«و.ر» ، شرور معروف تهران هنگام فرار کشته شد

2

یکی از اشرار معروف پایتخت در تعقیب و گریز با پلیس از پشت بام به پایین پرت شد و جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی شکایت شماری از شهروندان از یکی از اشرار پایتخت پرونده ای در این رابطه در یکی از کلانتری های پایتخت تشکیل و پس از ارجاع به مقام قضایی دستور دستگیری نامبرده صادر شد.

حوادث تهران اشرار تهران اراذل و اوباش تهران اخبار تهران

در راستای رسیدگی به شرارت های این مجرم سابقه دار که از اراذل و اوباش شهر تهران به هویت «و.ر» بود مشحص شد که نامبرده دارای بیش از ۱۷ فقره سابقه کیف قاپی و زورگیری در پرونده اش بود و در آخرین شرارت خود نیز در تاریخ ۲۹ اسفندماه سال گذشته در یکی از خیابان های شهر تهران اقدام به تخریب پنج دستگاه خودرو شهروندان کرده است.

لذا اکیپی از عوامل پلیس روز چهارم فروردین به آدرس محل سکونت وی مراجعه و پس از اطمینان از حضور نامبرده ضمن رعایت موازین شرعی، قانونی و حقوق شهروندی به منزل وی ورود کردند و در صدد دستگیری نامبرده برآمدند که متهم پس از اطلاع از حضور مامورین از روی پشت بام منزل متواری و در این حین مامورین دستور ایست به نامبرده می دهند که وی بی توجه به فرمان پلیس فرار را بر قرار ترجیح می دهد.

در ادامه ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی کرده که یک گلوله به دست متهم و گلوله دوم به کتف وی اصابت می کند و در این هنگام شرور مذکور خود را به سمت حیاط همسایگان مجاور پرتاب و پس از سقوط از بلندی فوت می کند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت نامبرده اخیراً از زندان آزاد شده و در ضمن مشارالیه سابقه کیف قاپی، زورگیری، اخلال در نظم عمومی، عربده کشی و تظاهر مستانه، تخریب اموال خصوصی، ضرب و جرح عمدی و مزاحمت نوامیس داشته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. علي می گوید

    این جوان۱۷سالش بود،زودقضارت نکنید،ازخدابترسی،اون دنیابایدجواب دا

    1. محمد می گوید

      اره واقعا۱۷ سالش بود،توروخدازودقضاوت نکنید،ازخدابترسید.اونم ادم بود‌یه جون۱۷ساله روجرامیگین ارازل،به دروغهاوشایعت گوش نکنید.اون بیگناه بود