اطلاعیه پذیرفته شدگان استانداری لرستان در دانشگاه علوم پزشکی

0

اطلاعیه مهم پذیرفته شدگان آزمون استانداری جهت خدمت در دانشگاه

احتراماٌ به اطلاع آن دسته از داوطلب پذیرفته شده در آزمون ۹۲/۱/۳۰برگزار شده توسط استانداری لرستان می رساند با در دست داشتن مدارک ذیل در روزهای تعیین شده به کارگزینی ستاد دانشگاه جهت انجام مراحل اولیه استخدام مراجعه نمایند .
مدارک مورد نیاز :
۱-اصل و تصویر شناسنامه
۲-اصل و تصویر پایان طرح رشته های اجباری
۳-معرفینامه جهت نیروهای در حین طرح لایحه نیروی انسانی
۴- ۶ قطعه عکس ۴×۳ سیاه و سفید
۵-اصل و تصویر گواهینامه موقت تحصیلی جهت اخذ معدل تحصیلی الزامی می باشد .
۶-اصل و تصویر کارت پایان خدمت ( مخصوص برادران )
۷-اصل و تصویر کارت ملی
۸-ارائه پرینت برگه درخواست شغل در زمان ثبت نام
۹-ارائه مدرک معتبر ایثارگران از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان
۱۰-ارائه مدارک لازم جهت تائید بومی بودن

روزهای تعیین شده :
۱-رشته های شغلی پزشک عمومی و ماما روزهای چهارشنبه ۳۰ و پنج شنبه ۳۱ مرداد جهت تکمیل پرونده معرفی به هسته گزینش به واحد کارگزینیی ستاد دانشگاه مراجعه نمایند .
۲-رشته های شغلی پرستار و کاردان آزمایشگاه روزهای شنبه ۹۲/۶/۲و یکشنبه ۹۲/۶/۳و دوشنبه ۹۲/۶/۴ جهت تکمیل پرونده و معرفی به هسته گزینش به واحد کارگزینی ستاد دانشگاه مراجعه نمایند .
۳-رشته های شغلی فوریتهای پزشکی و ماما و کاردان بهداشت حرفه ای روزهای سه شنبه – چهارشنبه و ۵ و ۶ شهریور ماه جهت تکمیل پرونده و معرفی به هسته گزینش به کارگزینی ستاد دانشگاه مراجعه نمایند .
۴-رشته های شغلی کاردان مبارزه با بیماریها و کاردان بهداشت محیط روزهای پنج شنبه و شنبه ۷ و ۹ شهریور ماه جهت تکمیل پرونده و معرفی به هسته گزینش به کارگزینی ستاد دانشگاه مراجعه نمایند .
۵-رشته شغلی کاردان بهداشت خانواده روزهای یکشنبه و سه شنبه ۱۰ و ۱۲ شهریور ماه جهت تکمیل پرونده معرفی به هسته گزینش به کارگزینی ستاد دانشگاه مراجعه نمایند .
۶-رشته شغلی هوشبری و اتاق عمل روزهای چهار شنبه و پنج شنبه ۱۳ و ۱۴ شهریور ماه جهت تکمیل پرونده و معرفی به هسته گزینش به کارگزینی ستاد دانشگاه مراجعه نمایند .

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ