روش جدید داعش در ایجاد وحشت + عکس

0
گروه تروریستی داعش در ادامه وحشت آفرینی های خود دست به ابتکار جدیدی زده است.
روزنامه دیلی میل انگلستان در مصاحبه با کار‌شناسان نظامی و سینمایی از ابتکار جدید داعش برای وحشت آفرینی خبر داد.
عکس اعدام جنایات داعش اعدام داعش اخبار داعش

بر اساس این خبر، داعش در اعدام‌های دسته جمعی خود با نصب دوربین‌های کوچک و با کیفیت بسیار بالا بر روی لوله اسلحه‌ها از صحنه اصابت گلوله به مغز افراد اعدام شده فیلمبرداری کرده و سپس تصاویر و فیلم آن را منتشر می‌کند.

این روزنامه با بررسی تصاویری که داعش در چند روز گذشته از اعدام افراد مختلف منتشر کرده است، می‌نویسند: این تصاویر متعلق به شاخه دجله این گروه تروریستی است که در آن عناصر داعش گروهی از افراد را در کنار هم، در حالی که چشم‌های آنان بسته شده است، به زانو نشانده و تروریست‌ها با سلاح‌هایی به دست، در پشت آن‌ها قرار می‌گیرند.

این روزنامه می‌افزاید: داعشی‌ها برای آنکه بتوانند از صحنه‌های آدم کشیشان تصاویر واضح و دقیقی داشته باشند، بر سر اسلحه‌های ۹ میلیمتری و کلاشینکف خود دوربین‌هایی با وضوح تصویر اچ دی نصب می‌کنند و از صحنه اعدام تصویر برداری می‌کنند. آن‌ها با این تصاویر سعی می‌کنند تا صحنه‌های آدم کشی خود را بسیار شبیه صحنه‌های بازی‌های کامپیوتری ترسیم کنند.

پیش از این نیز استفاده داعش از شگردهای فیلمبرداری هالیوودی، دوربین‌ها و تدوین‌های حرفه‌ای توجه رسانه‌های جهان را به خود جلب کرده بود.

عکس اعدام جنایات داعش اعدام داعش اخبار داعش
منبع: ابنا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ