اشرف پهلوی خواهر محمدرضا شاه کنار هفت سین ۹۴ + عکس

10

اشرف پهلوی، خواهر دوقلوی محمدرضا شاه در سن ۹۶ سالگی و در کنار سفره هفت سین نوروز ۹۴

اشرف‌الملوک پهلوی (متولد ۱۲۹۸ در تهران، ایران)، مشهور به اشرف پهلوی فرزند رضاشاه و تاج الملوک آیرملو است. وی همچنین خواهر دوقلوی محمدرضا پهلوی می‌باشد. وی از فعالان حقوق زنان در ایران بود. از وی به عنوان یکی از عوامل موثر در جریان کودتای ۲۸ مرداد و سقوط محمد مصدق نام برده شده است.

عاقبت اشرف پهلوی شوهر اشرف پهلوی بیوگرافی اشرف پهلوی ازدواج اشرف پهلوی

همسران علی‌محمد قوام
احمد شفیق
مهدی بوشهری
عاقبت اشرف پهلوی شوهر اشرف پهلوی بیوگرافی اشرف پهلوی ازدواج اشرف پهلوی
پس از تبعید به آمریکا اشرف در منزل خود در شماره ۲۹ بیکمن پلیس در منهتن، نیویورک سیتی و ویلایی در ژوان لوپن درنیس
فرانسه اقامت داشته است. این خانه در سال ۲۰۱۴، با قیمتی بالغ بر ۴۹ میلیون دلار رکورددار گرانترین خانه‌ها در نیویورک، منطقهٔ جنوب پارک مرکزی بوده است. وی اکنون مبتلا به آلزایمر است.
عاقبت اشرف پهلوی شوهر اشرف پهلوی بیوگرافی اشرف پهلوی ازدواج اشرف پهلوی
عملکرد مالی اشرف پهلوی همواره محل بحث بوده و حتی انتقاد از وی تا بالاترین ارکان کشور نیز ادامه داشته است. در خاطرات اسدالله علم، وزیر دربار شاهنشاهی آمده که ارتشبد فتح الله مین باشیان، در جلسه‌ای با وزیر دارایی پیشنهاد داده بوده که کمک مالی که به افسران ارتش می شده تا برای مداواهای خاص به خارج بروند افزایش یابد و در بحث بر سر این قضیه گفته بوده: “این کار اگر با هزینه‌های فسق و فجور والاحضرت اشرف (خواهرشاه) مقایسه شود مثل قطره‌ای در اقیانوس است”.
عاقبت اشرف پهلوی شوهر اشرف پهلوی بیوگرافی اشرف پهلوی ازدواج اشرف پهلوی

عاقبت اشرف پهلوی شوهر اشرف پهلوی بیوگرافی اشرف پهلوی ازدواج اشرف پهلوی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 10 )
 1. طاهره می گوید

  آو
  مای گاد…………………..( چون نباید انگلیسی بنویسم اینطوری نوشتم)
  .
  .
  .
  فقط با ارایش خوشکل میشن

  1. سیمین می گوید

   نه قیافه شون بد نبود من همیشه میشنیدم که بد قیافه بودند اما به نظر خودم که اینطور نیست.

 2. ایندو می گوید

  هیچ وقت ساده لوحانه قیافه کسی رانقدنکنید قیاقه خدادادی اس ..زنتیک ….عملکرد انسانها رامحک بزنید ….حدود خدمت وخیانت انها ب ایران رامرز نقدخودمان کنیم تا بیراهه نرفته باشیم گاندی .ماندلا /مادر ترزا ….خوشکل نبودن اما درتاریخ ماندگارشدن ….

  1. مرتضی می گوید

   سلام آقایاخانوم ایندو !!حالاایناکه نام بردی چه ربطی داره به این جرثومه فساد … !!!؟

 3. بابک می گوید

  بدبخت آلزایمر هم گرفته… عاقبت هرزگی و فاحشگی رو ببین…

  1. آناهیتا می گوید

   خخخخخخخ یعنی فقط هرزه ها و فاحشه ها آلزایمر میگیرن
   !؟؟؟؟؟؟؟؟
   خجالت بکش با طرز حرف زدنت آدم نما

 4. سحر می گوید

  دوست عزیز بدنیست کمی مطالعه کنید. آلزایمر بیماری قرن هست و اتفاقا هیچ ارتباطی به فاحشگی و هرزگی ندارد. ضمنا من درمورد ایشان آنقدر اطلاعات ندارم که اظهار نظر کنم اما ….

 5. بهمنیار می گوید

  اشرف پهلوی از کثافات متعفن خاندان رضا خان پالانی بود که وقتی پدر جنایتکارش به قدرت رسید با فاحشه گری ها و جنایت هایش و همچنین قساوت قلبی اش در کشتن جوانان زیبایی که به او روی خوش نشان نمی دادند به راحتی و با کمک ساواک آنها را می کشت انشالله یکی به یکی این خاندان فاسد متعفن یا بمیرند یا به قول خودشان خودکشی کنند ای کاش جوانان امروز ایران بهتر بدانند که این اشرف پهلوی جرثومه فساد هنرمندان را با دیدن فقط یک فیلم از آن هنرمند با کمک ساواک او را به خانه فسادش می کشاند و از آنها می خواست با او رابطه جنسی برقرار کنند نمونه اش بهروز وثوق بیچاره که بین مرگ و زندگی مجبور شد برای زنده ماندن به آغوش نجس و سگ طبیعت اشرف پناه ببرد و فقط فردین بود که مقاومت کرد و جانش را گذاشت و حاضر نشد در بغل این زن شیطانی قرار بگیرد و اگر اشرف فردین را نکشت چون فردین هم رزم جهان پهلوان تختی بود و قهرمان و کشتی گیری ملی بود وگرنه به راحتی او را هم مثل بقیه که به خواسته هایش تن ندادند می کشت

  1. س می گوید

   بهمنیار تو حالت خوبه قرص ها تو خوردی خلایق هر چه لایق این گرونی این وضع که خود امام پیشگویی کرد کاری نکنید مردم شما اعتماد کردند رفتن شما خوشال شوند مرحوم اشرف پهلوی خودش گفته بهش توجهی نمی شده در کودکی یاد گرفته مستقل شود با فحاشی به مرحوم اشرف پهلوی چیزی درست نمیشه عقده ها تو برو سر یکی دیگه خالی کن * بهروز وثوقی خودش گفته ممنوعیت می گفت توقیفی در بیاره فیلم مسعود کیمیایی می رفت دربار بهههه فردین کاری نداشت الکی زر زر نکن بدبخت خودش،می دونه خدایش،روحش شاد یادش گرام ی

 6. لیلاسادات معصومی می گوید

  سلام چیزی ک مسلمه اینه ک این زن انسان نرمالی نبوده وگرنه مطالبی ک ازش میگن ازهیچیک ازخاندان سلطنتی ب این شدت تعریف نمیکنن.خودش میداندوخدایش.