هک شدن اینستاگرام ارسلان قاسمی و انتشار عکس های جنجالی + عکس

0

احمد قاسمی، پدر ارسلان قاسمی بازیگر سینما وتلویزیون گفت: متاسفانه محبوبیت فرزندم را نشانه گرفته و قصد سواستفاده از این موضوع را دارند.

 همسر ارسلان قاسمی بیوگرافی ارسلان قاسمی اینستاگرام ارسلان قاسمی ازدواج ارسلان قاسمی arsalan ghasemi arsalan ghasemi
احمد قاسمی پدر ارسلان قاسمی بازیگر تلویزیون و سینما از شناسایی هکر پیچ صفحه شبکه اجتماعی این بازیگر داد و توضیح داد: متاسفانه بعضی افراد از نام پسرم سو استفاده می‌کنند که به عنوان نمونه می‌توان به صفحات مختلفی که در شبکه‌های گوناگون اجتماعی وجود دارد، اشاره کرد.امیدوارم که به حریم شخصی افراد در هر جایگاهی که صاحب منصب هستند، احترام گذاشته شود.

وی افزود: رد کسی که پیچ اینستاگرام ارسلان قاسمی را هک کرده، پیدا کردیم و ظرف چند روز آینده پلیس فتا وی را دستگیر خواهد کرد. متاسفانه چند روزی است که هوش و حواس پسرم و خانواده درگیر این اتفاق است که امیدوارم هرچه سریعتر با دستگیری وی این مسئله خاتمه پیدا کند.

همسر ارسلان قاسمی بیوگرافی ارسلان قاسمی اینستاگرام ارسلان قاسمی ازدواج ارسلان قاسمی arsalan ghasemi

همچنین پدر ارسلان قاسمی راجع به نوشته‌هایی که در بدن این بازیگر مشاهده می شد، عنوان کرد: این نوشته ها همگی فتوشاپ هستند و هیچکدام از این نوشته در بدن فرزندم وجود ندارد، می خواهند با نشان دادن این تصاویر محبوبیت این بازیگر جوان را در دل مردم زیر سوال ببرند، امیدوارم که در آینده دیگر شاهد اینگونه مسائل نباشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ