فیلم های سینمایی شبکه پنج سیما در نوروز + جزئیات فیلم ها

0

فیلم‌های نوروزی شبکه پنج فیلم‌های نوروزی هر روز ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه روانه آنتن می‌شود.

جدال در تاریکی

این فیلم سینمایی محصول کشور هنگ‌کنک در سال ۲۰۱۴ است و ۱۱۵ دقیقه زمان دارد. فیلم حادثه‌ای «جدال در تاریکی» به کارگردانی چی کین‌کوک «Chi-kin Kwok» ساخته شده است و بینگ بای، جکی چان و جان هو در آن ایفای نقش کرده‌اند. مدیر دوبلاژ این فیلم هوشنگ قطعه‌ای است و در خلاصه داستان آن آمده است: عده ای از ماموران آتش نشانی همزمان با شب سال نو ، درگیر حادثه آتش‎سوزی در یک خانه نوشابه‎سازی و انفجار لوله‌های گاز در یک نیروگاه برق می شوند. آنها تمام تلاش خود را برای نجات مصدومان و مهارکردن آتش می‌کنند و در نهایت با به خطر انداختن جان خود موفق می شوند و مسئولیت خود را به پایان می رسانند.

تشنه سرعت ۲

این فیلم سینمایی محصول کشور امریکا با مدت زمان ۸۶ دقیقه است.

فیلم «تشنه سرعت» محصول سال ۲۰۱۴ است و به کارگردانی الکس راناریولو ساخته شده است. بریت داورن، بیو میرچوف و بیل ساگ بازیگران این اکشن حادثه‌ای هستند. دنی کروگد، که از کودکی رویای شرکت در مسابقات اتومبیلرانی جهانی و برنده شدن در آنها را دارد برای گذراندن یک دوره تکمیلی به مدرسه اتومبیلرانی می رود تا مهارت‌های جدیدی را بیازماید ، اما در این دوره به علت هماهنگ نبودن او با جیک که هم‌گروهی‌اش است نمی تواند مدرک قهرمانی کسب کند. جیک که از مسابقه های دوره های قبل دنی را می شناسد تصمیم می گیرد این بار با کمک هم شانس خود را امتحان کنند. آنها با حمایت پدر جیک و پدر دنی در مسابقات نهایی انتخاب شدن برای جام جهانی شرکت می کنند و موفق می شوند جام قهرمانی را برنده شوند.

پرورو کوچولو در مسابقه سورتمه‌رانی

این فیلم سینمایی محصول مشترک دو کشور کره جنوبی و چین در سال ۲۰۱۳ است و ۶۷ دقیقه زمان دارد. این انیمیشن به کارگردانی یونگ کوین پارک «Young Kyun Park» ساخته شده است. پرورو پنگوئن کوچولوی کنجکاو و دوستانش در دهکده ، اشتباهی باعث فرود اجباری هواپیمای حامل سورتمه برای مسابقات سورتمه سواری روی یخ می شوند. دو لاک‎پشت خلبان هواپیما ادعا می کنند که قهرمانان مسابقه سورتمه‌رانی هستند. با تشویق خلبانان ، پرورو و دوستانش برای شرکت در مسابقه قهرمانی راهی شهر نورٍ پیا (سرزمین شمالی) می شوند. فوفو خرس قهوه ای که دو سال قبل به دلیل تقلب از مسابقه بیرون انداخته شده سعی می کند با تقلب دوباره به مقام اول برسد که با شجاعت پرورو و کمک دوستانش شکست می خورد و به هدف خود نمی رسد .

فیلم های نوروزی شبکه پنج فیلم های عید نوروز جدول فیلم های شبکه پنج جدول پخش شبکه پنج جدول پخش برنامه های تلویزیون

پلیس بازی

فیلم سینمایی پلیس‌بازی که در ژانر حادثه‌ای و طنز ساخته شده ۸۶ دقیقه زمان دارد و در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است. فیلم سینمایی پلیس بازی محصول امریکاست و تیم استوری «Tim Story» کارگردان آن است. این فیلم با مدیریت دوبلاژ علیرضا باشکندی ساخته شده است. بن, نگهبان است و علاقه بسیاری به پلیس شدن دارد. او همزمان با پذیرفته شدنش در مدرسه پلیس باید برای ازدواج با آنجلا رضایت برادرش جیمز را که پلیسی حرفه ای است جلب کند. پس جیمز به بن فرصت می دهد که در طول ۲۴ ساعت کنار او بماند و برای دستگیری خلافکارها به او کمک کند و به این ترتیب توان و شایستگی خود را برای ازدواج با خواهرش اثبات کند. گرچه بن بسیار نا‌وارد و بی تجربه است ولی تمام تلاش خود را درباره پرونده های مختلف انجام می دهد و در نهایت جیمز با کمک بن موفق می شود خلافکار سابقه‌دار آلن را دستگیر کند و بن را به عنوان همکار خوبی بپذیرد .

پدینگتون

فیلم سینمایی «پدینگتون» با مدت زمان ۷۸ دقیقه محصول انگلیس و فرانسه است و در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است. این فیلم که مضمونی خانوادگی و طنز دارد، به کارگردانی پل کینگ «Paul King» ساخته شده است. یک خرس اهل جنگل‌های پرو، برای یافتن خانه ای جدید به لندن سفر می کند. او که از نژاد خرس‌های کمیاب است بنابر گفته های کاوشگری که به جنگل محل زندگی او و خانواده اش سفر کرده ، تصور می کند که شهر مکانی است با حضور آدم های مهربان و مهمان نواز که از او استقبال گرمی خواهند کرد. اما بر خلاف انتظارش وقتی به شهر می رسید، خود را تنها و بی خانمان در می یابد تا این که خانواده مهربان براون با او آشنا می شوند و او را با خود به خانه شان می برند تا به او برای پیدا کردن کاوشگر قدیمی کمک کنند.آنها اسم او را پدینگتون می گذارند در حالی که پدینگتون در حال آشنا شدن با زندگی آدم‌هاست؛ میلی‎سنت ، دختر مرد کاوشگر که کار او تاکسیدرمی برای نگهداری بدن حیوانات در موزه است ، قصد دارد پدینگتون را به دست آورد و او را بکشد. اما خانواده براون متوجه می شوند و جان پدینگتون را نجات می دهند. در حالی که پدینگتون در کنار آنها زندگی راحتی را شروع می کند اما صمیم دارد به خانه اصلی خود در جنگل بازگردد.

فراری

فیلم سینمایی فراری محصول کشور کره جنوبی در سال ۲۰۱۳ است و ۷۸ دقیقه زمان دارد. این فیلم حادثه‌ای و طنز به کارگردانی دونگ اوه جو «Dong-oh Jo» ساخته شده است. جانگ وو یک راننده تاکسی است .وقتی یک شب به طور اتفاقی مسافری را سوار می کند و به مقصد می رساند متوجه می شود ، او که در صندلی عقب نشسته بوده به قتل رسیده است. پلیس از طریق دورببن های مداربسته رد او را می گیرد و او را می یابد ولی چانگ وو هر چقدر به پلیس توضیح می دهد که بی گناه است و نمی داند قاتل کیست فایده ای ندارد و به همین خاطر فرار می کند. در تعقیب و گریز با پلیس جانگ وو متوجه می شود افراد مشکوک دیگری نیز در تعقیب او هستند. طی ماجراهایی جانگ وو در می یابد مقتول یک جاسوس آمریکایی بوده و تلفن همراه او که نزد جانگ وو است حاوی اطلاعات محرمانه یک پروژه دولتی است که به سرقت رفته است و اکنون ماموران فاسد سازمان اطلاعات کره جنوبی به دنبال به دست آوردن این اطلاعات هستند تا با فروش آن به آمریکا بیست میلیون دلار دریافت کنند و متواری شوند. سرانجام پلیس با کمک جانگ وو و پسرش و یک خبرنگار موفق می شوند جاسوسان آمریکایی و ماموران فاسد سازمان اطلاعات را دستگیر می‌کند .

هشدار برای کبرا ۱۱- عملیات مخوف

این فیلم سینمایی پلیسی با مدت زمان ۸۶ دقیقه محصول کشور آلمان است که در سال ۲۰۱۴ ساخته شده و کارگردانی آن را پیر بورتون «Pierre Boutron» برعهده داشته است. این فیلم سینمایی با مدیریت دوبلاژ افشین ذی‌نوری دوبله شده است. الکس همکار جدید سمیر قبل از این مدتی به ناحق متهم به همکاری با باندهای مواد مخدر بوده و به زندان افتاده است، اما اکنون به عنوان پلیس بزرگراه کار می کند. وی با پسری به نام فلیکس نویبار آشنا شده که پدرش را از دست داده است .یک گروه نامعلوم قصد گروگان گرفتن فلیکس را دارند که درگیری ایجاد می شود و مادر فلیکس طی آن به قتل می رسد . الکس و سمیر موضوع را پیگیری می کند و به دو تبهکار به نام اسملکین و گربر می رسند و تحویل قانون شان می دهند اما این دو با چیره دستی وکیل خود تبرئه می شوند.الکس و سمیر درگیر این فکر می شوند که قوانین در کشور المان نقص هایی دارند که موجب رهایی قاتلان و تبهکاران از مجازات می شوند. این در حالی است که آنها مجبورند از جان اسملکین و گربر نیز در برابر خطرهای گروه‌های گمنامی که قصد کشن آنها را دارند حفاظت کنند. البته اسمکلین و گربر سرانجام توسط این گروه کشته می شوند. پیگیری های بیشتر سمیر و الکس انها را به تعداد بی‌شمار کشته شدگانی می رساند که محکومانی بوده اند که یا در دادگاه تبرئه شده اند ، یا بعد از گذراندن دوره محکومیت خود تبرئه شده اند . این گروه سران شان را عالی رتبگان اداره پلیس و دولت آلمان تشکیل می دهند که معتقدند گاهی لازم است راه حل های فرا قانونی برای رساندن مجرمان با هر میزان جرم به اشد مجازات پس گرفت شود. سرانجام سمیر و الکس خاطیان را تحویل قانون می دهند و جرم انها را ثابت می‌کنند.

شک معقول

این فیلم سینمایی محصول مشترک آلمان، کانادا و امریکاست و ۷۸ دقیقه زمان دارد. فیلم شک معقول که با مدیریت بهرام زند دوبله شده، محصول سال ۲۰۱۴ است به کارگردانی پیتر هاویت Peter Howitt از مضمونی حادثه‌ای و طنز برخوردار است. میچ بروکدن وکیلی که در کارش موفق است ناخواسته درگیر ماجرای یک سانحه تصادف با ماشین خود می شود و به علت ترس فراوان از محل حادثه می گریزد. اما با وقوع اتفاقات گوناگون و دستگیری شخص به نام دیویس ماجرا طور دیگری پیش می رود و میچ متوجه می شود که ویویس قاتل یکسری قتل های زنجیره ای است که انها را به دنبال انتقام پس از کشته شدن خانواده اش انجام داده است و تصادف صحنه سازی شده با ماشین میچ نیز به دست دیویس طراحی شده بوده است. او با تلاش زیاد در حالی که دیویس همه نقشه های او را خراب می کند موفق می شود این پرونده را ببندد و جان خانواده خود را نجات دهد .

شب در موزه ۳ / راز لوح

این فیلم محصول مشترک امریکا و انگلیس است که در سال ۲۰۱۴ ساخته شده و از ژانر حادثه‌ای و طنز برخوردار است. این فیلم با مدت زمان ۸۵ دقیقه به کارگردانی شاون لوی «Shawn Levy» ساخته شده است. لری ، نگهبان موزه ،یک شب به همراه دوستانش در حال اجرای یک نمایش ویژه برای مهمانان موزه است که ناگهان همه چیز به هم می ریزد و دوستان لری که همه از اشیا و مجموعه های موزه هستند دچار اختلال در رفتارشان می شوند. لری متوجه می شود که ریشه مشکل در لوحی اسرارآمیز است که به تدریج رنگش عوض می شود و زنگ زده می شود. با زنگ زده شدن کامل لوح دوستان او در موزه هم خاصیت ویژه ی خود را از دست می دهند و نابود می شوند . لری برای حل این مشکل مجبور می شود به لندن سفر کند و با سلطانی در موزه لندن دیدار کند که راز لوح را می داند و می تواند از خطر نابود شدن آن جلوگیری کند. او طی ماجراهایی که شامل رویارویی اش با عناصر غیرمادی دیگری در موزه لندن است.سرانجام موفق می شود از خطر نابودی لوح جلوگیری کند و دوستانش را نیز از مرگ نجات دهد. طی این سفر، پسر لری نیز با وی همراه است. پسر لری قبل از سفر به وی گفته بود نمی خواهد به دانشگاه برود و هیچ بهانه ای هم برا آینده ی خود ندارد در حالی که پس از سفر و با تجاربی که طی آن کسب کرده است پشیمان می شود و تصمیم می گیرد برنامه درست تری برای زندگی خود بچیند. لری هم می تواند به آرزوی دیرینه خود که رفتن به دانشگاه است ،برسد.

دزدان دریایی

فیلم سینمایی دزدان دریایی محصول کره جنوبی در سال ۲۰۱۴ است که از مضمونی حادثه‌ای برخوردار است و ۱۲۴ دقیقه زمان دارد. این فیلم چهارمین فیلم پرفروش کره جنوبی در سال گذشته بوده که به کارگردانی سئوک هون لی ساخته شده و با مدیریت علیرضا باشکندی دوبله شده است. کشتی حامل پرچم و مهر حاکم جدید گوگوریو در دریا غرق می شود و جعبه حاوی مهر سلطنتی توسط یک نهنگ بلعیده می شود . حاکم گوگوریو به وزیر خود دستور می دهد هر طور شده نهنگ را شکار کنند و جعبه حاوی مهر را از شکم آن بیرون بیاورند. وزیر تعدادی از دزدان دریایی را مامور این کار می‌کند و آنها را تهدید می کند چنانچه این ماموریت را انجام ندهند آنها را دستگیر و زندانی خواهد کرد. دزدان دریایی برای شکار نهنگ اقدام می کنند اما موفق نمی شوند .نهنگ به کشتی آنها حمله و کشتی را غرق می‌کند. حاکم گوگوریو نیز که حکومت خود را با زورگویی و قتل مردم بی گناه بنیان گذاشته بود از سلطنت کناره گیری می‌کند .

یک روز سخت

این فیلم سینمایی با مدت زمان ۱۰۷ دقیقه محصول کره جنوبی در سال ۲۰۱۴ است و مضمونی حادثه‌ای دارد. سئون هون کیم کارگردانی این اثر و حمید منوچهری مدیریت دوبلاژ آن را برعهده داشته است. جئون سو که یک کارآگاه پلیس است در یک شب بارانی با عابری تصادف می کند و به تصور این که تصادف منجر به مرگ عابر شده جنازه او را مخفی می کند. روز بعد تلفن های مشکوکی به او شده و شخصی مدعی می شود که شاهد تصادف بوده است و در صورتی که جنازه را به او تحویل ندهد به روًسای پلیس اطلاع خواهد داد. جئون سو طی اتفاقات متوجه می شود شخصی که به او زنگ می زند نیز پلیس فاسدی است که با توقیف غیرقانونی مواد مخدر ، دوباره مواد توزیع می کند و کسی که جئون سو در شب بارانی با او تصادف کرده است یکی از رقبای او در توزیع مواد مخدر بوده و قبل از تصادف نیز با گلوله کشته شده است. اکنون آن پلیس فاسد به دنبال کلید گاوصندوقی است که در لباس مقتول است و در گاوصندوق نیز پول های حاصل از فروش مواد مخدر است. جئون سو طی ماجراهایی کلید گاوصندوق را می‏‎یابد و وسوسه می شود که پول‌ها را از آن خود کند و این کار را هم می‌کند .

هیجان زندگی

فیلم سینمایی هیجان زندگی با مدت زمان ۱۱۱ دقیقه محصول کشور هندوستان است که در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است. سلمان خان بازیگر اصلی این فیلم حادثه‌ای و اکشن است. دوی لال سینگ ،که همیشه به دنبال داشتن هیجان در زندگی اش بوده است ، پس از دیدن صحنه مرگ عمدی والدین یک بچه سرطانی به دست خودشان (خودکشی) به علت نداشتن پول برای نجات فرزندانشان تصمیم می گیرد این بار با سرقت از افرادی که مال اندوزی غیرقانونی می کنند و به قشرهای محروم جامعه فکر نمی کنند، زندگی جدیدی را دنبال کند. در حالی که پلیس سعی دارد وی را دستگیر کند . او همیشه موفق به فرار می شود گرچه هدف او کمک به بچه های بیمار و تامین هزینه معالجه آنها با این اموال سرقتی است اما او باور می کند که این کارش اشتباه است و باید تاوان آن را پس دهد و مجازات شود ، زیرا بزرگ‌ترین و بهترین سرمایه هرکس انسانیت اوست. دوی لال سینگ ،که همیشه به دنبال داشتن هیجان در زندگی اش بوده است ، پس از دیدن صحنه مرگ عمدی والدین یک بچه سرطانی به دست خودشان (خودکشی) به علت نداشتن پول برای نجات فرزندانشان تصمیم می گیرد این بار با سرقت از افرادی که مال اندوزی غیرقانونی می کنند و به قشرهای محروم جامعه فکر نمی کنند، زندگی جدیدی را دنبال کند. در حالی که پلیس سعی می کند وی را دستگیر کند . او همیشه موفق به فرار می شود گرچه هدف او کمک به بچه های بیمار و تامین هزینه معالجه آنها با این اموال سرقتی است اما او باور دارد که این کارش اشتباه است و باید تاوان آن را پس دهد و مجازات شود زیرا بزرگ ترین و بهترین سرمایه هرکس انسانیت اوست .

من هنوز آلیس هستم

فیلم سینمایی من آلیس هستم که با عنوان «آلیس آرام» هم شناخته می‌شود، ۸۶ دقیقه زمان دارد و محصول امریکا در سال ۲۰۱۴ است. این فیلم به کارگردانی ریچارد گلاتازر و واش وستمورلند «Richard Glatzer, Wash Westmoreland» ساخته شده است. آلیس هالند، استاد دانشگاه در رشته زبان شناسی که بسیار در کار خود موفق و قدردانی شده و صاحب کتاب های مهمی در این رشته است.یک روز حین یک بازی حافظه با فرزندش و وقتی تنها چند روز از جشن تولد ۵۰ سالگی اش گذشته متوجه اختلالاتی در حافظه خود می شود. به پزشک مراجعه می کند و پزشک متخصص اعصاب وی پس از انجام دادن آزمایش های مربوط متوجه می شود که آلیس در حال مبتلا شدن به بیماری آلزایمر است. آلیس ابتدا این موضوع را از همسر و خانواده اش مخفی می کند ، اما وقتی متوجه می شود بیماری اش در حال پیشروی است چاره ای نمی بیند جز این که موضوع را به آنها بگوید. در قدم بعدی خانواده آلیس نیز باید آزمایش شوند تا متوجه شوند کدام یک در آینده به شکل موروثی دچار این بیماری خواهند شد تا از الان برای آن آماده باشند. اما مساله مهم در حال حاضر کنار آمدن آلیس با بیماری اش و تلاش وی برای آن است که بیماری هر چه دیرتر پیشرفت کند. همسر و فرزندان آلیس تمام تلاش خود را می کنند تا در این مدت در کنارش باشند. به خصوص بیماری آلیس موجب می شود که او و دختر کوچک ترش لیدیا یکدیگر را بهتر درک کنند. لیدیا که قصد دارد بازیگر تئاتر شود نوشته های خود را که قرار است روزی به دیالوگ های تئاتر تبدیل شود برای مادرش می خواند و موجب تسکین وی می شود.

لاک‌پشت‌های نینجا

این فیلم سینمایی محصول امریکا در سال ۲۰۱۴ است و ۹۳ دقیقه زمان دارد. لاک‌پشت‌های نینجا به کارگردانی جاناتان لیبسمن «Jonathan Liebesman» ساخته شده و مگان فاکس و ویل آرنت از بازیگران آن هستند. آپریل انیل ، خبرنگار زن جوانی است که به دنبال تهیه خبر از موضوعاتی جنجالی است. در حالی که شهر در خطر کشتار و غارت مردم به دست گروهی جنایتکار به نام گروه چکمه است. انیل سعی دارد متفاوت ترین اخبار را از حوادث مربوط به آنها تهیه کند و در این حین با قهرمانان عجیبی که لاک پشت های نینجا هستند آشنا می شود. پس از ارتباط با آنها متوجه می شود این لاک پشت ها همان‌هایی هستند که در آزمایشگاه ژنتیکی پدرش تحت آزمایش بوده‌اند. انیل با کمک لاک پشت ها و استاد آنها که یک موش است موفق می شود گروه چکمه را شکست داده و شهر را نجات دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ