پاکت خریدار استقلال (شرکت شورایکو) پوچ درآمد! / یک خریدار با خاطره ۶ تایی‌ها خواهان خرید پرسپولیس شد/ادعای جالب یکی از خریداران

6

شرکت خریدار باشگاه استقلال که در مزایده امروز حاضر شده بود هیچ پولی برای شرکت در مزایده واریز نکرده بود.

 پاکت‌های شرکت‌های حاضر در مزایده خرید پرسپولیس و استقلال باز شد.

طبق اعلام امیر عابدینی شرکت شورایکو که به تنهایی خواهان خرید استقلال بود، هیچ پولی برای شرکت در مزایده پرداخت نکرده بود ولی با این وجود به خاطر مشخص شدن تمامی موارد این پاکت باز شد.

شرکتی که در زمین خدمات حفاری و خوردگی فلزات فعالیت می کند.
مدیرعامل این شرکت سهامی خاص شخصی به نام اسکندر شوراب اسکندری است.

مالک استیل آذین شرکت شورایکو سوابق علیرضا معظمی نیا سوابق اسکندر شوراب اسکندری بهنام پیشرو کیش

یکی از افراد خواهان خرید باشگاه پرسپولیس رقم پیشنهادی خود را به یاد پیروزی مورد علاقه هواداران این تیم مقابل رقیب دیرینه خود استقلال مطرح کرده است.

بعد از مزایده فروش باشگاه پرسپولیس از سوی مسئولان سازمان خصوصی‌سازی اعلام شد یکی از رقم‌های پیشنهادی در این مزاید ۲۹۶٫۶۶۶٫۶۶۶٫۶۶۶ ارائه کرده است.

این مبلغ با توجه به پیروزی معروف ۶ بر صفر پرسپولیس در دربی معروف این تیم در مقابل رقیب سنتی خود استقلال انتخاب شده است و این خریدار برای رقم پیشنهادی خود این زکاوت را به خرج داده تا در صورت پیروزی احتمالی دل هواداران را حسابی به دست آورد.

یکی از خریداران باشگاه پرسپولیس که به خاطر تأخیر در پروازش دیر به مزایده رسیده بود مبلغ ۳۰۰میلیارد تومان را برای خرید پرسپولیس اعلام کرد.

 مزایده فروش باشگاه پرسپولیس ظهر امروز برگزار شد و طی آن نام دو شرکت و یک فرد برای خرید این باشگاه مطرح شد. شرکت استیل‌آذین، شرکت بهنام پیشرو کیش و علیرضا معظمی‌نیا به عنوان افرادی که خواهان خرید باشگاه پرسپولیس هستند در این مزایده شرکت کردند.

با توجه به اینکه معظمی‌نیا در این مراسم حضور نداشت تا فیش را پرداخت کند، اعلام شد درخواست او رد است. معظمی‌نیا که با تأخیر به محل مزایده رسیده بود وقتی متوجه شد درخواست او رد شده است،‌ عنوان کرد: من خواهان خرید باشگاه هستم و حاضرم ۳۰۰ میلیارد و بیشتر از دو پیشنهاد دیگر به صورت نقد پرداخت کنم. به گزارش خبرگزاری فارس، به معظمی‌نیا اعلام شد اگر دو شرکت خواهان خرید پرسپولیس نتوانستند برنده مزایده شوند، او دوشنبه آینده می‌تواند درخواستش را برای شرکت در مزایده بار دیگر اعلام کند.

وی تاکید کرد: من شرکت نیستم و به عنوان خریدار آمده‌ام و پول من هم نقد است. من به اندازه ۳۰۰ میلیارد تومان دلار داشتم و آن را به ریال تبدیل کردم و برای خرید آمدم.  گفت: پول بنده حاضر است و هر وقت مسئولین صلاح بدانند آن را تقدیم می‌کنم.

معظمی‌نیا افزود: من این اقدام را به تمام مردم ایران مخصوصا کرمانشاهی‌ها تقدیم می‌کنم و مشکلی بابت پرداخت پول وجود ندارد.

وی در مورد اینکه پوری‌حسینی اعلام کرده نمی‌تواند در این مزایده شرکت کند، یادآور شد: من می‌توانم و مشکلی هم وجود ندارد. من یک سرمایه‌دار هستم و نیازی به کسی هم ندارم.

علی اشرف پوری حسینی، رئیس شرکت خصوصی سازی پس از اینکه مشخص شد که خریدار استقلال پولی برای سپرده واریز نکرده است؛ اعلام کرد: مزایده چهارم برای استقلال احتمالا هفته آینده برگزار می‌شود.

وی افزود: هیأت واگذاری تا دوشنبه هفته آینده مشخص خواهد کرد که فرصت ۱۰ روزه‌ای برای این امر در نظر گرفته شود یا راهکار دیگری برای مزایده استقلال وجود خواهد داشت.

پوری حسینی در گفت‌وگوی دیگری اظهار داشت که وضعیت مزایده استقلال چهارشنبه هفته آینده مشخص می شود.

علی اشرف پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره باز شدن پاکت‌های پیشنهادی برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: با وجود این که ۲ نفر به موقع مبالغ واریزی را نداده بودند ما اصرار کردیم که این پاکت‌ها باز شود هر چند که خودشان گفتند اقدام به واریز نکرده‌اند.

وی ادامه داد: یک نفر خریدار استقلال بود که قسمتی از مبلغ را واریز نکرده بود و به همین دلیل در این مزایده شکرت داده نشد اما راهکار این است که چون استقلال خریداری در این مزایده نداشته مزایده را برای استقلال تکرار کنیم یا این که هر راهکار دیگری را که هیات واگذاری پیش روی ما قرار می‌دهد انجام دهیم. برای استقلال  مزایده یا تکرار می شود یا روش‌های دیگر را در پیش می‌گیریم.

پوری‌حسینی درباره وضعیت متقاضیان باشگاه پرسپولیس هم خاطر نشان کرد: برای پرسپولیس ۳ پیشنهاد مطرح بود که یکی از پیشنهاد دهندگان برای آمدن به تهران دچار مشکل شد و حادثه‌ای برایش پیش آمد اما این فرد حتی مدارک فیش واریزی هم به همراه داشت اما پاکت او باز نشد و ۲ پاکت دیگر هم برای پرسپولیس باز شد که یکی ۲۹۸ میلیارد تومان و دیگری ۲۹۶ میلیارد و ۶۶۶ میلیون تومان بود البته در این باره اصرار دارند که ما نگوییم اما یکی از این دو پیشنهاد در ساعت مقرر به دست ما نرسیده بود و احتمال دارد که این پیشنهاد پیگیری نشود هرچند که اسم آن را نمی‌گوییم.

وی افزود: وضعیت پرسپولیس در هیات واگذاری بررسی خواهد شد چرا که سپرده واریزی با اما و اگر مواجه است و باید دید این فیش واریزی مورد قبول هست یا نه و نهایتا تا روز سه‌شنبه این مساله به طول خواهد انجامید هر چند که ما تاکید داریم هر ۳ وزیر عضو هیات واگذاری در روز یکشنبه در این جلسه شرکت کنند و اگر این اتفاق نیفتاد نهایتاً در روز دوشنبه مورد بررسی قرار بگیرد. درباره استقلال هم باید بگویم تکرار یا عدم تکرار وضعیت فروش باشگاه استقلال هم مشخص خواهد شد و اگر هیات واگذاری اجازه دهد در یک فاصله کوتاه ۱۰ روزه مزایده این باشگاه را تکرار می‌کنیم و این مساله تا نهایتا سه‌شنبه مشخص می‌شود.

پوری‌حسینی درباره  این که چرا پاکت استقلالی‌ها خالی بود افزود: فرد خریدار فکر می‌کرد باید نقدی پول بدهد و نیازی به واریز پول نیست و بی‌دقتی کرده بود اما امیدوارم برای مزایده بعدی این فرد و سایرین وارد این رقابت شوند.

پوری‌حسینی در ادامه اظهار داشت: مشکل این است که سپرده‌ای که برای خریدار پرسپولیس باید واریز می‌شد و تا به الان واریز نشده و اگر اثبات کنند که در موعد مقرر این کار را انجام داده‌اند به طور حتم برای این فرد نیز احقاق حق خواهد شد.

وی ادامه داد: ما آگهی زده بودیم و اجباری برای حضور در مزایده وجود نداشت اگر فردی به موقع پول خود را واریز کرده باشد حق آنهاست اما اگر معظمی‌نیا ثابت کند که پول خود را در موعد مقرر پرداخت کرده حق آنها را اعاده خواهیم کرد و به این موضوع رسیدگی می‌کنیم.

مدیر عامل سازمان خصوصی‌سازی یادآور شد: اگر کسی همه کارهای خود را درست انجام داده باشد اما فاقد اهلیت لازم باشد به طور حتم صلاحیت او قبول نخواهد شد.

وی تأکید کرد: در بین پاکت‌ها نه پیشنهادی از خودروسازان بود و نه مالک ملوان و نه از شرکت رفاه.

پوری‌حسینی گفت: اگر نام خریدار پرسپولیس اعلام شود دیگر دست کسی به جایی بند نخواهد بود اما اگر هیچ کدام برنده نشوند به طور حتم فرصت رسیدگی برای فردی که اعتراض کرده وجود خواهد داشت اما منتظر اعلام برنده باشید.

وی در پایان گفت: معظمی‌نیا باید تا دیروز اقدام به واریز وجه می‌کرد و اگر تا ساعت ۲ امروز این پول را به ما می‌دادند مشکلی وجود نداشت اما باید ثابت کنند که این اتفاق افتاده است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 6 )
 1. محمد می گوید

  استقلال سرور پرسپولیس

 2. صادق هندی می گوید

  ایجاد شرکت سهامی استقلال جاویدان باخرید سهام توسط هواداران میلیونی تنها راه حل استقلال

 3. شورانگیز طالبی می گوید

  ایجاد شرکت سهامی استقلال جاویدان باخرید سهام توسط هواداران میلیونی تنها راه حل استقلال

 4. تاج می گوید

  ایجاد شرکت سهامی استقلال جاویدان باخرید سهام توسط هواداران میلیونی تنها راه حل استقلال

 5. زلقی می گوید

  استقلال سرور پرسپولیس

 6. محمدی می گوید

  خدا رحمت کنه آقای مهندس شوراب اسکندری رو