اسکان نوروزی مسافران در پایتخت + آدرس

0
مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از اسکان نوروزی مسافران تهران در ۱۰نقطه شهر خبرداد.
فرزاد هوشیار پارسیان با بیان اینکه راهبرد شهرداری تهران در ایام نوروز میزبانی است و تلاش داریم که مردم از برنامه‌های متنوع شهرداری تهران بهره‌مند شوند، گفت: ۸ نقطه بدرقه و استقبال برای هدایت مسافران نوروزی در مبادی ورودی تهران مشخص شده است و ۱۰ کمپ اسکان موقت در مناطق مختلف به اسکان مسافران نوروزی اختصاص داده شده است.
وی افزود: سوله مدیریت بحران منطقه ۴ ، سوله دوکوهه، سوله بوستان آزادگان، سوله ورزشی سلمان فارسی، پارک المهدی، امامزاده اهل ابن علی(ع)، مجموعه ورزشی ستاره، بوستان ولایت، پارک قوری چای و مرکز خدمات منطقه ۲۲ آماده میزبانی از مسافران هستند.
مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی همچنین از آغاز برنامه‌های گردشگری نوروز از امروز(۲ فروردین) خبرداد و گفت: ۱۶ تور تهرانگردی شامل ۱۰ تور نیم روزه و ۶ تور یک روزه با موضوعات مختلف مذهبی، طبیعت گردی و تاریخی در نوروز ۹۴ برگزار می‌شود که علاقه مندان می‌توانند از طریق سامانه ۱۳۷ نسبت به خرید بلیط این تورها اقدام کنند.
هوشیار پارسیان با بیان اینکه تورهای یک روزه «مهمان طهران» با موضوعات مذهبی، فرهنگی، تاریخی و تفریحی برگزار می شود، گفت: سه برج، ری باستان، اراضی عباس‌آباد، بهارستان و شمیرانات از جمله عناوین تورهای یک روزه مهمان طهران ۹۴ است و با توجه به اینکه نوروز امسال بهار فاطمی است؛ تور ویژه ایام فاطمیه شامل سفر به قم – جمکران نیز در نیمه اول فروردین برای شهروندان تهرانی برگزار می شود.
وی اعلام کرد: شهروندان تهرانی و هموطنان «مهمان طهران» می‌توانند در صورت مشاهده و بروز هرگونه مشکل با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات احتمالی اقدامات مقتضی صورت بگیرد.
سوابق فرزاد هوشیار پارسیان تور مهمان طهران تور تهرانگردی اسکان مسافران نوروزی
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ