدار اروگوئه و ایتالیا شانه جورجیو کیه لینی را گاز گرفت تا اینبار با ۹ جلسه محرومیت مواجه شود.

دیلی میل در گزارشی فاش کرده که سوارز شب گذشته در دیدار منچسترسیتی و بارسلونا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دست مارتین دمیکلیس مدافع من سیتی را گاز گرفته است. البته از آنجایی که دمیکلیس خودش تا الان حرفی در اینباره نزده ادعای دیلی میل عجیب به نظر می رسد. عکس هایی که این سایت از صحنه گاز گرفتن منتشر کرده چندان واضح به نظر نمی رسد اما شاید واقعا سوارز به قصد گاز گرفتن دست دمیکلیس سر خود را جلو برده اما در نهایت این کار را نکرده است.

گاز گرفتن لوئیس سوارز عکس لوئیس سوارز بیوگرافی لوئیس سوارز گاز گرفتن لوئیس سوارز عکس لوئیس سوارز بیوگرافی لوئیس سوارز گاز گرفتن لوئیس سوارز عکس لوئیس سوارز بیوگرافی لوئیس سوارز گاز گرفتن لوئیس سوارز عکس لوئیس سوارز بیوگرافی لوئیس سوارز

هنوز نه خود سوارز و نه دمیکلیس در اینباره چیزی نگفته اند.

بارسلونا دیشب با نتیجه دو بر یک منچسترسیتی را شکست داد که هر دو گل بارسا را لوئیس سوارز به ثمر رساند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ