زن جوان و زیبای شوهردار به خاطر هوسرانی دخترش را خفه کرد

5
اگر شوهر این زن غیرت به خرج مى داد و از اینکه زن جوان زیبایش آزاد در دسترس هر دیده اى قرار بگیرد و همه بتوانند او را در زیبایى و زینت و عشوه گرى و طنازى ببینند مانع مى شد طفل بى گناه کشته نمى شد.

 در یکى از روزنامه هاى کثیر الانتشار نقل شده بود که خانم جوانى، بر اثر آزادى به سبک غربى و به خاطر آمد و رفت دوستان شوهرش به خانه و در معرض بودن وى با سر برهنه و بدن نیمه عریان و رفت و آمد به مجالس مختلط مرد و زن، با داشتن یک دختر بچه سه ساله، دل به جوانى بست و در آرزوى رسیدن به او بر آمد، جوان غرق شهوت و هرزه بى دین که زن جوان شوهردار بیشتر باعث تحریک او شده بود، به زن گفت:

 لذت جنسی فیلم رابطه جنسی عکس رابطه جنسی زن زیبا رو خیانت همسر تجاوز به زن جوان

این کودک مانع برنامه ماست، باید از میان برداشته شود!!

نزدیک چهار ماه در رابطه با طفل معصوم بین عاشق و معشوقه از خدا بى خبر، و آن دو حیوان صفت درگیرى بود، بناچار مادرى که کانون مهر و عاطفه و منبع رحمت و رافت آفریده شده بر اثر شهوت و میل به آغوش دیگران هویت مادر بودن را فراموش کرد و دخترک مو طلائى و زیبا و بى گناه را به حمام خانه برد و او را با دست جهنمى خود خفه کرد تا مزاحم شهوت و شهوت رانى از میان برداشته شود و جوان نامحرم آلوده اى براى چند لحظه به کام دل برسد و زن شوهر دارى در کمال بى عفتى براى چند دقیقه به لذت جنسى دست یابد و تا ابد دامن آلوده کند، و شوهر بیچاره را براى همیشه به داغى سوزنده و مصیبتى جانکاه دچار نماید.

اگر شوهر این زن غیرت به خرج مى داد و از اینکه زن جوان زیبایش آزاد در دسترس هر دیده اى قرار بگیرد و همه بتوانند او را در زیبایى و زینت و عشوه گرى و طنازى ببینند مانع مى شد طفل بى گناه کشته نمى شد.

داغى دائمى بر دل پدر قرار نمى گرفت، زن شوهر دارى دامن عفتش همیشه لکه دار نمى گشت، جوانى بدین صورت به بدبختى و بیچارگى دچار نمى شد و کانون گرم خانواده‌اى جوان و تازه ازدواج کرده از هم نمى پاشید. آرى حجاب مصونیت است نه محدودیت.

منبع : جام نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 5 )
 1. فاطمه حسینی می گوید

  خدا لعنتشون کنه این آشغالای هرزه رو

 2. Amin می گوید

  مطمئنید خبر واقعیه؟ اگه واقعی باشه باید در مورد دستگیر شدن و به سزای عمل رسیدن عاملین این جنایت هم می نوشتید

 3. ali می گوید

  خدا لعنتشان کند

 4. h می گوید

  خدا این زن را لعنت کند

 5. مریم می گوید

  واقعا ناراحت شدم بعضی از زن ها اگه فرصت بیاد دستشون همه کار می کنند بیچاره شوهرش