پاسخ سیاسی-پلیسی فرزاد حسنی به آزاده نامداری: با ادعای «تهدید به قتل» از من شکایت کرده

19

فرزاد حسنی مجری تلویزیون در واکنش به ادعاهای همسر سابقش آزاده نامداری، یادداشت ذیل را منتشر کرد.

متن این یادداشت در ادامه می آید:

مردم عزیز سرزمینم… دو سال در برابر اظهارات خلاف واقع و بی حرمتی هایی که بر من روا رفت و مظلوم نمایی ها و استفاده از احساسات پاک شما سکوت اختیار کردم.

همسر فرزاد حسنی همسر آزاده نامداری طلاق فرزاد حسنی طلاق آزاده نامداری شوهر آزاده نامداری خانواده فرزاد حسنی اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج فرزاد حسنی آزاده نامداری و فرزاد حسنی

اکنون نیز براساس خواسته ی مادر سیده ۶۳ ساله ام و وثیقه ی سوگندی که یاد کرده ام پاسخ می دهم:

کوتاه! کوتاه از آن جهت که احساس من بر این عقیده استوار است که حریم خصوصی افراد متعلق به ذوالحرم است ولاغیر. بر فرض محال اگر این ادعاهای کذب صحت هم داشت، آیا این روش درستی برای بیان آنهاست؟ ریختن آبروی دیگران و حتی خانواده خود به چه قیمتی؟ به قیمت پخش تصویرمان از تلویزیون؟! انسان ها را از روشی که برای رسیدن به هدفشان انتخاب می کنند بشناسید…

۱- کدام انسانی با اندک بهره هوشی می تواند بپذیرد که این خانم تا به حال هیچ گونه شکایتی از من نکرده باشد؟ قطعا با اندکی دقت و بررسی صفحات مجازی متعلق به مشارالیها که سرشار از تصاویر و مدارک غیر واقعیست پاسخ سوال روشن است!

۲- ایشان با بیان ادعاهای گوناگون و تجمیع کلکسیونی از عناوین مجرمانه همچون ضرب و شتم، افترا، تهدید به قتل، شکستن گوشی همراه (باور کنید به همین جرم!) و ارسال پیامک از من شکایت کرده و در تمامی این موارد به واسطه ی صدور احکام قضایی دست خالی از دادسرا برگشته است! به عنوان مثال رجوع کنید به پرونده کلاسه ی ۹۲۲۱۹۲/۶۳ در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران. در کدامیک از این موارد محکوم واقع شده ام؟ هیچ کدام!

۳ – اساسا مسائل خانوادگی ما به مدیران رسانه چه ارتباطی دارد؟ چرا ایشان با فرافکنی و عدم قبول واقعیت، موضوعات فی مابین در زندگی شخصی را به عدم پخش مستندشان ارتباط می دهند؟! اساسا ممنوعیت فعالیت ایشان از مراجع دیگر و به واسطه مواردیست که مرتبط با جدایی اش از من نیست.

همسر فرزاد حسنی همسر آزاده نامداری طلاق فرزاد حسنی طلاق آزاده نامداری شوهر آزاده نامداری خانواده فرزاد حسنی اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج فرزاد حسنی آزاده نامداری و فرزاد حسنی

۴- پاسخ مفصل و قاطع من به این فرمایشات کذب و عکس های غیر واقعی و تهمت های پی در پی و مظلوم نمایی در مرجع قضایی به واسطه طرح شکایت از ایشان صورت خواهد پذیرفت و فصل الخطاب همه ی ما قانون است. تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.

همسر فرزاد حسنی همسر آزاده نامداری طلاق فرزاد حسنی طلاق آزاده نامداری شوهر آزاده نامداری خانواده فرزاد حسنی اینستاگرام آزاده نامداری ازدواج فرزاد حسنی آزاده نامداری و فرزاد حسنی

در پایان می خواهم این دو سوال من در صفحه ی اینستاگرام ایشان پرسیده شود که:

۱- نظر ایشان درباره گروهک منافقین چیست؟

۲- نظر ایشان درباره ی عاطفه ی مادری و عشق به فرزندشان چیست؟

با سپاس – خاک پای ملت ایران – فرزاد حسنی

 

همین امروز هم آزاده نامداری پاسخی به ادعاهای فرزاد حسنی داشته که شنیدنی است:

سلام.من آزاده#نامداری#هستم.ذکرچند نکته ضروریه..اول اینکه نامه شما بقدری خشن وآشفته بود که ناخواسته منو تایید کردید،…دو اینکه بازمث همیشه پشت یه زن قایم شدین اینبار بار مادرتون…وسه اینکه زندگی نه ماهه ی مارو همین توهمات شماکه درسوالاتتون هست ازهم پاشید،، توهم..
خداهست#خدانگهبان ماست#ومن ازهیچی نمیترسم.براتون آرامش آرزو دارم…بالبخند…..

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 19 )
 1. لنا می گوید

  سلام ما نه قاضی ایم قضاوت کنیم نه فضولیم دخالت کنیم.
  ازچیزی هم که مطمئن نیستیم حرف نمیزنیم.اززندگی مردم هم عکس نمیگیریم.
  حالا این خانم عکس کتک خوردنشو گذاشته یااون آقا شماره ی پرونده !!! دادگاشو گذاشته…جز تاسف کاری ازکسی برنمیاد.
  مردم همیشه درصحنه هم خداروشکر کم نیستن که به همین بهانه یه سوژه ی خوب واسه غیبت وتهمت وقضاوت پیداکنن.
  میدونید؟ما داریم ادای متمدنا ومدرنا رو درمیاریم.فکر میکنیم هرکس یه صفحه تو شبکه های اجتماعی داره بسی متمدنه!
  متمدن مادر بزرگ منه که خودشو درمورد هرچیز کوچیکی ملعبه ی دست این ملت نمیکنه.الکی ام تهمت نمیزنه…قضاوتم نمیکنه…آبروی کسی رو هم نمیبره….

  1. فاطمه حسینی می گوید

   حرفات درست بود موافقم

 2. ارامش می گوید

  با سلام واقعا موافقم ما که واقعا با این کارامون نشون میدیم جهان سومی و بی تمدن هستیم

 3. شقایق می گوید

  ما فقط وقتی می تونیم از دیگران انتظار دخالت و قضاوت نداشته باشیم که خودمون زمینه رو براشون فراهم نکرده باشیم, معروفترین و محبوبترین مجری ما کیه؟ معلومه عادل فردوسی پور, خب چرا کسی درباره اون خبرپراکنی نمی کنه؟! مشهورترین بازیگر زن, لیلا حاتمی, پدر مادر و همسرش هم تو سینما فعالن, باید تا حالا حاشیه از پا درمیاوردش! عزیزان همه چی دست خودمونه!!

 4. سجاد می گوید

  وکیل نامداری آقاخانی :
  با بیان این که یکی از دفعات ضرب و شتم خانگی کار به پلیس و دادسرا کشیده، تصریح می‌کند: در آن جا فرزاد حسنی با عجز و لابه از موکلم رضایت خواست و در قبال گرفتن حق طلاق، او حاضر شد به زندگی مشترک برگردد. در یک فقره شکایت دیگر نیز که به توهین و افترا مربوط می‌شود، پرونده همچنان مفتوح است و اکنون آقای حسنی به قید کفالت آزاد است.این طور حرف زدن الکی نیست !

 5. مریم می گوید

  من با دیدن عکس خانم نامداری خیلی ناراحت شد اون که ادم نیست که تو باهش ازدواج کردی

  1. طاهره می گوید

   من از اولش میدونستم
   چه قدر ازاده ..ه مرتی.. جای باباشه
   بعد هم اینو بازون .رش کرده معلومه

 6. حسن می گوید

  خدا رو شکر این دختره ازاده نامداری طلاق گرفت . هرچند کلمه طلاق تاثر امیزه اما گاهی باید انسان جونش رو از دست بعضی ادم های ………. بگیره کف دستش و اصلا پشت سرش رو نگاه نکنه. برای خانم نامداری ارزوی همسری متمدن و با اخلاق رو دارم .
  کار اقای حسنی جای هیچ گونه دفاعی رو باقی نمیزاره . خدا خودش اون رو به راه راست هدایت کنه .

  1. سجاد می گوید

   اقای حسن شما خدا هستید یا قاضی که اینگونه نظر میدید…مگه شما از نزدیک این قضایا را دیدید که اینجوری قضاوت میکنید …مگه میشه یکی مصر باشه اون یکی نباشه…

 7. محسن می گوید

  واقعا ماکه توی زندگیشون نیستیم خداجای حق نشسته قضاوت کند والا ما چی کاره ایم

 8. jeajang joon می گوید

  سلام .خانم نامداری ما که تو زندگیتون نبودیم و درجریان هیچ کدوم از اتفاق ها نبودیم که حالا بخوایم با یه عکس بشین و قضاوت کنیم.من خودم به عنوان یه دختر مخالف هرگونه کتک کاری هستم و میگم هیچ مردی حق زدن زن و فرزندش رو نداره.ولی خدا وکیلی شما چیکار کردین که شوهرتون رو تا مرز جنون کشیدین تا اخر اینجوری شد؟شما اگر قضاوت عادلانه از مردم میخواین حداقل همراه عکستون مینوشتین که چیکار کردین که کتک خوردین.اگر یکم جلویه زبونتون رو بگیرین و حاظر جوابیتون کمتر بشه کمتر از این اتفاقها میوفته.کار شما مثل این میمونه که یکی میره دادگاه و میگه فلانی من رو با چاقو زد ولی نمیگه من چیکارش کردم که طرف انقد دیوونه شد از کارم که من رو با چاقو زد.خلاصه نه طرف شمام نه طرف اقایه حسنی و کارتوت نهایت بی عقلی بوده که بیاین با پخش عکستون تو فضایه اینترنت هم ابرویه خانوادتون رو ببرین هم خدنواده طرف رو.ولی تا العان من نفهمیدم هدفتون از پهش عکستون چی بوده؟؟؟؟؟؟؟

 9. محمد می گوید

  فرزاد حسنی خیلی حال بهم خوره! خانم نامداری خدا روشکر که از دست همچین آدم خودخواه و بی نمک و بچه مامانی و خودشیفته و عقده ای و ….. راحت شدی.
  برایتان بهترین ها را ازخداوند متعال آرزومندم.

 10. رامین می گوید

  این رفتار خانوم نامداری همون رفتاریست که کفار قران به دست مانع پیروزی
  مسلمانان شدند یعنی سوع استفاده از احساسات و عقاید مردم متاسفم برات خانوم نامداری

  1. ایمان می گوید

   سوععععععععع!!!!!! برو بینیم باااااااا

 11. س می گوید

  خانم نامداری زنی بسیار حاضر جواب است …در ضمن بحش میخوره که یک فمنیست (زن سالاری ) باشه…

 12. سحر راد می گوید

  یا خدا?

 13. محسن می گوید

  سلام.
  سرتون تو لاک خودتون باشه.
  یکطرفه هم قضاوت نکنین.

 14. محسن می گوید

  سوره مبارکه حجرات اون قسمت که مرقوم هست ولا تجسسو رو عنایت بفرمایید بیشتر مطالعه کنین.
  متاسفانه از معانی قرآن کریم حتی این حقیر بی بهره ایم. ;(

 15. مصطفی می گوید

  فرزاد حسنی همیشه به رک گویی و بی ادبی در بین دوستان اوازه بوده و اینکه در مسند دفاع از خود برمیایی مشخصه روان پریشی توست من حقی روبه خانم نامداری نمیدم و قضاوتی نیست دعواهای زن و شوهری است اما شما واقعن فرزاد خان نیاز به درمان دلری نوع برخورد با مهران مدیری عادل فردوسی پور و مخاطبهای شما تو بیماری وواز همه مهمتر شهرت گرا شدی و خود کنترلیوراواز دست دادی با محکوم کردن همسر ت که در نظرت درباره سازمان مجاهدین چیست فقط و فقط ابروی مردها رو بردی اگر کسی با تو سازگار نیست تو خودت عوض کن ود ر اخر این بیت شعر که ضربالمثل ما ایرانیهاست اینه چون نقش تو بنمود راست خود شکن آیننه شکثتن خطاست به خودت برگرد مرد