هر ثانیه زندگی کریس رونالدو ۲.۵۴ دلار!

1
لحظه‌ای که این جمله را می‌خوانید موجودی حساب بانکی کریستیانو رونالدو احتمالاً به هشت میلیون دلار افزایش پیدا کرده است. زندگی که به طور متوسط هر ثانیه از آن برای دارنده توپ طلای سال‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ جهان درآمدی معادل ۲٫۵۴ دلار دارد، او را از این حیث در صدر جدول پردرآمدترین چهره‌های ورزشی دنیا قرار داده است.
همسر لیونل مسی همسر کریس رونالدو شغلهای جدید و پردرآمد ‎ زندگینامه کریس رونالدو راه پولدار شدن راز میلیونر شدن ثروت لیونل مسی آموزش میلیونر شدن آموزش پولدار شدن
نتایج تحقیقی که مؤسسه بلوفایر آمریکا انجام داده است، نشان می‌دهد که درآمد متوسط کریستیانو رونالدو به ازای هر ثانیه از زندگی‌اش در میان تمام ورزشکاران دنیا بالاترین میزان را دارد و او به لطف قراردادی که با رئال مادرید دارد، در هر ثانیه ۲۵ سنت بیشتر از لبران جیمز، ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز در nba، دومین نفر این رده‌بندی درآمد دارد اما این آمار ممکن است در تابستان سال آینده دچار تغییراتی شود.
گفته می‌شود قرار است جیمز قراردادی کوتاه مدت جدیدی با کلیولند امضا کند که حقوق او را به ازای هر سال بازی‌اش در این تیم به ۲۰ میلیون دلار در سال افزایش می‌دهد. درآمد جیمز با عقد این قرارداد افزایش چشمگیری خواهد داشت اما هنوز تا رسیدن به رکورد قرارداد ۳۳ میلیون دلاری که مایکل جردن برای فصل ۹۸-۱۹۹۷ با شیکاگو بولز امضا کرد، فاصله زیادی دارد.
در جدول ورزشکارانی که بیشترین میانگین درآمد را به ازای هر ثانیه از زندگی‌شان دارند، لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا با ۲٫۰۵ دلار به ازای هر ثانیه نفر سوم است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. گندم می گوید

    نازی