پاسخ تند سحر قریشی به اهانت برخی کاربران + عکس

5

سحر قریشی در واکنش به اهانت برخی کاربران شبکه های اجتماعی به وی با انتشار عکسی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت: «هر چی فکر میکنم چی بنویسم که هم حرف دلم باشه هم با ادب هیچ کلمه ای به زبونم نمیاد….».

همسر سحر قریشی لو رفته سحر قریشی عکس زیبا سحر قریشی اینستاگرام سحر قریشی ازدواج موقت سحر قریشی

فقط میتونم به اون آدمهایی که فقط هستن تو این دنیا که باشن و زحمت انسانیت رو هم به خودشون نمیدن بگم بی شعوریشون برای من اهمیتی نداره.

اگه گاهی بعضی از پستهامو پاک میکنم به حرمت دوستهای واقعیمه آخه بعضیاشون کوچیکن و هنوز معنیِ خیلی حرفهارو نمیدونن از خدای بخشنده و مهربون میخوام که به دل این بندهاشم نگاه کنه و قلب سیاهشون رو با نور الهی روشن کنه».

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 5 )
 1. سحر راد می گوید

  خب چرا توهین میکنین

 2. امير می گوید

  خانم قریشی سلام به نظر من اصلا به حرف دیگران که چشم دیدن پیشرفت شما رو ندارن اهمیت ندهید و با قدرت کار خودتون رو انجام بدید من به شما افتخار میکنم.

 3. رضا می گوید

  وقتی این خانم برمیداره ی عکسی این طوری میندازه رو صفحه میخای مردم براش صلوات با دعای کمیل بفرستن بعدش من هیچکدوم از بازیگرای زن ایرانو قبول ندارم اینا بازیگر نیستن بیشتر برای تبلیغ لباس و … مناسبن ی فیلیمی نمیسازن که درد جامعه رو نشون بده همش تو فیلماشون ی نفر میخاد ازدواج کنه نمیتونه بعدش این خانم با شوهرش نساخت زار زندگی ول کرده داره با فلانی عکس سلفی میندازه (پروانه ها فراموش میکنند روزی کرم بودند)

  1. محمد می گوید

   اتفاقا همانهایی که صلوات و دعای کمیل می فرستند کامنتهای توهین امیز هم می فرستند یواشکی خدا نبیند چند تا فحش رکیک ابدار هم می نویسند تا این خانم رفتارش عوض شود اخه منطق انها اینه

 4. كميل می گوید

  اخخخخخخى