تولید زنان و دختران مصنوعی و ضدبشری در چین! + عکس

22

مدتی پیش بود که چین شلوارهای جین که پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه کشورهای مسلمان به ویژه بازار های تهران و سایر شهرستان های ایران کرده بود، کمی بعد از آن لاک مختص وضو برای زنان مسمان را وارد بازار کرد.

مدتی بعد نیز قرآن های دیجیتال چینی وارد بازار شد که در برخی از آیات و سوره های قران تعمدا تحریفاتی صورت داده بودند. به عنوان مثال می توان به تحریف تعمدی که در سوره یس صورت گرفت بود اشاره داشت. که به سرعت توسط دولت از ورود و توزیع آن جلوگیری به عمل آورد.

اما باز هم چینی ها بیکار ننشستند و این بار انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته وارد بازار کشورهای اسلامی کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می کنند.

 فروش زن مصنوعی فروش زن فروش دختر مصنوعی فروش دختر زن مصنوعی دختر مصنوعی

چینی ها آدم های مصنوعی را تولید کرده اند که مانند جنس مونث دارای اندام زنانه هستند و مردانی که مجردند و نیاز جنسی فراوانی دارند از این آدم های مصنوعی استفاده می کنند. د‌‌ر ساخت اعضای بد‌‌ن این انسان مصنوعی از ماد‌‌ه سیلیکون که قابلیت ارتجاعی د‌‌ارد‌‌ استفاد‌‌ه شد‌‌ه و از نظر لطافت به پوست طبیعی انسان نزد‌‌یک است.

فروش زن مصنوعی فروش زن فروش دختر مصنوعی فروش دختر زن مصنوعی دختر مصنوعی

تصورش برای خیلی‌ها سخت و غیر قابل باور است، تولید‌‌ زن مصنوعی که یک سایت چینی د‌‌ر مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید‌‌ کنند‌‌ه این عروسک‌های انسان نما گفت: هد‌‌ف ما سازند‌‌گان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است، به‌خصوص جوانان بعضی کشورها که د‌‌ر محد‌‌ود‌‌یت به سر می‌برند‌‌!

فروش زن مصنوعی فروش زن فروش دختر مصنوعی فروش دختر زن مصنوعی دختر مصنوعی

این محصول ضد‌‌ انسانی که مخرب فکر و اخلاق جوانان د‌‌ر هر کشوری است با قیمت بسیار ارزان د‌‌ر د‌‌سترس مرد‌‌م است. زن مصنوعی که چینی‌ها د‌‌ر چند‌‌ ماهه اخیر ساخته اند‌‌ می‌تواند‌‌ هر کارى را براى صاحب خود‌‌ انجام د‌‌هد‌‌ به گفته سازند‌‌گان این عروسک‌های مبتذل و محصولات ضد‌‌بشر بر عروسک‌های مشابه پیشین این امتیاز را د‌‌ارد‌‌ که تا ۹۹ د‌‌رصد‌‌ شبیه زن‌های معمولی است.

این مساله از آن جهت نگران کننده است که باعث می شود ارزش و کرامت الهی انسان بویژه زنان زیر سوال برود.

این نوع وسایل که باعث از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان می شود بشدت از سوی رسانه های غربی فارسی زبان تبلیغ می شود که مشخصا با هدف ضد ارزشی است.

فروش زن مصنوعی فروش زن فروش دختر مصنوعی فروش دختر زن مصنوعی دختر مصنوعی

شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جوامع را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که از شبکه های ماهواره ای  تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات “زنان و مردان مصنوعی ” را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.

کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با توزیع فراوان این محصولات توسط چین مواجه شده اند. بر اساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های زیادی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصادره شده است و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده اند؛ اما محموله های زیادی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد این کشورهای اسلامی شده است.

مرجع : نیک صالحی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 22 )
 1. سعيد می گوید

  خیلی هم خوب و خیلی هم عالی.
  در ایران از کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چنده؟
  شاید این عروسکها باعث بشه این دخترهای وطنی اینقدر از ناز و غمزه و کلاس گذاشتن بیخودی دست بردارند و بازارشون کساد بشه!!!!
  والله بخدا…… من که دیگه دور ازدواج رو قلم گرفتم برای همیشه.
  ۳ هفته پیش رفتیم خواستگاری. خانواده عروس بهم میگن خونه و ماشین و درآمد بالا داری یانه؟!!!! مهریه دخترمون هم چند هزار سکه هست!!!! به دخترمون هم از گل نباید نازکتر بگی!!!! دخترمون هم باید حق طلاق داشته باشه!!!!
  خودم به پدر و مادرم همونجا توی مجلس گفتم: پاشیم بریم. یاعلی مدد.

  1. مینا می گوید

   دوست عزیز سراغ دخترایی برید که هم کفو خودتونن. متاسفانه با این دروغا که دخترا تعدادشون بیشتر از پسرا هست و.. یه عده فکر کردن سراغ هر دختری میتونن برن!

  2. parisa می گوید

   واقعا که چقدر بی فرهنگی… تقصیر خودت نیستا حتما تو خانواده ای بزرگ شده ای که به زناشون از این حرفا میزنن… دخترشون رو بدون پشتوانه و سرپناهی بدن دستت راضی میشی؟؟!! اصلا دختری که خودش تحصیل کرده و میتونه خرج خودش رو در بیاره مگه خره که بیاد با یه اسمون جلی مث تو ازدواج کنه اخه؟؟!!!!!!!!!!!!!

   1. علیرضا بیات می گوید

    سلام ببخشید شما ک همه چی رو تو خرج خودش در آوردن میبینی نمیتونی فردا با آدم درستشم زندگی کنی زندگی فقط پول نیست ک عزیزم .ی سری خانوما هستن بعله این زنهای نصنوعی ازشون بهتره ولی زنهایی هم وجود دارن ک برای هر نفسشون باید ی قربونی کشت!!!

  3. علی می گوید

   اما خانمی که پشتوانه زندگیت مهریه سنگین هست این واژه مهریه رو اسلام گذاشته در کنار کلی تمکین از شوهر و اسلام هم گفته زن بشینه توی خونه صداش هم در نیاد اگه میخوای مثل غربی ها باشی و حق طلاق داشته باشی پس مهریه و نفقه اسلام پشتوانه زندگیت نباشه یا اسلام یا غرب نمیشه از دو جا بخورین شما که ماشالله استقلال مالی داری و نمیخوای با آسمون جول ازدواج کنی و نیاز به مردها نداری مراقب باش نیازمند مصنوعی از نوع مردانه این عروسک ها نشی. در پناه حق

 2. بانو می گوید

  متاسفم..دنیا داره ب کدوم سمت میره!!؟
  متاسفم برای کسانی که از حیوان پست تر هستند و فقط ظاهر انسان رو دارند.
  لعنت خدا بر این شیطاتین

  1. علیرضا بیات می گوید

   سلام میشه بگین از کدام شیاطین حرف میزنید؟

 3. سید هادی کمالی می گوید

  خوب جناب شما باید با هم شان خودت بپری
  بیکاری کارمندی زشتی مستاجری چوپونی دختر سمسام السلطنه رو همم میخوای!
  والله بالله دختر بساز و کم توقع هم هست ولی یارو گداگشنه اس. و خودش هزار و یک ایراد داره اونوقت توقع داره یه کیس تاپ براش سرخم کنه و هیچ توقعی از اون نداشته باشه.توقعت بالاس به جایی نمیرسی

  1. رضا - س می گوید

   برو پی کارت عمو. از نوع حرف زدنت معلومه مال کدوم جناح و دسته هستی. آقای آقازاده از جیب باباجون یک عمر خوردی و خوابیدی و حالا داری دیگران رو موعظه میکنی!!!!
   ما رو با امثال تو حرفی نیست.

  2. حسین می گوید

   واسه خانوما پول و موقعیت شده ارزش و ادمیت کم رنگ شده واسه مردا هم قیافه شده ارزش. و هیچکدوم به انسانیت فک نمیکنیم. نتیجش این میشه که یه تیکه پلاستیک جای ادم رو میگیره.

 4. وحيد می گوید

  این چینی های پدرسوخته دارند بازار دخترها.. رو از رونق میندازند که!!……

 5. عليرضا می گوید

  هووی دختران مجرد از راه رسید!

 6. Amin می گوید

  به نظر چیز جالبی میاد شیطون میگه امتحانش کنیم

 7. امير می گوید

  قیمتش چند هست و آیا وارد ایران خودمان هم شده است عایا؟.././

  1. مصطفی می گوید

   با عقل جور درمیاد اخه این سواله تو ها؟

 8. تین می گوید

  تو نظرهامون بیشتر دقت کنیم،بعضی چیزها شوخیشم درست نیست.

 9. شلوغکار می گوید

  سلام دوستان این فقط ی نظر هستش…
  زمانی که ی ‍‍‍پسر ب سن بلوغ میرسه شاید بتونه ی چند سالی از خودش مراقبت کنه ک اونم نمیتونه پس اگه میشد این توقعات مان را پایین بیاریم میشه راه را برای جوانان باز کرد تا از راه بی راه نروند . داشتن پول خوبه داشتن سواد خوبه داشتن ی خونه و ماشین خوبه ولی نمیشه همه داشته باشند چون ی جوان هیچ کاری نمیتونه بکنه.و اگه همه دارا بودن تفاوت کجا میره دوستان خودمم اسیر همین ماجرا ها هستم پس میدونم چی ب چی هستش چون نمیتونم کاری بکنم کشورهای دیگه ب اسم کمک سعی میکنند از دین، زده ات کنن و همه مشکلات را سر دین میزنن.
  دین ب خودی خود هیچ مشکلی نداره ،این منم ک مشکل دارم ن دین
  پس ابراز تاسف شما ب حیوان بودن بعضی ها کار درستی نیس چون ی رگ همه ب حیوانان میخوره یکی بیشت یکی کمتر ک اینم ب اب و هوا منطقه ربط داره ب مزاج ربط داره
  پس این مشکل منو تو هستش ک دارن ازش سوءاستفاده میکنن

 10. محمد می گوید

  … یه جوری میگین ضد بشری انگار بمب اتمه عزیزمن تو مملکت ما که یه پسر تا ۱۹ سالگی میره دبیرستان و بعد ۴ سال میره لیسانسو بعد ۲ سال ارشد و بعد ۲ سال سربازی و بعد ۲ سال دنبال کار و بعد دنبال یه دختر کم توقع که با زندگی کارمندی تازه با ارفاق بسازه و بالاخره بعد ۳۰ سال عمر تلف شده بره سر خونه زنگیش چه تاثیری داره؟؟؟؟

  ………..

  1. مصطفی می گوید

   حوصله نداری زندگی نکن خوب
   خخخخخ

 11. علی می گوید

  دخترا شاااااااااااااااااید عقلشون سر جاش بیاد

 12. مصطفی می گوید

  اقا این چینیا که دنیارو بهم ریختن زن مصنوعی چیه
  .
  . تازگیا که گوشت انسانم میفروشن
  .
  .گوشت سگ
  .
  .گوشت گربه
  .
  . یه وقتی گذرتون به چین نیوفته ها یه هو دیدین گرفتنتون پوستتونو کندن انداختنتون تو اجاق گاز

 13. ناشناس می گوید

  این زنای مصنوعی شرف دارن ب دخترای ایرانی اکثرشون شدن هرزه حالم ازشون بهم میخوره. من که قید ازدواجو زدم شماهم بزنید بنفعتون ازما گفتن بود خود دانید