تلاش عجیب استقلال برای تطهیر اقدام وقیحانه کرار جاسم

1

کرار جاسم در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، با عذر خواهی مجدد از عکس العملش در بازی با سایپا گفت: در آن لحظه احساسی شدم و نسبت به داور بازی عکس العمل نشان دادم که یک عکس العمل احساسی بود. باز هم از داوران ایرانی عذرخواهی و خواهش می‌کنم به خاطر یک اشتباه من در زمان حضورم در تراکتورسازی با ذهنیت منفی نسبت به من قضاوت نکنند.

هافبک عراقی استقلال افزود: از باشگاه استقلال تشکر می‌کنم که پیگیر مشکلات من است ولی هواداران بدانند که من آنها و باشگاه استقلال را قلبا دوست دارم و به خاطر این تیم حاضرم از جانم نیز بگذرم. استقلال تیم محبوب من و کشور ایران کشور دوم من است و دارای لیگ بسیارقوی و منظمی است.

کرار جاسم که با حضور وکیل خود صحبت می‌کرد گفت: می‌بینید که من به زبان فارسی کامل مسلط نیستم و بدون کمک همراهانم نمی‌توانم فارسی را راحت صحبت کنم. در مورد اظهارنظرهای من راجع به فدراسیون نیز سوءتفاهم شده است و مطمئن باشید منظور من چیزی نبود که به زبان آورده‌ام. من در فوتبال ایران حضور دارم و مطمئنا درباره فوتبال ایران این حرف‌ها را مطرح نکرده‌ام. از شما می‌پرسم من اگر فوتبال ایران و فدراسیون را قبول نداشتم به اینجا می‌آمدم؟

وی ادامه داد: همه در آسیا می‌دانند فوتبال ایران از پیشرفته‌ترین کشورها است و من صحبت دیگری مطرح کردم که اینگونه برداشت شد.

کرار تصریح کرد: قصد دارم تا پایان فصل بدون حضور وکیل خود با رسانه‌ای صحبت نکنم و تنها از طریق سایت رسمی باشگاه استقلال صحبت‌هایم منعکس خواهد شد و اگر مکالمه‌ای با دوستان رسانه‌ای داشته باشم نیز این مکالمات خصوصی است و به شکل مصاحبه نباید منتشر شود تا این سوءتفاهم‌ها ایجاد نشود.

به گزارش تسنیم کرار در حالی از اظهارات گذشته خود عقب‌نشینی کرده و به نوعی درصد رد آنها برآمده که در گذشته نیز چنین رفتارهایی از او دیده شده است. این بازیکن اصولا در فوتبال ایران این نکته را به خوبی یاد گرفته که حرف بزند و بعد از آن حرفش را تغییر دهد، بدرفتاری کند و بعد از آن کارش را توجیه کند. نمونه اخیر هم از این دست کارها است که متاسفانه باشگاه استقلال هم در این راه، همراه بازیکن جنجالی‌اش شده و درصد تطهیر او برآمده است. شاید اگر باشگاه استقلال اینگونه رفتارها را انجام نمی‌داد کرار به خودش این اجازه را نمی‌داد که اینگونه رفتار کند. این در حالی است که فیلم‌های حرکات ناشایست کرار در زمین مسابقه و البته فایل‌های صوتی اظهارات او گویاتر و شفاف‌تر از «پا‌ک‌کُنی» است که مسئولان استقلال و کرار آن را در دست گرفته‌اند و در تلاش برای پاک کردن صورت مسئله هستند.

کرار جاسم حرفهای تندی را علیه فدراسیون و کمیته انضباطی بر زبان آورد. صحبت های هافبک عراقی که فقط بخشی از آن قابل انتشار است را در ادامه می خوانید:

*درباره محرومیت ۳ جلسه ای ات چه نظری داری؟

نمی دانم باید چه کنم. مگر داور کشته ام؟ برای چه باید محروم شوم؟ این ها برای لجبازی با من است. مگر فقط کرار در ایران بازی می کند؟ دائما می گویند کرار، کرار، کرار. هر روز در روزنامه ها یک خبر از کرار وجود دارد. اینطور که نمی شود.

*انگار خیلی عصبانی هستی!

معلوم است عصبانی ام. یکبار محروم می کنیم، یکروز می بخشیم و دوباره محروم می کنیم. آقا بگو کرار ۸ جلسه محروم است، تا آخر لیگ نمی تواند بازی کند! بگو لیگ تعطیل و خلاص! تمام بازیکنان در تمام دنیا اخراج می شوند، کدامشان اینطور محروم می شود؟  هرکس مرا محروم کرد، خدا ذلیلش کند!

همسر کرار جاسم همسر جاسم کرار بیوگرافی جاسم کرار اخبار فوتبال

*به نظرت چه کسی در این ماجرا مقصر است؟

فدراسیون مقصر است که مرا مسخره کرده است. من دیگر به ایران نمی آیم.

*بابت محرومیتت نمی خواهی دیگر به ایران برگردی؟

بله، دیگر دوست ندارم در ایران بازی کنم. برای چه باید بیایم؟ من یک بازیکن حرفه ای هستم. آقای فدراسیون! تو مرا مسخره کرده ای! مسلمانی کجا رفته است؟

*برنامه نود را دیدی؟

دیدم و فقط خندیدم! همه چیز مسخره است.

*با قلعه نویی صحبتی نکردی؟

هنوز فرصت نشده با او حرف بزنم.

*تو بعد از محرومیتت عکسی با چهره ای خوشحال از خودت در اینستاگرام منتشر کردی؛ از این موضوع خوشحال بودی؟

این کار شخصی است. همه عکس دی ماریا می گذارند و عکس شخصی شان را منتشر می کنند. من دوست دارم عکس های شکار خود با تفنگ را انتشار دهم. هرکس به من بگوید چرا این کار را می کنی، تو دهنش می زنم!

*به عنوان سوال آخر، تصمیمت برای نیامدن به ایران جدی است؟

دیگر همه چیز تمام شد، فوتبال ایران چی دارد که برگردم؟ همه چیز آن مسخره است. به خاطر یک اخراج ۳ جلسه محروم شده ام. به خدا فدراسیون ایران اصلا هیچی بلد نیست. جریمه، محروم، منشوری و…. دیگر خسته شدم!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. ارش می گوید

    درسته او عصبیتهایی داره ولی حرفاش کاملا درسته این فدراسیون یک فدراسیون مافیایی و به هیچ کس جواب پس نده است .حرفهای کرار کاملا درسته.حقیقت تلخه و الان که این حرفها رو زده همان … فدراسیونی به تکاپو افتاده اند و از کرار خواسته اند این حرفها رو بزنه فهمیده اند که چه … کرده اند کاش تو ایران چند تا مربی و بازیکن و باشکاه هم یه کم از کارهای کرار می کردن و جرءت و شهامت داشتند که این حرفهارو بزنند ان موقع می دیدید که کاخ این فدراسیون غیر مردمی غیر NGOچگونه بر سر نافوتبالیهایی چون کفاشیان و تاج و نبی و ترابیان خراب می شد (البته نبی یکی از مافیاییها که فعلا قربانی شده)