ناگفته های جدید مهناز افشار از مهریه و ازدواج عاشقانه اش + عکس

35

مهناز افشار با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت :

همسر مهناز افشار مهریه مهناز افشار مهریه بازیگران دختر مهناز افشار ثروت یاسین رامین بیوگرافی محمد یاسین رامین اینستاگرام مهناز افشار ازدواج مهناز افشار

سلام روزتون بخیر
عبور کردن از مسائلی که بازدارنده در زندگی و اهداف است درسی بود که از بزرگترها یاد گرفتم .
عزیزان میدانم بعضی از شما سئوال و پرسشهایی بابت حواشی که صحت نداشته از من دارید . پس برای شما میگویم . و این بزرگواری و متانت شما را محترم میشمارم که دیگر وقت گرانبها و ارزشمند خودتان را صرف حواشی و دغدغه هایی که باعث میشود از زندگی و اهدافتان دور شوید ، نکنید.
من مهناز افشار با آنچه بوده و خواهم بود با عشق بدون هیچگونه شرط و شروط کذب و ١٠ شاخه گل نرگس توسط آقای محمد خاتمی عزیز به عقد همسرم درآمدم و افتخار میکنم مردی در کنار من است که برای در کنار من بودن ایستادگی کرد و انتخاب کرد و محافظ من شد . و شد پدر دخترم و شریک شادی و غمهایم .

همسر مهناز افشار مهریه مهناز افشار مهریه بازیگران دختر مهناز افشار ثروت یاسین رامین بیوگرافی محمد یاسین رامین اینستاگرام مهناز افشار ازدواج مهناز افشار
همسر من اقای یاسین رامین پسر محمدعلی رامین معاون مطبوعات در دوران احمدی نژاد . که بسیاری از دوستان مطبوعاتی من و خود من با باور و تصمیمات اقای محمدعلی رامین مخالف بوده و هستیم. ممنون از تک تک شما و متانت و صبوری که کردید .
پی نوشت : به احترام شما و زندگیم دیگر سئوالی در این زمینه پاسخ نخواهم داد . وقتمان را صرف کارهایی بکنیم که نتیجه بهتری داشته باشد و آرامش بیاورد نه حرص و خشم و حتی درد .ممنونم

همسر مهناز افشار مهریه مهناز افشار مهریه بازیگران دختر مهناز افشار ثروت یاسین رامین بیوگرافی محمد یاسین رامین اینستاگرام مهناز افشار ازدواج مهناز افشار

پی نوشت ٢ : و احتراما خواهش میکنم اون دسته از عزیزان که اطلاعاتی متفاوت دارند و بهتر از من زندگی من را میدانند ، به احترام بقیه دوستان در اینجا اینبار با مدرک و دقیق اطلاع رسانی کنند ، نه احساس شخصی و شنیده ها یشان . ممنونم
عکس خانوادگی هم به زودی و در فرصتی مناسب خواهم گذاشت ممنونم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 35 )
 1. پرستو می گوید

  چقدر مدعی!!!!!! چقدر پر رو!!!!! حالم بهم ریخت….

  1. حجاب ایران باستان می گوید

   ایرانی از دوران باستان پوشش و حجاب را نه تنها مختص زنان بلکه آن را از ویژگی‌های اهورایی مردان نیز می‌پنداشته و در مقابل، برهنگی و بی بند و باری را اهریمنی می‌دانسته است.
   به گزارش شبکه خبر، نقش‌ها و کتیبه‌های بر جای مانده از داخل و خارج از مرزهای ایران کهن، از هزاران سال پیش، گواهی می‌دهند که نیاکان پارسای مردمان سرزمین پارس، نسبت به بسیاری از مردمان هم عصر خویش معتقدتر و پایبندتر به حفظ این ارزش آسمانی بوده‌اند.
   وشش زنان در ایران باستان همواره سبک و اسلوب خاصی داشته و بررسی‌ها نشان می‌دهد که پوشش تمام بدن در دوره‌های مختلف تاریخی چه نزد زنان و چه نزد مردان در ایران یک حقیقت بوده است و در طول تاریخ به هیچ وجه ایرانیان در برهنگی به سر نمی‌برده‌اند.
   ویل دورانت معتقد است نقش پوشش و حجاب زنان در ایران باستان چنان برجسته‌است که می‌توان ایران را منشأ اصلی پراکندن حجاب در جهان دانست.
   دایره‌المعارف لاروس نیز پیدایی حجاب زنان را به ایران باستان نسبت می‌دهد. در تفسیر اثنی عشری چنین آمده‌است: تاریخ نشان می‏دهد که حجاب در فرس (فارس) قدیم وجود داشته ‌است.زرتشت در حدود بیش از هزار سال (و به روایاتی بیش از هزاران سال) پیش از میلاد مسیح، در کتاب «یسنا» بر عفت سرشتین در کنار پوشش ظاهری پافشاری کرده ‌است.
   بر پایه آنچه از این دین باستانی ایرانیان برمی آید و موبدان هم اکنون نیز بر آن پافشاری می‌کنند ؛ پوشش زن باید به گونه‌ای باشد که حتا یک تار موی او نیز آشکار نگردد.
   در خرده اوستا نیز چنین آمده ‌است: «همگان نامی ز تو بر گوییم و همگان سر خود را می‌پوشیم و آن گاه به درگاه دادار اهورامزدا نماز می‌کنیم».
   پس بدحجابها اصیل نیستند و بی فرهنگند .

  2. آناهیتا می گوید

   حجاب در دوره باستان پوشش بوده با این حساب اکثر مردم اروپا و امریکا محجبه هستند
   ما هیچ وقت عریان نبودیم ولی چادرسیاه هم نداشتیم ، چادر سیاه مال فرهنگ عربهاست نه ایرانیها

  3. النا می گوید

   خونه خراب کن خودشیفته ظاهرنما

 2. ☆فاطمه☆ می گوید

  حالافک کردی کی هستی مااصلاکاری ب زندگی شخصی تونداریم علاقه ای هم نداریم چیزی بدونیم این خودتی ک باذوق وشوق از تک تک لحظه های زندگیت آمارمیدیوعکس میندازی
  والا

 3. عارف می گوید

  این زن که بازیگره و شوهرش هم اهل سیاست.چه مکاره هستند خوب بلدن ماسک بر چهره بزنن
  پدره تو دولت احمدی نژاده و اونوقت عروس و پسرش خاتمی دوستن!
  خوب معلومه ظاهر سازی میکنند .حالا تو شرط ازدواجت طلاق زن اول شوهرت نبوده و اون ملک ۲۲ میلیاردی از آسمان به شما هدیه شده خدای نکرده از پول نامشروع و بیت المال نبوده! آقای رامین کار یدی کرده ظرف دوسال پول رو پول آمده. و رامین پدر هم ساده زیسته و رامین پسر هم از مال حلال مارک های لباسش رو ست می کنه!

 4. نازی می گوید

  خوب فیلم بازی میکنن این جماعت ریاکار. اولا مهریه با پشت قباله فرق میکنه که لای حرفای فریبکارانت قایمش کردی. ضمنا حرص و درد مال تو هست افشار که با برخی کلماتت نشون میدی داری توهین میکنی. آخه پسری که از رانت سیاسی زمان احمدی نژاد استفاده میکنه چطور طرفداریه …
  مردم رو احمق فرض کردی. یعنی از قماش خودت کسی نبود که … این فیلما بدرد سینما هم نمیخوره چون بد تکراریه. خودت داری میگی عاشق یه مرد متاهل شدی که در دوران تاهل با هم رفتین امریکا چون بعد ۱۰ روز از طلاق عقد کردی

 5. مریم ابتکار می گوید

  خدا به داد ما برسه
  آقازاده میشه فرزند ناخلف رامین که میلیارد میلیارد پول ملت رو میکنند پشت قباله یه زن بازیگر که با نقاب بازیگری رواج بی حجابی و …. بازی میده.
  مثلا شوهرش از خونواده ساده زیستی هست که مارک های لوازمشون میلیونی هست و تازه مهناز افشار با افتخار میگه شوهر به روزم مارک های چنین و چنان رو دوست داره.پول بریز و به پاشتون از جیب بیت المال میره برا ملت فیس و افاده اش رو هم میاین!!!

 6. فرشته می گوید

  نظرات همه دوستان منتقد، نظر من هم هست.فقط متاسفم برای ریاکاری شما خانم افشار که در اوج عجز ناشی از عدم پذیرش از سوی خانواده شوهر و شکست فیلمهایتان در گیشه به طرفدارانتان پناه آوردید و به اصرار و تکرار واقعیت را جور دیگری جلوه میدهید. با پشت قباله شما کاری نداریم ولی اگر اشکالی ندارد و اجازه میدهید:
  ۱- به ثروت همسر عاشقتان که ۴ سال هم از شما کوچکتر است بپردازیم که در این سن و سال ماشین میلیاردی از کجا آورده اند؟
  ۲- صحبت های دل انگیز شما در تمجید از آقای مشایی خاطرتان هست؟
  ۳- اعلام بی طرفی شما در جریان اتتخابات ۸۸ و برخی رفتارهای ضد و نقیض؟
  ۴- واقعا چرا پسر آقای رامین با اینهمه اختلاف عقیدتی و البته خانوادگی؟ به ارتباط شما در دوران تاهل و عقد شما پس از ۱۰ روز طلاق از همسر اول هم کاری ندارم.
  ۵- رواج تجمل گرایی، برند گرایی، کشف حجاب و …؟
  ۶- آیا هنوز هم خصوصی هست یا ملتی مثل من حق ندارند در مسایل مثلا خصوصی تو و همسرت وارد شوند؟!
  این هم سایتی که شاید یه چیزایی برات یادآوری شه.

  در آخر از مدیر محترم سایت متشکرم بخاطر مطالب جدید و متنوعشون.

 7. فرشته می گوید

  ضمناً درست است از جواب آقای محمدعلی رامین در خصوص ازدواجتان و سکوت ایشان در مقابل تو دل خوشی نداریم، اما بهرحال پدرشوهر شما و مسول مملکتی هستند که احترامشان حداقل برای تو واجب است. پس یادت باشه آقای محمدعلی رامین که آقاشو ننوشتی …
  در مورد مخالفت تو هم بگم در حدی نیستی از نظر دینی، سوادی و شعوری که بخواهی مقابل ایشون بایستی و با تصمیمات و نظرشان مخالف باشی.

  1. پرستو می گوید

   حرفت درست

 8. marti.maran34 می گوید

  مهنازافشارالان باردارن

 9. ناشناس می گوید

  خیلی خوشم میاد به حق علی دقیقا عین همین بلا سر دخترش بیاد .ای خدا نشون ملت بده

  1. د می گوید

   دخترش چه گناهی کرده؟

 10. payam می گوید

  مهناز افشار در محافل خصوصی مشایی با همسرش آشنا شده وبارها با الناز شاکردئست با مشایی ورحیمی ملاقات داشته وکاندید شورای شهر بوده برای لیست رنده باد بهار مشایی ولی رد صلاحیت شده، در زمان فیلم شور عشق ومصاحبه هاش گفته متاهلم و همسرم مهندس کامپیوتره یعنی در حقیقت ازدواج دومش هست ویک دوره یک ساله تدوین دیده نه چهار ساله وفقط دیپلم تجربی داره وبا حمایت حریان مشایی آمریکا رفته ودر این چند ساله اخیر برجسته شده حالا چه اصراری داره جور دیگه ایی جلوه کنه!!

  به هرشکل رسانه کمی به عقب برگردن وروزنامه های زمان فیلم شور عشق بررسی کنند وبه رسالتشون درست عمل کنند.

 11. سامان می گوید

  کی به زندگیه تو کار داره . چقدر خودشو …. میکنه . اگر لطف کنی بگی شوهرت که پسر محمد علی رامینه و چقدر هم احترام پدرشوهرتو داری این ملک و املاک و پولها رو با این سنش از کجا آورده . قربونت فرشته جون گل گفتی

 12. بابات می گوید

  خانم.افشار یعنی چی مگه ناموس سرت نمیشه

 13. بیتا می گوید

  چقده دورو و ریا کارانه مهناز افشار
  تو اینستاگرامش یه سری مردم از همه جا بی خبر به صرف صحبت های این زن ..قربون صدقه و تعریف هیکل و …. این زن … الوجهه میرند .
  چقده ملت ما …. طرف با رانت احمدی نژاد پشت قباله گرفته و منتظر شده شوهرش زن اولش و طلاق بده و تو مال بیت المال ارتزاق میکنه مردم هم میگن نه پسره دیگه راهشو بعد اون دوره احمدی نژاد از باباش سوا کرده! مهناز افشارم کار بدی نکرده اوکی ….
  …..

 14. کیمیا می گوید

  آیا ما ایرانی ها کاری غیر از فضولی تو زندگی همدیگه نداریم اون فرهنگه چند هزارساله که بهش می نازیم کحا رفته

  1. خخخخخخ می گوید

   خودت که تا اینجا پایین اومدی خوندی .فرهنگت چند هزار سالست؟؟؟

 15. محمد صادق می گوید

  خانم کیمیا فرهنگ دوهزار سالمون که جلو چشم و عقل ما رو نگرفته
  خوب معلومه ملت براش سوال میشه یه مرد ۳۴ ساله ظرف دوسال از گرفتن منصب دولتی از کجا میلیارد میلیارد فقط پشت قباله زن جدیدش میکنه! پس فردا امثال اینا با یه اختلاص تریلاردر و اقامت آمریکا که رفتن از ایران دست منو شما بهشون میرسه؟
  حالا چون زنش مهناز افشاره که ملت چشماشو نمیتونه ببنده

 16. ناشناس می گوید

  واقعا برایه خودمون متاسفم که اسطوره هایه نسل ما یه مشت ادم .. ان که حتی برایه اهدافشون زندگی بقیه رو خراب میکنن خانوم افشار رو ویرانه هایه یکی دیگه کلبه عشقتو ساختی برات متاسفم شرم به تو

 17. ایمان می گوید

  چقدر دروغ میگه این خانوم فکر کرده همه مثل خودش … هستن این خانوم چطور میشه با مهریه کم به کسی بله بگه خجالت نمیکشی دروغ میگی …

 18. دلواپس می گوید

  مهنازخانم دوستدارم یه نصیحتی کنم بهتون مادرشدن لیاقت میخاددرسته؟پس اگه واقعادخترتودوست داری وبرای استقلال وآزادی وکلاآینده اش تلاش میکنی لااقل برای ایمانش هم فکری کن اگرواقعاحس مادرانه ای داری که داری چون دخترکوچولوت فطرتش پاکه وهیچ گناهی نکرده ومعصومه پس توبه فکرایمانش باش درضمن لزومی نداره چون بازیگری همه عکساتوببینن چون نامحرمن

 19. شقایق می گوید

  هر کی تو این مملکت زرنگه جیبشو پر میکنه نوش جونشون ما دستمون به گوشت نمیرسه میگیم ایفففه اگه ما هم تو شرایط اونا بودیم همین کارو میکردیم

 20. شقایق می گوید

  البته بگم کارشون رو تایید نمیکنم اما دوستای گلم تا بوده همین بوده من و شما هم بهتره با این قضایا کنار بیاییم و جوش بی خود نزنیم.اینجوری حد اقل خودمون راحت تریم.

 21. mohsen می گوید

  بزودی زود این دوتا ازهم طلاق میگیرن خداجای حق نشسته

 22. مریم می گوید

  زندگی ات دوام نداره …

 23. ناشناس می گوید

  حق داره یه همچین پشت قباله ای گرفته مردی که راحت از زن قبلیش بگذره به خاطره یه زن دیگه از کجا معلوم بازم اینکارو نکنه.محکم کاری کرده که وقتی این اتفاق افتاد دبخت نمونه.لااقل یه … دیگه رو بتونه بدست بیاره

 24. آناهیتا می گوید

  اصلا ۱۰۰۰ میلیارد مهرش ، به مردم هیچ ربطی نداره خواسته حقش بوده گرفته
  ولی
  من با چاخان گفتناش و ادای روشنفکری درآورناش نمی تونم کنار بیام جواب میدم

 25. یک ایرانی می گوید

  سلام و عرض ادب:
  من به کارهای خانم بازیگر کاری ندارم ولی چند تا از دوستان خیلی راحت میگن فضولی نکنید تونستن خوردن مگر شما ایرانی نیستید ما چندین هزار جوان داریم به خاطر بی کاری و بی پولی زن نمیگیرن چرا؟ چون امسال رامین ها هستن که حق ملت میلیارد میلیارد میخورن کاشک مردم به خودشون میامدن این حق ماست بدونیم این مقدار پول از کجا امده …..

  1. کسرا می گوید

   آفرین حرفت رو با آب طلا باید نوشت…بعضی از این مردمی که اینقدر بیشعورن که میگن فضولی نکنین تونستن خوردن حقشونه این بالادستی ها هرچی میخوان سرشون بیارن.حقشونه پول بیت المال رو این آقا زاده ها به جیب بزنن و خودشون از گرسنگی بمیرن ولی متاسفانه از کوته فکری و بی درایتی و سکوت چنین مردمی که کم هم نیستن هست که تر و خشک باهم میسوزن و آدم های خوش فکری مثل شما که جز اقلیت بیدار و هوشیار جامعه هستن هم تو این آتیش میسوزن…تا بوده همین بوده همین مردم احمق و بیخیال هستن که باعث میشن این آقازاده ها بیت المال رو به جیب بزنن و عده ای هم به نان شب محتاج باشن و آب هم از آب تکون نخوره…

 26. سیامک رشنو می گوید

  زیبایی

  نوشتن آنچه شعر است حرف بیهوده ماند
  اما لذت انکار این گونه شاید به چیزی از عدالت نه از باور به طراوت است
  که اگر شاعر را کلام آبستن است
  برای این شعر همه چیز لخت و عور بریان روزگار ناباور است
  اما همه ما حق داریم بگویم خدا هم شاهد من است
  و این چیزی است که من به حکم همه چیز نه واقعیت لذت خواستن است
  اما برای این آقا نه حتی شما زندگی وارونه گی نخواستن است
  که درک چیزی را مثل همه تاسف اما حق دارید که فردا مال من است
  و یا چیزی دیگر که من نه فحش می خواهم نه خود آزار عاشق شدن
  که همه چیزم هیچ بود و هیچ چیزم لابد همه چیز
  و این من در آستانه فصل نه شکفتن لابد
  برای همه چیز از آغاز شب تا دم صبح
  فقط و فقط می گویم شب به خیر گاهی لازم است
  و یا دروغی که امیدوارم فردا به کسی نگویید این هم سیاست مبهم است
  که من فقط و فقط می فهمم آزادی حق همه ما لغت تازه زادن است
  و بیش از این گناه من همین حضور کوچک آفتاب صبح دم است
  که می گویم من هم راهی مرگ در آغاز همه چیز تنها جسدم را باور به همه داشتن و نداشتم به همه
  می فروشم که من هم لایق همین پایان گنگ و مبهم است
  اما باور دارم لابد برای سید این روزها
  احترام گنگ شرم حضورها
  تنها باید گفت زیبایی هم همین درک آزادی عدالت باور رنج آلود همه عشق بازان مرگ در دامن است ….

  سیامک رشنو
  شانزدهم فروردین ماه هزار و سیصد و نود و پنج …

 27. امیر علی می گوید

  اوا همسرتون گفتن ۵ شاخه گل که :)))))

  1. امیر علی می گوید

   لینک مصاحبه همسر ایشان!!