چرا باران کوثری ۲ سال خرج زندگی اش را از حامد بهداد می گرفت؟!

61
باران کوثری ۲۹ ساله که مجرد است و هنوز ازدواج نکرده امسال موفق شد بخاطر بازی در “کوچه بی نام” سیمرغ بلورین بهترین بازیگری زن را از آن خود کند در تازه ترین گفتگوی خود نکات جالب و خواندنی را درباره وضعیت سینمای ایران در سالهای اخیر، جشنواره سی و سوم و دوره ممنوع الکاریش بیان کرده است.
همسر حامد بهداد همسر باران کوثری شوهر باران کوثری اینستاگرام باران کوثری ازدواج باران کوثری
Baran Kosari

کوثری در این گفتگو به صراحت از به هم ریختن اوضاع مالی زندگیش بواسطه ممنوع الکاری حرف زده و اینکه در آن دوره مجبور شده از حامد بهداد پول قرض کند.

باران کوثری در گفته هایش گلایه های فراوانی را از مدیریت سابق سینمایی و البته شخص علیرضا سجادپور رییس وقت اداره نظارت بیان کرده اما کمترین گلایه ای را از سیستم سینمایی فعلی ارائه نکرده! آن هم در شرایطی که سیستم سینمایی دولت یازدهم علیرغم اختصاص مجوز نمایش به یکی از بهترین فیلمهای باران کوثری یعنی “عصبانی نیستم” شرایط اکران این فیلم را فراهم نکرد.

همسر حامد بهداد همسر باران کوثری شوهر باران کوثری اینستاگرام باران کوثری ازدواج باران کوثری

بخشهای خواندنی گفته های کوثری را بخوانید:

در سالهای اخیر فیلم های خنثی رواج پیدا کردند

باران کوثری با اشاره به کیفیت پایین فیلمهای سالهای اخیر بیان می دارد: {در سالهای اخیر} فیلم های خنثی رواج پیدا کردند. حتی بعضی از فیلمسازانی که در سینمای اجتماعی کار میکردند فیلم‌های خنثی ساختند که فیلم های بدی هم نیستند؛ اما قلابشان به هیچ جا گیر نمی کند و به جایی ضربه نمی‌زنند. فکر می کنم این خیلی هدفمند اتفاق می افتد.

یکی از مدیران می گفت اصراری نداریم غیر ابوالقاسم طالبی بقیه فیلم بسازند

باران کوثری با اشاره به گفته های یکی از مدیران بیان می دارد: همزمان با جشنواره سال گذشته که بحث اکران “من عصبانی نیستم” و “قصه ها” مطرح بود یکی از مدیران می گفت ما اصلا اصراری نداریم غیر از عده معدودی بقیه فیلم بسازند. مسئول که می گویم منظورم مسئولان سینمایی نیست. از این هایی که مثل قارچ در می آیند و همیشه هم سر یک پست هایی هستند. این مسئول حتی اسم برد که ما به غیر آقای ابوالقاسم طالبی و فلان و فلان اصراری نداریم بقیه فیلم بسازند.

قرار نیست کار هنری کنیم، قرار است وارد جنگ شویم

بازیگر “گیلانه” درباره این برخوردها نظر مثبتی داشته و ادامه می دهد: این برخوردها اتفاقا خوب است، چون تکلیف آدم را روشن میکند. قرار نیست کار هنری بکنیم، قرار است وارد جنگی بشویم که همه امکانات برای طرف مقابل در نظر گرفته شده و ما فقط باید از خودمان دفاع کنیم و این سینما را سرپا نگه داریم.

همسر حامد بهداد همسر باران کوثری شوهر باران کوثری اینستاگرام باران کوثری ازدواج باران کوثری

جشنواره سی و سوم جشنواره ای خنثی بود

باران کوثری در توصیف جشنواره امسال می گوید: هر فیلمی که ممکن بود ذره ای تنش ایجاد کند کنارگذاشته شد. جشنواره ای آرام، آن هم نه در معنی خوبش برگزار شد. جشنواره ای بی تنش بود و جشنواره بی تنش یعنی جشنواره خنثی.

تا زمانی که تهدید میشویم وضعیت همین است

وی می افزاید: این جشنواره جشنواره ای است که باعث اتفاق هم نمی شود. تا زمانی که ما از جاهای غیر سینمایی تهدید می شویم که معمولا هم نمی بینیم چه کسی تهدید می کند و فقط صدای آن را می شنویم وضعیت همین خواهد بود و سینما، فیلم ها و جشنواره خنثی میشود.

یک سالی میشود که فیسبوک و اینستاگرام ام را بسته ام

برنده سیمرغ بهترین بازیگری برای “خون بازی” درباره بی علاقگی اش به فضای شبکه های اجتماعی می گوید: من یک سالی می شود که صفحه فیسبوک و اینستاگرامم را بسته ام برای اینکه اتفاقاتی می افتد که ظرفیتش را نداشتم. به قول یکی از همکاران شما نوعی اوباش گری در حوزه رسانه اتفاق افتاده است. بد دهنی ها و هتاکی هایی اتفاق می افتد که خواندنشان آزارم می داد. از سر بی ظرفیتی یا هر چی یک سالی می شود در فضای مجازی حضور ندارم.

همسر حامد بهداد همسر باران کوثری شوهر باران کوثری اینستاگرام باران کوثری ازدواج باران کوثری

تا ۴۸ ساعت مانده به انتخابات تصمیم به رأی دادن نداشتم

باران کوثری که در سالهای اخیر بلحاظ سیاسی بیشتر به طیف اصلاح طلب تماییل داشته درباره انتخابات ۹۲ اظهار می دارد: دو سال پیش من تا ۴۸ ساعت مانده به انتخابات هنوز تصمیم به رای دادن نداشتم. حتی از ستاد آقای روحانی هم که تماس گرفتند، گفتم هنوز تصمیم نگرفته ام که رای بدهم یا نه. به این رسیدم که اگر رای ندهم چه می شود؛ اگر رای ندهم و به جای آن چه کنم. دو روز مانده به انتخابات تصمیم به رای دادن گرفتم و در آن ۲۴ ساعت هم هر چقدر می توانستم فعالیت کردم.

مسئول حراست گفت ممنوع الکاری اما من گفتم نامه اش را نشانم بده!

این بازیگر که چند سالی قبل دچار ممنوع الکاری شده بود در توصیف آن ماجرا روایت جالبی دارد. کوثری بیان می دارد: وسط اجرای نمایش هومن سیدی بودیم که من فهمیدم تهدید هایی وجود دارد. مثلا یکی دو تا از دوستان من که در حراست تئاتر شهر بودند بعد از پایان اجرا من را اسکورت می کردندبه پشت صحنه. گویا تهدید های شدیدی شده بود. تا اینکه از حراست مرکز هنرهای نمایش من را خواستند آقایی نشستند و گفتند من که شما را نمی شناسم . گفتم چه بد که شما مسئول جایی هستید که کسانی را که باید با آنها برخورد داشته باشید ، نمی شناسید. گفتند نامه ای آمده که شما نمی توانید روی صحنه بروید.گفتم می شود نامه را ببینم که گفتند من که به شما نامه نشان نمی دهم.من هم گفتم پس من هم می روم روی صحنه.

از من اصرار کردند که بازیگری دیگر را جایگزین کنم

کوثری می افزاید: نامه را هم هیچوقت ندیدم ولی از من خواستند که از گروه بخواهم که یک بازیگر جایگزین من کنند که گروه قبول نکردند باز من را صدا کردند و با لحن تهدید آمیز گفتند حتما راضی شان کنید ، که اجرا متوقف نشود و حاشیه ای پیش نیاید. که من هم گفتم کاری از دست من بر نمی آید. ماجرا از اینجا شروع شد.

همسر حامد بهداد همسر باران کوثری شوهر باران کوثری اینستاگرام باران کوثری ازدواج باران کوثری

سخت است واژه “آقا” را قبل از سجادپور استفاده کنم

باران کوثری درباره ممنوع الکاریش در سینما ادامه می دهد: در سینما می شنیدم که آدم ها می‌خواهند با من کار کنند ولی بعد زنگ می زدنند به من که به ما گفته اند نه. من هم زنگ میزدم آقای سجاد پور که سخت می توانم اسم آقا را قبل از اسم ایشان استفاده کنم و او می گفت : ” نه خانم این حرف ها چیست و کی گفته” ولی باز یک کارگردان دیگر می گفت ما رفته ایم ارشاد و به ما گفته اند این کار را نکنید. بازی بدی با من راه انداختند…

همسر حامد بهداد همسر باران کوثری شوهر باران کوثری اینستاگرام باران کوثری ازدواج باران کوثری

در دو سال ممنوع الکاری، حامد بهداد خرجم را می داد

گویا کوثری در دو سالی که ممنوع الکار بوده وضعیت مالی نامساعی را هم تجربه کرده. خودش درباره آن دوره می گوید: دو سال سخت را به لحاظ اقتصادی پشت سر گذاشتیم . دیگر از دوستانم پول قرض می گرفتم .مثلا حامد بهداد تقریبا خرج مرا می داد و مدام تماس می گرفتم که حامد من پول ندارم. سال ها بود که از پدر مادر پول نگرفته بودم و برایم سخت بود که دوباره استقلال مالی ام را از دست بدهم. (سینماژورنال)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 61 )
 1. حمید می گوید

  اینجور که پیش میره متاسفانه گلشیفته ( خودشیفته ) بعدی همین ضعیفه خواهد بود

  1. ناشناس می گوید

   خوب اگه من هم در زندگیم از یه اقایی مثلا همکلاسیم پول قرض بگیرم ضعیفه هستم؟؟؟؟

  2. maryam می گوید

   واقعا برای ادبیات شما متاسفم ضعیف

  3. رضا خان می گوید

   ضعیفه نه مرد حسابی،لطیفه…..
   زندگی مردمم به تو ربطی نداره.کلاتو بچسب باد نبره

  4. ناشناس می گوید

   خانم کوثری هر کسی ندونه ما که سالها است طرفدار حامد بهداد بوده ایم به طور دقیق مشاهده کردیم که شما بیش از حد یک دوست یا همکار نسبت به ایشون ارادت!!!!! دارید… و پول قرض گرفتن از ایشون بیشتر بهانه است تا واقعیت اینکه روتون نمیشه از پدر مادر پول بگیرید! خنده دارتر از این نمیشد گفت حالا خوبه اقای بهداد خودشون همیشه از وضعیت مالیشون ناراحت هستن!

   1. سارا می گوید

    شما چقدر خاله زنک تشریف دارین سکینه فضول محله:)

   2. ناشناس می گوید

    شاید اینطور نبوده باشد . والله اعلم

  5. ناشناس می گوید

   شاید دارند یا بخواهند شرایط را رعایت کنند .

 2. رها می گوید

  آقای حمید محترم شما اول برو ادبیاتت و درست کن”ضعیفه” جایی در فرهنگ ما نداره!!!باران بازیگر بسیار توانایی هستش و این و نه به حرف بلکه با بازی های قوی که از ایشون دیدیم می تونه صحت این مسئله رو برسونه و اینکه متاسفانه صنعت سینمای ایران بازیگرایی مثل ایشون و اینقدر لای منگنه میزارن که به قول شما مجبور میشن گلشیفته بازی در بیارن…که حتی همون خانوم گلشیفته هم که شما ازش حرف میزنید سینمای ایران در وضعیت موجودشون همچین بی نقش هم نبودن…

 3. امیلی می گوید

  شاید شوهرش باشه وگرنه کی تو این دوره زمونه خرج کسه دیگه ای رومیدههههههههههههههههههههههه خودشون رو گول بزنند نه مروممممممممممممممممممممم رو بابا ……………………….

  1. هاله می گوید

   نه بابا بهداد مجرد کوثری هم فکر نمیکنم متاهل باشه بعضی از سینماییها خیلی راحتن طرف پدر و مادر زنده و سالم داره خودشم چندین سال حقوق چندین میلیونی میگرفته از همکار جنس مخالفش پول میگرفته چه با افتخارم میگه

  2. ماندانا می گوید

   دوستان عزیز توجه کنید ازین به بعد هر زنی از از مردی پول گرفت اون مرد حتما شوهرشه!!!!!!!قصه میسازن ملت

  3. ناشناس می گوید

   البته همه یکجور نیستند ، ایشان هم شاید منظورشان گول زدن نباشد و واقعیت را گفته باشند .

 4. شهاب می گوید

  واضح است چرا خرجش را میداده. ههههههه چه استقلال جالبی!!!!! مسخره خودتی باران خانوم.

  1. سارا می گوید

   دیوانه ای تو مگه هرکی به یکی قرض بده به همون دلایلیه که تو مغز نداشته تو فرو کردن

 5. فاطمه می گوید

  این ها هستن نظر ملتی که چندین قرن تمدن داشتن؟براتون متاسفم

  1. شهاب می گوید

   آنها هستن بازیگرایی که ملتشون چن قرن تمدن داشته. واسه این بازیگران و هواداراشون خیلیییییی متاسفم

   1. ناشناس می گوید

    برای بدها باید و یا میتوان متاسف بود

  2. رضا می گوید

   اینایی که اینجا نظر دادن اکثرا زیر ۴۰ سالن به قرن نمیرسن ! بدشم تو خودشه ناراحت نکون متاسفم نباش شیرت میخشکه بمم جان

  3. ناشناس می گوید

   البته که همیشه در همه جا ، اکثریت با بدها بوده .

 6. پریسا می گوید

  گیرم که شوهرش بوده به تو چه؟
  چرا صمیمیت کاری رو با چیزای دیگه قاطی می کنی
  تو هر page که میای کمی هم فرهنگ داشته باشی بد نیست
  دوست داری یکی جفت پا بپره وسط زندگی خصوصیه تو؟
  مگه باران چی کارت کرده؟

 7. سودا می گوید

  سلام دوستان زندگی شخصی هرکس به خودش مربوطه در هر شرایطی ما آدما اگه با نگاهی مثبت به قضایا بنگریم دنیا واسه خودمون قشنگ میشه در صورتی که با توهین و بدگوی چیزی نصیبمون نمیشه لطفا ادب و احترام رو همیشه رعایت کنین

  1. هاله می گوید

   قطعا زندگی خصوصی هرکس به خودش مربوطه ولی بعضیا خودشون زندگی شخصیشون و میریزن رو دایره

  2. رضا می گوید

   خو اگه زندگی شخصیشه پ چرا به خبرنگارا احو ناله کرده و کلی هم زجه و زاری زده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 8. غریبه می گوید

  ازش خوشم نمیاد

 9. ارسطو می گوید

  بین خودمون، من خرخ باران رو میدادم ولی نمیدونم بی انصاف چرا میگه حامد خرجمو داده؟ آدم باید صداقت داشته باشه . راستی بچه ها یه وقت اگه اومدین اسپانیا ما درخدمتیم

 10. ارسطو می گوید

  سلام دوستان زندگی شخصی هرکس به خودش مربوطه در هر شرایطی ما آدما اگه با نگاهی مثبت به قضایا بنگریم دنیا واسه خودمون قشنگ میشه در صورتی که با توهین و بدگوی چیزی نصیبمون نمیشه لطفا ادب و احترام رو همیشه رعایت کنین

 11. ارسطو می گوید

  گیرم که شوهرش بوده به تو چه؟
  چرا صمیمیت کاری رو با چیزای دیگه قاطی می کنی
  تو هر page که میای کمی هم فرهنگ داشته باشی بد نیست
  دوست داری یکی جفت پا بپره وسط زندگی خصوصیه تو؟
  مگه باران چی کارت کرده؟

 12. اوا می گوید

  این … فقط از تمدن یه اسم رو یدک می کشن واقعا باید تاسف خورد به حال مردان … که اینقدر بی وجدانن با این نظراتشون!!!

  1. ناشناس می گوید

   همه مردها و زنها که یکجور نیستند برای بدها باید یا میتوان متاسف بود بخواست خدای متعال.

 13. شیوا می گوید

  باران و حامد اصلا به هم نمیان یه ۱۲, ۱۳سالی هم اختلاف سن دارن اما رابطه خوبی باهم دارن! البته امیدوارم دوست بمونن و مثل من اشتباه نکنن, مزدوج بشن!!

  1. ناشناس می گوید

   این اختلاف سن اصلا دلیل بر بهم نیامدن شان نیست !

 14. حسین می گوید

  شیوا…
  دوستی بهتر از ازدواجه ؟
  خب معلومه دیگه…
  هم لذت و …داره هم محدودیت و مسئولیت نداره
  حالا که مزدوج شدی دیگه …

  1. شیوا می گوید

   حسین…
   مردها بعد از ازدواج توجه و علاقه ی دوران دوستی رو به همسرشون ندارن شاید چون دیگه صاحبش شدن و خیالشون راحت می شه!!

   1. ناشناس می گوید

    همه مردان یکجور نیستند!!

  2. ناشناس می گوید

   معلوم هست که ازدواج بهتر است ، ایشان هم شاید اینطور نباشند

 15. نیلوفر می گوید

  واقعا چی شده که یه خانوم از خانوادش خجالت میکشه پول میگیره ولی از یه همکار نه؟؟؟
  ببخشید ولی این که خاین انوم بازیگر توانمنده که نشد دلیلی واسه ….
  پس امر به معروف و نهی از منکر چی میشه که میگید زندگی خصوصی خودشه؟؟؟
  هر چند که دیگه کار هنرمندای ما از این حرفا گذشته
  ولی یه سوال هنر یعنی بی … باری؟………………………….

  1. ناشناس می گوید

   البته همه بازیگران یکجور نیستند و ایشان هم شاید اینطور نباشند .

 16. افشین می گوید

  دختره نادونه.دیگه مردی نیگاشم نمیکنه پس فردا بهش میگن زنت خرجیشو از ما گرفته .دخترم اینقده حمار

  1. ناشناس می گوید

   نه شاید شرایط رو رعایت میکنند و در حد خود خوب و عاقل بوده باشند بخواست خدای بزرگ
   قرض گرفتن که با رعایت شرایط اشکال ندارد بخواست خدای متعال

 17. م می گوید


  ما هم .. هستیم نمیفهمیم
  واقعا باعث تاسفه

 18. نيلا خاچيكيان می گوید

  قدیما میگفتن از ماست که برماست، حالا میگن شماها که حتی اختیار اینترنتتون و گشت و گزار نتیتونم دست خودتون نیست برای چی و کی قضاوت میکنین ؟! آقا جان شما جماعت میلیونی ….، همون یارانتون رو بگیرین و بی خیال رفتار … و تبعات اجتماعیش بشین… 😀

 19. داریوش می گوید

  بهم میان… خخخخخخخخ
  آقا بی خیال شین این حرفها رو هر وقت ازدواج کردن تا قله قاف هم همه خبردار می شن. در ضمن خانم کوثری در این متن چیزهای دیگری میگفت.

 20. محمد نادری می گوید

  دیگه خیلی داره مظلوم نمایی میکنه، تا دیروز بله قربان گوی مسئولین سینمایی و وزارت ارشاد بود و ازشون حساب میبرد، حالا که دیگه اون تیم دولت دهم سر کار نیستن، داره عقده شو خالی میکنه!
  البته جالبه که از مسئولین این دولت که جلوی فیلم (عصبانی نیستم) رو گرفتن هیچ انتقادی نکرده! حتما چند سال دیگه که اینا دیگه مسئول نیستن، زیراب اینارو هم میزنه، اما الان مجبوره چاپلوسی اینارو کنه!

 21. مهدی رئیسیانi می گوید

  باسلام.نظرهای دوستان رو خوندم….چه نظریات جالبی؟چه برداشتهائی؟چه قضاوتهائی درباره خانم کوثری وپول قرض گرفتنش شده….انصافاًبااین افکار وعقاید میخایم دم از دموکراسی وبرابری وجامعه مدرن وپیشرفته بزنیم؟فقط یه خانم از یه آقا پول قرض گرفته، چرا خوب فکر نکنیم؟چرا اینقدر بد بینیم…

 22. استقلال می گوید

  خانم از باباش پول نمیگیره تا استقلالش رو حفظ کنه اونوقت زنگ میزنه میگه حامد پولم تموم شده ( عجب استقلالی ) در ضمن دوستان طرفدار ادب و زندگی شخصی توجه داشته باشن به تئاتر های همین خانما و آقایون تا ادب رو به شکل اصولی یاد بگیرن
  زندگی شخصی وقتی توی سایتا از زبون خودش جاری میشه دیگه شخصی نیست . هر کس میتونه هر کاری تو زندگی شخصیش بکنه و عواقبش رو خودش بده ولی وقتی میاد اعلام عمومی میکنه دیگه شخصی نیست هر گفتنی یه شنیدنی داره

 23. نقی شاکر می گوید

  چرت و پرت هاتونو جمع کنید وقتی هم که یکی میاد صادقانه حرف دلشو با مردم بزنه مردم هم نفهم تر میشوند برای خودتان متاسف باشید که دلهای چرکین و زشتی دارید تقصیر همین بازیگرست دیگه شما رو دوست و همدل حساب کرده حرفشو بی رودرواسی گفته کار خوبی کرده. برخی ها ادم نیستند چه برسد که اقا باشند. ………

 24. رودابه می گوید

  بازی جالبی نداره تعجب میکنم جایزه بهش میدن این که از حامد بهداد کمک میگیره خیلی نامتعارفه

 25. نازنین می گوید

  بازیش محشره، خیلی طبیعی بازی میکنه. چطور دلشون اومد ممنوع الکارش کنن

 26. فرانک می گوید

  شاید شماها وقتی دوستتون میاد ازتون کمک میخواد ، در ازای پول ازش چیزی میخواید ، یا شاید زنای دور و برتون در ازای پول که میخوان قرض کنند ، اونم از دوستای نزدیکشون ، اینجوری بهاشو می پردازن ، ولی همه که مثل شما نیستن ، کافر همه را به کیش خود پندارد ، بعد هم این چه ربطی یه امر به معروف داره ؟ حتما میخوای بری بگی خواهرم ، هر وقت پول نداری ، نرو از دیگرون قرض کن ، فقط میخواید از دیگرون ایراد بگیرید ولی درصد هوشیتون در حد جلبکه ، باران واقعا استحقاق این جایزه رو داشت و کاملا بی حاشیس ، باران جونم موفق باشی .

 27. شهرزاد می گوید

  من نمیدونم کیا به این خانم سیمرغ دادن…بازیش افتضاح

 28. جمشید جم می گوید

  البته بنده آدم بی احساسی نیستم.و از توی دردسر افتادن دیگران خوشحال نمی شم اما این بخش آخرش یعنی پاراگراف آخرش خیلی خنده دار بود.آخه کی رو دیدید برای اینکه غرور خودش رو حفظ کنه از پدرش قرض نکنه بعد دستش رو جلوی یه غریبه دراز کنه.
  دیگه پدر و مادر آدم که از خون آدم هستند(که در مورد ایشان به نظر نمی آید که فقیر هم باشند) بهتر از یک دوست هستند که از خون خود آدم نیست.
  دیگه بدترین پدر و مادر ها هم گوشت آدم را بخورند استخوان آدم را دور نمی ریزند که!
  به نظرم ایشان در مصاحبه جو گیر شده اند و خواسته اند پیاز داغ مظلوم نمایی را زیاد کنند که اشک خوانندگان جاری شود اما …
  در ثانی پول قرض گرفتن و قرض دادن که گفتن و جار زدن نداره مثلا مردم الان چی کار کنند که شما از بهداد یا دوستان دیگرتون قرض کردید.بهتره به جای مظلوم نمایی شخصیت خود را قوی تر کنیم

 29. سهیلا می گوید

  بیچاره بازیگرا. همه به خودشون اجازه می دن در موردشون نظر بدن

 30. فاطمه می گوید

  واقعا که بابعضی از این نظرات…
  من خیلی باران رو دوست دارم.

  در توضیح کسانی که پول گرفتن از والدین رو بهتر از پول گرفتن از دوست می دونن باید عرض کنم که احساسش کاملا متفاوته. وقتی از والدینت پول می گیری ینی هنوز همون دختر کوچولوشونی ولی دوست فرق می کنه یا همکار یا هر چی. ضمن این که ممکنه باران برای تقویت احساس رشد و استحکام فردی این کار رو کرده باشه.
  دقت کنید : بین این دو تا فرق هست : وقتی از والدینت پول می گیری برای پس دادنش اونقدر تو مضیقه نیستی…والدین موجوداتی هستن که از بدو تولد فقط بهت خوبی کردن و بعد از اونم به قول یکی از کامنتها ، دیگه استخونتو دور نمی ندازن.
  اما وقتی از دوست یا همکار پول می گیری خودت رو بیشتر ملزم می کنی ناخوداگاه که سریع کار کنم و برگردونم…باید بتونم…حتی اگر با دوست یا همکارت ندارتر و صمیمی تر از والدینت هم باشی ، باز احساسش فرق می کنه.

  و در آخر اصلا کنکاش تو این قضیه رو نمی پسندم! چون شخصیه! اما سبک زندگی متولیان فرهنگ ،طبیعتا و خواه ناخواه مورد توجه قرار می گیره و کاریشم نمی شه کرد و درستشم همینه.
  اما هر کاری هر قضاوت و تحلیلی راه درست خودش رو داره.

 31. لیلی می گوید

  بازیگرن دیگه,بذارین راحت باشن,بازی کنن
  لدفن کاری ب کارششششون نداشته باشین

 32. ناشناس می گوید

  آدم باباش تهیه کننده باشه بره از یکی دیگه پول بگیره!

  باران کوثری نه با حامد بهداد همکلاس بوده نه هم دانشگاهی اصلا اختلاف سنیشون اجازه چنین چیزی و نمیده… ولی واقعیته که زیاد از حد باران نسبت به حامد علاقه نشون میده!

  سر سریال قلب یخی حامد قرار بود نقش حامد رو که حسین یاری بازی کرد بازی کنه… باران نقش شیوا رو پذیرفته بود که مهرآوه بازی کرد…وقتی حامد قبول نکرد بارانم گفته من نمیتونم با پارتنر جدید کنار بیام… نه با حسین یاری جنگی داشته نه قهر و دعوایی فقط تا حامد نیومده ایشونم انصراف میده از بازی…

  اینا رو هم خود عوامل قلب یخی تو روند انتخاب بازیگران مصاحبه کردن و گفتن… حتما سرچ کنید پیدا می کنید…

  اینکه از یه طرف باران لاو می ترکونه برای پدر مادرش و مادرش خون بازی و برای باران میسازه که توش یه بازی حسابی از دخترش نشون بده… و خیلی از رابطه ی نزدیکشون میگن و بعد پول نمیتونه ازشون بگیره! بیشتر شبیه جوکه!!!

  تمام طرفدارای حامد بهداد تا جایی دیدم همیشه از رفتار به شدت لوس باران در مقابل حامد شاکی بودن… یه دوست در مقابل یه دوست انقدر لوس میشه؟ دوست پسر دوست دخترا هم انقدر لوس نمیشن جلوی همدیگه… حتی جلوی دوربین حرکاتی در کنار حامد بهداد میکنه که تعجب برانگیزه در کنار حامد به اون شر و شیطونی…

  زندگی خصوصیشه بیان نکنه تا در موردش کسی حرفی نزنه…

  موضوع صداقت و این حرفاام نیست… وقتی از حرفا یکی خوشمون نمیاد می توپیم بهش بعد وقتی میخوایم طرف یکی و بگیریم میگیم صداقت به خرج داده خودمون خودمون و گول میزنیم…توقع دارین دیگران نیان مارو گول بزنن؟!!

  من که هیچ وقت باران و دوست نداشتم…خیلی لوسه… از بچگی ام بازی کردن و با کمک پدر و مادر و دوستان پدر و مادر بازیگر شدن دیگه اسمش استعداد نیست…چوب خشکم میذاشتن بین این همه آدم تمرین میکرد منعطف میشد…تازه همچین بازی ای هم نداره دیالوگ گفتناش از صاحب دلان تا کارا دیگه اش یکسانه…

  بازم دست محمد حسین لطیفی درد نکنه شناسوند ایشون و باعث مطرح شدنش شد با ساخت خوابگاه دختران و صاحب دلان و الا مادرش که از بچگی هر کاری کرده بود این باران خانم دیده نمیشد!

  1. مری می گوید

   قبلا شنیده بودم با هم دوستن. الان رو نمیدونم البته. حتی امین فردین میگفت یه مدت با هم زندگی میکردن.
   مشخص نیست داستان چیه.
   ولی منم حس کردم باران علاقه داره انگار عیان کنه که رابطه ای بینشون هست.

 33. ناشناس می گوید

  خوب چندتا دیالوگ بگیم ……
  خوب آقای روحانی نون شهری گیرمون نیومد
  نون بیابون چطور
  لااقل نون بیابون بده ……
  پوستم نازک نازک
  خوندی چطور بود
  چشم موبایل م عوض میکنم….جان
  نه یس
  یاسمنان سمنان جدیدتر است

 34. اجی می گوید

  جالبه برا بازی تو هر فیلم مزخرفی خدا تومن پول بگیری بعد یه مدت که کار نداشته باشی بگی پول تو جیبی نداشتم قرض میگرفتم. خب آخه کی این حرفو باور میکنه؟ پساون کارگر بیچاره ای که ۵ ماه و ۶ ماه حقوق کارگریشو نمیدن اون بیچاره چجوری زندگیشو میگذرونه؟ توجیه مسخره برای بی بند و باری های بازیگران.

 35. سحر می گوید

  جرا هیچکدوم پسرا یی گ‌من میشناسم خرجم نمیدن بخخخ

 36. سهیل می گوید

  باران کوثری عددی نیست پیشه بازیگران بزرگ قدیمی. باید یک فیلم مثله گاوها خوشگلند بازی کنه!