کاهش قیمت جهانی انواع فلزات گران‌بها/ نرخ طلا در سراشیبی

0

گزارش‌ بازارهای جهانی فلزات گرانبها حاکی از کاهش قیمت طلا، نقره، پلاتینیوم و پالادیوم در کنار کاهش نفت و شاخص بورس‌های جهانی است.

به گزارش  سایت کیت‌کو قیمت جهانی طلا در لحظه تنظیم این گزارش در هر اونس ۱۳۶۳ دلار و ۷۰ سنت است که نسبت به روز گذشته ۷ دلار و ۳۰ سنت کاهش قیمت داشته است.

این در حالی است که قیمت جهانی طلا نسبت به ماه گذشته ۲۸ دلار و ۵۰ سنتی و نسبت به سال گذشته با کاهش ۲۷۴ دلار و ۹۰ سنتی مواجه بوده است.

به گزارش فارس، قیمت سکه طرح قدیم در لحظه تنظیم این گزارش در بازار ت جدید یک میلیون و ۲۴ هزار تومان ، نیم سکه ۵۲۵ هزار تومان و ربع سکه ۳۲۵ هزار تومان است.

به گزارش فارس، قیمت هر قطعه سکه گرمی ۲۲۰ هزار تومان ، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۰۳ هزار و ۹۰۶ تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار ۱۳۸ هزار و ۵۰۶ تومان است.

به گزارش فارس و به نقل از سایت کیت‌کو ، هر اونس نقره در بازارهای جهانی ۲۲ دلار و ۹۵ سنت که ۷۸ صدم درصد نسبت به روز گذشته کاهش قیمت داشته است، هر اونس پلاتینیوم هزار و ۵۱۹ دلار که نسبت به روز گذشته ۳۳ صدم درصد کاهش داشته و هر اونس پالادیوم ۷۴۹ دلار که نسبت به روز گذشت ۵۳ صدم درصد کاهش قیمت داشته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ