ماساژور زن صیغه ای ، در سالن های ماساژ تهران!

10

در فضای وایبر مشاهده شده که با صیغه محرمیت خدمات ماساژ ارائه می دهند و همین واحدها هستند که واحدهای دیگر را بدنام می کنند و آبروریزی این واحدها برای ما است.

در فضای وایبر مشاهده شده که با صیغه محرمیت خدمات ماساژ ارائه می دهند و همین واحدها هستند که واحدهای دیگر را بدنام می کنند و آبروریزی این واحدها برای ما است.

سید مهدی سجادی نیری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در خصوص قیمت ماساژ در سطح شهر تهران گفت: قیمت ها متفاوت است به طوری که در برخی مناطق ۵۵ هزار تومان و در برخی ۱۱۰ هزار تومان است البته این تفاوت به موادی است که مورد استفاده قرار می گیرد.

ماساژور های زنانه ماساژور دختر ماساژور خانم ماساژ زنان ماساژ دختر ماساژ جنسی

وضعیت بازار صنف گرمابه داران،سونا و ماساژ را چگونه ارزیابی می کنید؟

سجادی نیری: وضعیت بازار صنف گرمابه داران در فصل بهار مناسب است و هرچه به تابستان نزدیک می شویم بهبود می یابد؛ اما واحدهای سونا در کنار استخر زیر نظر ما نیست و تنها دو واحد سونا زیر نظر ما است که با توجه به گرم شدن هوا بازار چندان خوبی را نمی توان برای آن انتظار داشت.

قیمت ها چگونه است؟

سجادی نیری: بیشترین افزایش قیمت در اواخر سال است که مراجعه کننده بیشتر است، قیمت ها درنقاط شهر با توجه به مکان و سرویس دهی که انجام می دهند متغیر است.

آیا در بحث قیمت گذاری نظارت وجود دارد؟

سجادی نیری: برحمام ها و سالن های ماساژ نظارت داریم؛ دو سونا مجزا نیز زیر نظر ما وجود دارد که در تابستان تعطیل هستند.

وضعیت سالن های ماساژ را چگونه ارزیابی می کنید؟

سجادی نیری: برای سرو سامان دادن به سالن های ماساژ تلاش بسیاری انجام شد؛ اما این بخش صنفی طرفدار زیاد دارد، از طرفی وزارت بهداشت مدعی شد که برای سروسامان دادن به این بخش باید یک گروه پزشکی مسئولیت قبول کند و از طرفی هم سازمان تربیت بدنی نیز مدعی شد و در این کش و قوس در صدد این هستیم که نظارت نهایی بر این واحدها داشته باشیم.

نرخ گذاری هر یک ساعت ماساژ چگونه است؟

سجادی نیری: کف قیمت برای ماساژ کل بدن از ۵۵ هزارتومان تا ۱۱۰ هزار تومان است.

علت این تفاوت قیمت چیست؟

در برخی سالن های ماساژ از روغن های گیاهی استفاده می شود و در برخی از واحدها تنها از روغن زیتون استفاده می شود،برخی سالن ها هم با ماساژ بدن را نرم می کنند که همین اختلاف در روش ماساژ دهی موجب اختلاف قیمت شده است.

ماساژورها دوره های خاصی را برای این کار گذرانده اند؟

سجادی نیری: سه واحدی که از ما مجوز گرفته اند همگی دوره رفته اند و مدارک معتبر و مورد تایید دارند، چند موسسه معروف در تهران وجود دارد که ادعای آموزش ماساژ دارد؛ اما ما این موسسات را تایید نمی کنیم.

یعنی برای ماساژورهای این واحدها ارزیابی وجود دارد؟

سجادی نیری: تلاش بر این است که افراد متخصص در این واحدها فعالیت کنند.

اخباری شنیده شده مبنی بر فعالیت ماساژورهای زن در سالن های ماساژ ، واقعیت دارد؟

سجادی نیری: تعهد های لازم را اتحادیه از واحدها گرفته است و اماکن بر این واحدها نظارت دارد؛ اما در فضای وایبر مشاهده شده که با صیغه محرمیت خدمات ماساژ ارائه می دهند و همین واحدها هستند که واحدهای دیگر را بدنام می کنند و آبروریزی این واحدها برای ما است.

افراد برای مراجعه به سالن های ماساژ چه مواردی را رعایت کنند؟

سجادی نیری: فقط می توانم بگویم مسائل امنیتی و ایمنی را در ماساژ رعایت کنند وبه واحدهایی مراجعه کنند که مجوز دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 10 )
 1. مريم می گوید

  رواج …شگی در جامعه!!!

  1. حمید می گوید

   مثلا الان که در جامعه ما یک زن برای ازدواج برای خودش نرخ میزاره از نظر شما فاحشگی نیست؟؟؟ مهریه های ۵۰۰ سکه طلا و ۱۵۰۰ سکه طلا چیزی جز بقالیه؟؟؟ در کشورهای اروپایی و آمریکایی و کشورهایی بافرهنگ شما چنین چیزی رو شاهد هستید؟
   در کشور ما توجه بیش از اندازه به یک جنس موجب فاصله بین زن و مرد شده. بطوری که یک مرد برای شروع یک زندگی باید ثرمایه ای معادل بانک مرکزی داشته باشه تا یک خانوم تنها برای شروع زندگی موافقت کنه.
   پس شما نگران این مسائل نباشین.ارزش زیاد دادن به هر وسیله ای قیمتش رو بالا میبره.

   1. مرتضی می گوید

    فدای نفست بشم داداش

 2. ابراهیم می گوید

  ایول … فکراختلاسهاباشندبقیه مسائل رووللش ازادیه دیگه بی خیال امیدبه رندگیه دیگه حالا چی شدمگه حرص نخوریددرست میشه شرطه های عربستانی که کار بدی نکردند وای برما …………

 3. morteza می گوید

  man masazhor zan mikham ki hast

 4. مجید می گوید

  واقعا که خیلی بدبختیم ما. از یه طرف میگیم صیغه حلاله. از این طرف که داره به ضرر آقایون تموم میشه بهش میگیم هرزگی. از خدا بترسید. فکرتونو وصعت بدید

  1. مهرداد می گوید

   عالى

 5. فرنود می گوید

  سلام لطفاٌ طریقه تماس

 6. مهرداد می گوید

  عالى. عالى

 7. hosseinkh می گوید

  عالی بود